Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dodawanie I Odejmowanie Do 100 10 gier

Dodawanie i odejmowanie do 100

Ocena gry

W tej grze na ekranie ukaże Wam się równanie matematyczne z podanym już wynikiem. Waszym zadaniem będzie zatem wstawienie plusa, minusa, znaku mnożenia lub dzielenia w puste miejsce. Gdy po jego uwzględnieniu działanie pokryje się zieloną fajką, to znaczy, że rozwiązaliście je prawidłowo. Gorzej jeśli ujrzycie czerwony krzyżyk, więc starajcie się do tego nie dopuścić, gdyż każda taka sytuacja przybliża Was do zakończenia gry, a tego przecież nie chcecie, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie!


Dodawanie klasa 2

Ocena gry

Wiele osób nie lubi chodzić do szkoły, gdyż nauka nie sprawia przyjemności. Dzięki tej grze ma się to szansę zmienić, ponieważ rozwiązywanie w niej równań matematycznych, to czysta zabawa i przyjemność. Znajdujecie się tutaj w szkole, a przy tablicy stoi nauczyciel zadający pytania o rozwiązania poszczególnych zadań. Wy zaś musicie wpisać poprawną odpowiedź w puste miejsce za pomocą klawiatury, a następnie potwierdzić to enterem. Jeśli Wam się uda, to na Wasze konto wpłyną bezcenne punkty, powodzenia!


Dodawanie i odejmowanie idę do szkoły

Ocena gry

Uczenie się nie jest zbyt przyjemną sprawą. Co innego, gdy sprawia ono przyjemność, a właśnie tak jest w tej grze. Udajecie się do szkoły i zanim przystąpicie do lekcji możecie sobie wybrać jakie działania chcecie rozwiązywać. Do wyboru macie mnożenie, dzielenie, dodawanie i odejmowanie. Po dokonaniu wyboru przystępujecie do rozwiązywania zadań. Wyniki wpisujecie za pomocą klawiatury i robicie to na czas, w związku z czym musicie to robić bardzo sprawnie. Uważajcie jednak, aby nie popełnić błędu, gdyż wtedy zostaną Wam odjęte punkty.


Dodawanie i odejmowanie dla dzieci

Ocena gry

Baseball, to bardzo popularny sport w Ameryce i jeśli lubicie w niego grać, to mamy coś specjalnie dla Was, gdyż dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ grając uczycie się również matematyki. Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zadań matematycznych, a każdy popełniony błąd, to niestety punkt dla rywala, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do wyboru macie trzy poziomy trudności, lecz ten ostatni, to prawdziwy poziom dla ekspertów, więc zanim na niego przejdziecie, to lepiej potrenować.Matematyka mnożenie pod kreską

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie wykonywanie działań matematycznych i zaznaczanie myszką prawidłowych odpowiedzi, które widoczne są po prawej stronie ekranu. Do dyspozycji macie również ołówek, który może okazać się niezbędny podczas matematycznych łamigłówek. Nie jest to trudne, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, w związku z czym bądźcie czujni i nie czekajcie już ani chwili dłużej. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dodawanie i odejmowanie do 10

Ocena gry

Jungla, to nie jest typowe miejsce do nauki matematyki, lecz bardzo specyficzne, a edukacja w takim miejscu zapewne na długo zapadnie Wam w pamięci, więc nie ma się co zastanawiać i czas zaczynać. Waszym zadaniem będzie policzenie wyświetlonych na ekranie zwierząt lub owoców i podanie ich liczby. Z pozoru wydaje się łatwe, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ czasami dla zmylenia w tłum wmieszane są inne gatunki, więc bądźcie czujni! Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Odejmowanie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę małej księżniczki, a Waszym zadaniem będzie zaznaczanie, czy dane równanie rozwiązane jest prawidłowo, czy też nie. Do tego celu posłużą Wam dwa guziki, czerwony-fałsz oraz zielony-prawda. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż każdy taki przypadek przybliża Was do końca gry, a tego na pewno nie chcecie, więc skupcie się i bądźcie czujni, gdyż z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dzielenie na sylaby

Ocena gry

Liczba 10 jest bardzo popularna w świecie matematyki, a Waszym zadaniem będzie takie umiejętne łączenie cyfr, aby utworzyły one właśnie dziesiątkę. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ nie mogą Wam na planszy zostać żadne kwadraciki, w związku z czym musicie się nieźle nagłowić, aby podjąć ostateczną decyzję. Nie czekajcie już jednak ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba, a nie ma nic lepszego jak nauka, która sprawia przyjemność, powodzenia!


Matematyka dodawanie

Ocena gry

Gra w którą za chwilę zagracie jest dedykowana głównie dla najmłodszych dzieci, gdyż Waszym zadaniem w niej będzie policzenie misiów na ekranie i podanie prawidłowej ich liczby. Jest świetny sposób na rozpoczęcie przygody z matematyką, w związku z czym na pewno warto tutaj spróbować swoich sił, gdyż nauka rzadko kiedy sprawia przyjemność, a w tej grze tak właśnie się dzieje, więc trzeba to wykorzystać. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Mnożenie do 20

Ocena gry

Przed Wami kolejna matematyczna gra, gdzie Waszym zadaniem będzie wstawianie właściwych znaków w działania, gdzie wynik jest już podany. Jeśli po uwzględnieniu Waszej odpowiedzi wszystko będzie się zgadzało, to na Wasze konto wpłyną punkty. Jeśli zaś udzielicie złej odpowiedzi, to niestety zostaniecie ukarani ujemnymi, a do tego nie możecie za wszelką cenę dopuścić, w związku z czym starajcie się jak najlepiej i bądźcie czujni, gdyż z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie