Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Sześciolatków 10 gier

Meblowanie domu gra

Ocena gry

Tym razem będziemy meblować dom z pokojami. Jakiś czas temu robotniczy skończyli budować twój dom. Dom jest w stanie surowym, nie ma nic w środku, dlatego też twoim zadaniem jest umeblować dom w środku. Postaraj się umeblować wszystkie pokoje, tak aby można było się już do niego wprowadzić. Wszystkie meble, które musisz poustawiać w domu masz poukładane pod domem. Układaj meble i dywany. Pamiętaj żeby na samym początku rozłożyć dywan a dopiero później wnosić meble do pokoju. Mebluj doom używając myszki komputerowej.


Meblowanie pokoju

Ocena gry

Przed tobą porządki a właściwie meblowanie pokoju. Masz pokój, lecz niestety jest w stanie surowym i twoim zadaniem jest umeblować pokój tak aby można w nim mieszka. Wybieraj dywany, meble, łóżko,krzesła i wiele wiele innych niezbędnych przedmiotów i mebli do pokoju. Umebluj swój pokój marzeń. W grze masz bardzo wiele różnych mebli dostępnych, więc bez problemu powinieneś dać sobie rade. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Meblowanie mieszkania

Ocena gry

Meblowanie mieszkania to darmowa gra z serii gry meblowanie w której to grze tym razem będziemy meblować całe mieszkanie. Wczoraj budowniczy skończyli malować twoje mieszkanie i już farba wyschła, więc teraz czas na ciebie i meblowanie mieszkania. Wybieraj meble i inne dodatki, które najbardziej Ci się podobają i mebluj całe mieszkanie. Do meblowania mieszkania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Dekorowanie pokoju

Ocena gry

Przed tobą w tej grze bardzo trudne zadanie a mianowicie tym razem będziemy dekorować pokój w domu. Stare meble Ci się już nie podobają i doszedłeś do wniosku że wymienisz stare meble na nowe, aby odświeżyć wygląd domu. Wybieraj meble wśród wszystkich, które są dostępne. Jest bardzo wiele przeróżnych wzorów mebli, więc bez problemu wybierzesz meble odpowiednie dla ciebie. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.Dekorowanie domu

Ocena gry

Dekorowaliśmy już pokój, wiec czas teraz udekorować cały dom. W grze masz dostępne przeróżne meble w różnych wzorach i kolorach. Postaraj się wybrać jak najładniejsze meble i udekorować nimi swój dom. Doszłaś do wniosku, że stare meble w domu Ci się nie podobają i dlatego wymieniasz je na nowe. Postaraj się wybrać jak najładniejsze meble i udekorować nimi cały swój dom.Do dekorowania domu używaj tylko myszki komputerowej.


Dekorowanie tortu

Ocena gry

Wciel się w tej grze w piekarza, który zawodowo zajmuje się pieczeniem tortów na duże przyjęcia urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe. Tor, którego zamawiała twoja klienta jest już w pełni gotowy, ponieważ już jest upieczony, lecz jeszcze jest bez żadnych dodatków. Twoim zadaniem jest właśnie udekorować tort w tej grze. Postaraj się aby tort wyglądał jak najlepiej i aby był pyszny. Do dekorowania tortu potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Urządzanie ogrodu

Ocena gry

Urządzanie ogrodu to darmowa gra w której jak sama nazwa mówi będziemy urządzali ogród naszych marzeń. Wybieraj kwitki, trawę, domki oraz inne rzeczy i przedmioty do ogrodu swoich marzeń. Postaraj się urządzić najładniejszy ogród w całym mieście. Masz na prawdę bardzo dużo rzeczy do wyboru, więc bez problemu powinnaś dać radę. Do urządzania pokoju potrzebna Ci będzie tylko i wyłącznie myszka komputerowa.


Urządzanie pokoju

Ocena gry

Tym razem przed tobą dosyć trudne wyzwanie,ponieważ tym razem będziemy urządzać pokój w mieszkaniu. Pokojem, który będziesz urządzać jest sypialnia. W grze masz już gotowe wszystkie przedmioty i meble, które musisz umeblować w sypialni, lecz musisz je tylko porozkładać w odpowiednich miejscach. Postaraj się urządzić pokój jak najlepiej. Szczególnie zwróć uwagę na rozstawianie mebli, ponieważ żeby nie wyszło tak że meble nie chcą się zmieścić. Mebluj i urządzaj za pomocą myszki.


Urządzanie przyjęcia

Ocena gry

Akcja gry odbywa się w barze, gdzie organizujesz przyjęcie urodzinowe z okazji swoich urodzin. Wynajęłaś bar, lecz musisz do odpowiednio urządzić pod swoje przyjęcie urodzinowe. Postaraj się wybrać jak najładniejsze meble ze wszystkich, które są dostępne w grze i urządź przyjęcie najlepsze w swoim życiu. Niech to będzie twoje pierwsze i niezapomniane przyjęcie do końca życia. Graj używając myszki.


Zimowa moda

Ocena gry

Pracujesz jako stylista mody i przyszła do ciebie klienta abyś ją ubrała zgodnie z zimową modą. Wybierz dla niej najładniejsze ubrania ze wszystkich, które są dostępne, tak aby wyglądała jak najlepiej a potem ubierz ją w wybrane przez ciebie ubrania. Postaraj się wybrać ubrania a na końcu dodatki takie jak bransoletki a także pierścionki i inną drobną biżuterię. Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie