Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Umysłu 10 gier

Maszyny budowlane wyścig po nierównościach

Ocena gry

Maszyny budowlane wyścig po nierównościach to gra w której to grze stajemy się kierowcą wywrotki, która na codziennie wozi piach na budowę. Dzisiaj jednak nie będziemy nią wozili piachu na budowę, lecz będziemy się ścigali z innymi wywrotkami. Twoim zadaniem jest jechać jak najszybciej po nierównościach tak aby wygrać wyścig z przeciwnikami. Postaraj się dotrzeć do mety jako pierwszy pojazd. Kieruj używając tylko strzałek.


Buldożer

Ocena gry

Buldożer to gra w której jesteśmy kierowcą buldożera i naszym zdaniem jest nim się poruszać po wsi i niszczyć wszystkie budynki, które spotkamy po drodze.Zniszcz wszystkie budynki, ponieważ wszystkie domy mają być odnawiane, więc dlatego twoim zadaniem jest rozwalić wszystkie domy i inne budynki. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Wywrotka dla dzieci online

Ocena gry

Wywrotka dla dzieci online to darmowa gra z cyklu gry maszyny budowlane. Tym razem w tej grze jesteś kierowcą wywrotki i musisz na samym początku gry poczekać na załadunek wywrotki a dopiero potem ruszasz w trasę. Po załadowaniu wywrotki postaraj się jechać tak aby nie wywrócić samochodu a dotrzeć do wyznaczonego celu w jak najkrótszym czasie gry. Do gry potrzebne Ci są tylko wyłącznie strzałki.


Wyścig motorówek

Ocena gry

Wyścig motorówek to darmowa gra w której jak już się można domyślić po samej nazwie bierzemy udział w wyścigu motorówek po wodnym torze i naszym zadaniem jest postarać się wygrać wyścig. Krótko mówić musisz jechać jak najszybciej aby wyprzedzić przeciwników i dotrzeć na metę jako pierwszy.Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.Ben 10 Wyścigi

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w postać Ben Tena i będziemy brali udział w wyścigach samochodowych na prawdziwym i specjalnie przygotowanym torze. Zasiądź za kierownicą zielonego samochodu, który należy do Ben Tena i weź udział w wyścigach. Jedź szybko,ścinaj zakręty i osiągaj jak największa prędkość na prostych odcinkach toru.Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.Gaz do dechy !


Wyścig samochodowy

Ocena gry

Tym razem zasiadamy za kierownicą sportowego samochodu i wcielamy się w zawodowego rajdowego kierowce. Ścigaj się na torze, osiągaj jak największe prędkości i wygraj wyścig. Na początku gry możesz sobie wybrać jeden z trzech dostępnych samochodów.Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Czerwony traktorek

Ocena gry

Czerwony traktorek to darmowa gra z cyklu gry traktory rolnicze w której to grze będziemy poruszali się traktorem. Naszym zadaniem jest zasiąść za kierownicą traktora rolniczego i przewieźć ładunek w wyznaczone miejsce. W grze nie wystarczy tylko że przewieziesz tylko towar, ponieważ musisz go także wyładować kiprując naczepę. Kieruj za pomocą strzałek oraz kipruj używając spacji.


Traktor rolniczy

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą rolniczego traktora i wejdź do gry. Twoim zadaniem w tej grze jest po prostu jechać traktorem rolniczym i pokonać wszystkie przeszkody, które znajdują się po drodze do mety.Przed tobą bardzo wiele ostrych podjazdów i stromych zjazdów. Zachowaj pełną ostrożność aby nie wywrócić traktora, ponieważ jak wywrócisz traktora na dach to niestety ale będziesz musiał zacząć grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Symulator traktora

Ocena gry

Przed tobą gra symulator traktora. W tej grze będziemy kierować traktorem i naszym zdaniem jest w każdej z plansz w grze dotrzeć traktorem w jak najkrótszym czasie gry do mety. Postaraj się jedź jak najszybciej tak aby jak najwcześniej dotrzeć na metę. Do gry potrzebne Ci będą tylko wyłącznie strzałki.


Praca na dźwigu

Ocena gry

Praca na dźwigu to gra w której wcielamy się w pracownika dźwigu i pracujemy na dużej wysokości obsługując wysokiego dźwiga. Twoim zadaniem w tej grze jest przenosić klocki, które znajdują się po prawej stronie ekranu i układać na wolnym polu.Klocki bardzo przypominają tetrisa. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie