Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Taty 10 gier

Budowanie pociągu

Ocena gry

Tym razem przed tobą gra budowanie pociągu w której jak już się pewnie domyślacie po nazwie gry będziemy budować pociąg. Na samym początku w grze musimy pierw położyć szyny a dopiero następnie możemy zacząć budować pociąg. Pamiętaj żeby na samym początku najpierw położyć na tory ciuchcię a dopiero później przypinać do niej poszczególne wagoniki. Po złożeniu ciuchci dodatkowo możesz wypełnić wagoniki zabawkami dla dzieci. W tej grze możesz także zmieniać pogodę. Do budowania pociągu potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Pociąg Tomek i przyjaciele

Ocena gry

Na pewno już znacie Pociąg Tomek i przyjaciele chodź by nawet z bajek w telewizji. Tym razem w tej grze nie będziemy oglądać bajki z pociągiem Tomkiem lecz będziemy budowali właśnie pociąg Tomek. W grze masz dostępnych bardzo wiele gotowych elementów, które będę Ci potrzebne do zbudowania pociągu. Postaraj się z dostępnych i gotowych elementów w grze zbudować pociąg. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Lokomotywa na torach

Ocena gry

Zagraj w darmową grę lokomotywa na torach w której to grze będziemy wcielać się w maszynistę lokomotywy i będziemy kierować pociągami i lokomotywami. Jednak na samym początku zanim wcielisz się jeszcze w maszynistę lokomotywy to musisz rozładować tira z drewnianych paczek a następnie musisz załadować lokomotywę drewnianymi paczkami. Po załadowaniu lokomotywy drewnianymi paczkami musisz tylko przewieź towar w wyznaczone miejsce. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej do ładowania lokomotywy oraz strzałek do kierowania lokomotywą.


Kolorowanka lokomotywa

Ocena gry

Kolorowanka lokomotywa to gra w której będziemy musieli pokolorować kolorowankę, która przedstawia lokomotywę. W grze masz bardzo całą paletę dostępny kolorów. Każdy z kolorów jest bardzo ładny, jednak musisz sam/a dobrać odpowiednie kolory, które najbardziej Ci się tylko podobają i pokolorować nimi kolorowankę. Do kolorowania lokomotywy potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Tramwaj dla dzieci

Ocena gry

Tramwaj dla dzieci to darmowa w której to grze będziemy układali puzzle, które przedstawiają na głównym planie właśnie tramwaj a w tle widać miasto a także stare kamienice. Ułożenie tych puzzli wcale nie będzie takie łatwe, ponieważ układasz puzzle z pamięci. Na początku gry masz pokazany obrazek jak wygląda a ty musisz zapamiętać i ułożyć puzzle tak aby powstał taki obrazek. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Strzelanina w tramwaju

Ocena gry

Tym razem akcja gry toczy się w tramwaju. Napadli na pojazd bandyci i twoim zadaniem jest obronić przed nimi tramwaj a także innych ludzi, którzy są niewinni. Strzelaj z pistoletu do przestępców, którzy tylko wychylają się w tramwaju zza krzesełek. Postaraj się trafiać w głowę, ponieważ wtedy zabijasz za pierwszym razem. Do strzelania używaj tylko myszki komputerowej.


Całowanie się w tramwaju

Ocena gry

Całowanie się w tramwaju to darmowa gra w której twoim zadaniem jest się całować ze swoją drugą połówką czyli osobą którą kochasz. Pamiętaj że nie jesteście sami w tramwaju i musicie się tak całować aby nikt was nie zauważył. Jak was ktoś zauważy to tracisz punkty. Uważaj i jak ktoś się tylko odwróci w waszą stronę to natychmiast przestańcie się całować. Jak popatrzy i znów odwróci się w swoją stronę to możecie już śmiało i bez obaw dalej całować się.


Zygzak Mcqueen samochód

Ocena gry

Tuning samochodu to coś co lubi każdy chłopak. Dlatego właśnie w tej grze będziemy tuningować samochód z bajki auta 2, którą pewnie niemalże każdy z was oglądał. Tuninguj samochód,zmieniaj kolory auta, zmieniaj karoserię i inne drobne elementy takie jak na przykład światła. Tuninguj samochód według swojego uznania jak tylko Ci się podoba. Do tuningu potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kolorowanka Zygzak Mcqueen

Ocena gry

Kolorowanka Zygzak Mcqueen to gra w której tym razem beziemy kolorować samochody z bajki Auta 2. W grze masz do wyboru całą paletę przeróżnych kolorów, które możesz użyć do kolorowania. Wybierz najładniejsze kolory, które Ci się tylko podobają i pokoloruj nimi kolorowankę, która przedstawia Auta 2.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Gra zygzag auta 2

Ocena gry

Tym razem będziemy kierować samochodem z bajki auta gra. Zasiądź za kierownicą samochodu i zacznij pokonywać przeszkody w drodze do mety.Postaraj się i jedź jak najszybciej a zarazem rozważnie, ponieważ nie możesz wywrócić samochodu bo wtedy niestety ale będziesz musiał zacząć grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25761 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13501 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12447 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10909 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie