Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dodawanei I Odejmowanie Do 30 10 gier

Matematyka klasa 2

Ocena gry

Małe dzieci obowiązek nauki odbierają jako karę i bronią się od niej rekami i nogami. Dzięki tej grze ta postać rzeczy się jednak zmieni, gdyż rozwiązywanie działań przyniesie dzieciakom frajdę. Jeśli nie wierzycie, to zagrajcie, a przekonacie się o tym na własnej skórze. Waszym zadaniem jest wstawianie odpowiednich cyfr w puste miejsca działań. Będą to zarówno wyniki, jak i liczby tworzące końcowy rezultat. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż niestety tracicie przez to cenne punkty, powodzenia!


Mnożenie do 100

Ocena gry

Bena 10 na pewno znacie z kreskówek. Jest on super bohaterem, lecz jak się okazuje równie świetnie jak pokonywanie potworów wychodzi mu rozwiązywanie działań matematycznych, w związku z czym w tej grze stanie się on Waszym nauczycielem. W taką pomocą na pewno dacie radę, a żeby się o tym przekonać trzeba zacząć, więc do dzieła! Waszym zadaniem jest wstawianie odpowiednich cyfr w puste miejsca w działania. Starajcie się robić to bezbłędnie, gdyż w innym wypadku stracicie bardzo cenne punkty, a do tego nie możecie dopuścić.


Dodawanie dla 6 latków online

Ocena gry

W tej grze na ekranie wyświetli Wam się plansza z wieloma cyframi. Waszym zadaniem będzie takie ich dodanie, aby suma była równa liczbie widocznej po lewej stronie monitora. Początkowo nie powinno sprawić Wam to problemu, lecz z biegiem czasu cyfr będzie coraz mniej, a wyniki staną się coraz wyższe. Dodatkowym utrudnieniem jest to, iż wykonujecie wszystko na czas i jeśli temu nie podołacie, to niestety konieczne będzie zaczęcie od nowa, więc postarajcie się, gdyż chyba nikt nie chciałby takiej sytuacji.


Matematyka dla dzieci

Ocena gry

Praca na farmie to nie tylko sianie warzyw, zbieranie plonów i opieka nad zwierzętami. W rolnictwie przyda Wam się również matematyka i to w dużym stopniu, a jeśli nie wierzycie, to zagrajcie w tę oto grę. Waszym zadaniem będzie tutaj liczenie pieniędzy jakie musicie wydać na zakup odpowiednich artykułów, ale także sumowanie swoich dochodów, co jest znacznie przyjemniejsze. Wynik wpisujecie w białe okienko za pomocą myszki komputerowej i starajcie się, aby był on prawidłowy, gdyż rolnik jak coś robi, to porządnie.Matematyka tabliczka mnożenia

Ocena gry

W tej grze na pierwszy rzut oka wysuwa się wielki panel z mnóstwem liczb. Jest to Wasz magazyn z którego będziecie korzystać do wykonywania działań. W dolnej części ekranu pojawi Wam się równanie matematyczne, a Waszym zadaniem jest wybranie odpowiednich liczb, po których uwzględnieniu wszystko się będzie zgadzało. Nie jest to jednak takie proste, jak mogło by się wydawać, ponieważ gierka jest na czas, a dodatkowo wykorzystane cyfry znikają, przez co nie możecie wykorzystać ich drugi raz, powodzenia!


Matematyczna dla 6 latków

Ocena gry

Kiedy zrobicie sobie jakiś deser, to jest wiele chętnych, aby Wam go podebrać. Tak również jest i tym razem, gdzie matematyczne potowy jedzą Wasze łakocie ze stołu podczas, gdy Wy głowicie się nad równaniem matematycznym. Jedynym sposobem, aby je powstrzymać jest jak najszybsze podanie właściwego wyniku, gdyż wówczas naczynie z łakociami zamknie się. Pamiętajcie jednak, że ważniejsze od czasu jest prawidłowe rozwiązanie, gdyż w innym wypadku będziecie musieli zacząć od nowa. Do dzieła i powodzenia!


Mnożenie do 30

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie wygrać z komputerem w matematycznej grze. Nie jest to jednak takie proste, gdyż nie od dziś wiadomo, że taki rywal jest bardzo wymagający. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę, więc do dzieła! Na ekranie wyświetli się Wam tablica z różnymi cyframi. Musicie tak operować panelem na dole, aby na górze podświetliły się cyfry w jednej linii. Osoba, której się to uda jako pierwszej wygrywa, więc nie dajcie się i pamiętajcie, aby przecinać drogę Waszemu rywalowi.


Matematyka dla klasy 4

Ocena gry

Przed Wami kolejna matematyczna gra. Ne ekranie wyświetli się Wam tablica z wieloma cyframi. Pod spodem zaś widoczny będzie wynik, a Waszym zadaniem będzie użyć takich cyfr, aby po ich uwzględnieniu równanie się zgadzało. O ile na początku jest to łatwe, o tyle w późniejszej fazie wyniki pojawiać się będą coraz wyższe, a dodatkowo dane cyfry po użyciu znikają, wiec z biegiem czasu macie ich do dyspozycji coraz mniej. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Dodawanie dla 6 latka

Ocena gry

Osy to bardzo nieprzyjemne owady, których zapewne nie lubi większość z Was. W tej grze chcą się one dostać do Twojego mieszkania, a jedynym sposobem aby do tego nie dopuścić jest prawidłowe rozwiązanie działania matematycznego, które widoczne jest na ich tułowiu. Starajcie się je rozwiązać zanim owady dolecą do domu, gdyż każde niepowodzenie przybliża Was do końca gry. Po ustaleniu wyniku piszecie go na klawiaturze i klikacie enter. Po tej czynności osa znika, a Wy możecie przejść do kolejnej, powodzenia!


Dodawanie i odejmowanie do 20

Ocena gry

Dodawanie i odejmowanie to podstawy matematyki, a dzięki tej grze macie możliwość je sobie poćwiczyć. Waszym zadaniem będzie przesuwane za pomocą myszki cyfr widocznych po lewej stronie ekranu, które są wynikami, na działania zlokalizowane po prawej stronie. Jeśli równanie rozwiążecie prawidłowo, to odsłoni Wam się kawałek zdjęcia i postępujcie tak do momentu, aż ukaże Wam się scena z danej bajki Disneya. Z biegiem czasu działania stawać się będą coraz trudniejsze, lecz na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i do dzieła!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie