Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Doktor Dosia 20 gier

Doktor dla dzieci

Ocena gry

Wcielamy się tym razem w doktora i naszym zadaniem będzie oczywiście leczyć ludzi. Pracujesz w szpitalu i musisz obsługiwać swoich pacjentów to znaczy pomagać im lecząc je.Przed leczeniem każdego pacjenta musisz postawić mu diagnozę czyli stwierdzić co tak na prawdę mu dolega i jak zacząć leczyć chorobę.W tym celu musisz użyć słuchawek aby obadać pacjenta.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Doktor dla dziewczyn

Ocena gry

Doktor dla dziewczyn to gra w której zabawimy się w doktora i naszym zadaniem jest oczywiście leczyć ludzi. W każdej z rund w tej grze musisz oczywiście pomóc każdemu swojemu pacjentowi lecząc go.Do leczenia pacjentów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze będzie niezbędna.Postaraj się w każdej z plansz tej gry wyleczyć swoich pacjentów tak aby byli zadowoleni z wizyty u ciebie.


Doktor Pou dla dzieci

Ocena gry

Na pewno większość z Was zna już postać Pou z bajek. Właśnie teraz mamy możliwość wcielenia się w tej grze w tą niesamowitą postać i naszym zadaniem będzie właśnie leczyć Pou. Postaraj się wyleczyć Pou niemalże z każdej choroby. Musisz wcielić się w lekarza i dać z siebie wszystko aby wyleczyć Pou. Do leczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej w tej grze. Gra została podzielona dla utrudnienia na kilka poziomów, więc na pewno się nie będziesz nudził/a.


Doktor dla zwierząt

Ocena gry

Pora zacząć leczyć zwierzęta grając właśnie w grę doktor dla dzieci. Twoim zadaniem właśnie w tej grze jest leczyć zwierzaki, które są twoimi klientami a zarazem pacjentami.Każdego dnia trafia do twojej kliniki bardzo wiele zwierzaków, które musisz oczywiście wyleczyć. Twoim zadaniem w każdej z rund jest wyleczenie zwierzaka w jak najkrótszym czasie gry.Do leczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Doktor Daisy ubieranka

Ocena gry

Tym razem grając w tą grę będziemy ubierali doktor Daisy, która za godzinę wybiera się do pracy i jako lekarka powinna wyglądać w miarę przystępnie. W grze masz do wyboru na prawdę bardzo wiele przepięknych ubrań, więc na pewno wybierzesz te które najbardziej Ci się podobają i ubierzesz w nie znaną doktor Daisy.Do ubierania doktorki potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Psi doktor

Ocena gry

Pracujesz w tej grze jako psi doktor w specjalistycznej klinice dla zwierząt w której oczywiście będziemy leczyli zwierzaki. Musisz przyjąć każdego zwierzaka, który jest twoim pacjentem i pomóż mu w chorobie. Oczywiście przed każdym leczeniem musisz postawić diagnozę leczenia.Badaj i lecz zwierzaki grając w tą grę.Do grania potrzebujesz myszki.


Doktor Mario

Ocena gry

Wcielając się w doktora Mario będziemy w tej grze musieli w każdej z rund gry dotrzeć do mety na której znajduje się szpital.Przed tobą jednak w drodze do mety czeka sporo przeszkód, które będziesz musiał pokonać w drodze do mety. Musisz także zbierać złote monety, które potem możesz zamienić na życia. Pamiętaj że każde 100 złotych monet, które uzbierasz daje Ci darmowe jedno życie.Do poruszania się w tej grze potrzebujesz tylko strzałek.


Doktor Dośka operacja po polsku

Ocena gry

Kolejna ciekawa gra z serii gry Doktor Dosia w której to grze ponownie wcielamy się w już dobrze znaną doktor Dosie i grając w tą grę będziemy leczyli ludzi. Każdy pacjent czy też pacjentka,która do ciebie przychodzi abyś jej pomogła wyleczyć chorobę jest inna i dlatego musisz do każdego swojego pacjenta podejść indywidualnie i mu pomóc. W każdej z rund tej gry po prawej stronie na ekranie gry masz różne przyciski, które służą właśnie do leczenia pacjentów.W zależności od choroby musisz wybrać odpowiedni przycisk i go kliknąć.Na przykład jeżeli twój pacjent przyjdzie do ciebie, ponieważ jest skaleczony to musisz nacisnąć na plaster aby zakleić mu ranę.Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszkę komputerową.


Pierwsza pomoc - ubieranka z lekarką

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w stylistkę i będziemy ubierali lekarkę, która zajmuje się udzielaniem pierwszej pomocy. W grze masz do wyboru masę ubrań.Postaraj się wybrać najładniejsze z pośród nich i ubierz w nie piękną lekarkę. Do ubierania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zastrzyki dla dzieci

Ocena gry

Wcielamy się tym razem w pielęgniarkę i grając w tą grę będziemy wykonywali zastrzyki. Każdemu z pacjentów, którzy są twoimi klientami musisz zrobić zastrzyk. Postaraj się aby podczas wykonywania zastrzyku przede wszystkim maksymalnie się skupić a także wykonać zastrzyk aby był jak najmniej bolesny.Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do robienia zastrzyków.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

  • Z wszystkich kategorii
  • Pieczenie ciast

    Pieczenie ciast

    Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

  • Kombajny online

    Kombajny online

    Oglądana: 25776 ocena: 10.00

  • Symulator kombajnu

    Symulator kombajnu

    Oglądana: 13505 ocena: 6.00

  • Kombajn dla dzieci

    Kombajn dla dzieci

    Oglądana: 12451 ocena: 10.00

  • Kombajn bizon

    Kombajn bizon

    Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie