Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dzielenie Ułamków Dziesiętnych 11 gier

Dodawanie,odejmowanie,mnożenie i dzielenie

Ocena gry

W grze dodawanie,odejmowanie,mrożenie i dzielenie będziemy uczyli się od podstaw wykonywania działań na liczbach. Gra polega na wstawieniu odpowiedniego znaku pomiędzy liczbami w grze. Na przykład jak jest 2 a za liczbą dwa wolna przestrzeń i potem 3 i równa się 5 to oczywiście że wstawimy dodać. Właśnie na tym polega ta gra. Twoim zadaniem jest skoncentrować się i bardzo sprawnie liczyć w pamięci tak aby wykonać jak najwięcej przykładów z liczeniem.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej za pomocą której będziesz wstawiał/a odpowiednie znaki matematyczne.


Dodawanie dla dzieci

Ocena gry

Matematyka to jeden z najważniejszych przedmiotów w szkole. Nie zawsze jednak uczniowie mają chęci to jej nauki, lecz ta postać rzeczy na pewno zmieni się, gdy będzie ona sprawiała przyjemność, a właśnie tak jest w tej grze, w związku z czym nie zastanawiajcie się i zaczynajcie! Waszym zadaniem będzie przeciągnąć klocki z wynikiem na kwadraciki z działaniem. Robicie to za pomocą myszki, a gdy wykonacie tę czynność właściwie, to odsłoni Wam się mała część obrazka. Po ukończeniu i wykonaniu wszystkich działań powstanie scena z bajki.


Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100

Ocena gry

Dodawanie i odejmowanie to podstawa matematyki, której dzieci uczą się już w przedszkolu. Często przychodzi to jednak z trudem, ponieważ nikt nie lubi robić czegoś na siłę. W tej grze jest jednak inaczej, gdyż sprawia ona przyjemność, a Waszym zadaniem będzie wstawianie odpowiednich znaków takich jak odejmowanie, mnożenie, dodawanie i dzielenie w luki działań wyświetlonych na ekranie. Wykonujecie to na czas, więc czym więcej działań rozwiążecie, tym lepszy wynik uda Wam się uzyskać.


Dodawanie i odejmowanie ide do szkoły

Ocena gry

Jeśli lekcje matematyki w szkole Wam nie wystarczają, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze również znajdujecie się szkole, lecz wirtualnej. Nauczyciel na tablicy będzie pisał Wam różnorodne działania, a Wy musicie za pomocą klawiatury wpisać odpowiedni wynik. Jeśli się pomylicie, to nie martwcie się, tutaj jedynki nie dostaniecie, a jedynie kolejną szansę, dzięki której na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Zakres wykonywania działań jest dosyć wysoki, więc potrenować mogą nawet trochę starsze dzieci.Dodawanie do 10

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie rozwiązać równanie matematyczne, zanim pszczoła na której się ono znajduje doleci do farmy. Dokonujecie tego poprzez klawiaturę wpisując właściwy wynik w okienko \"answer\". Mimo, że gra jest na czas to nie spieszcie się zbytnio i głównie skupcie się na prawidłowości odpowiedzi. Większość dzieci nie lubi siedzieć w szkole, tym bardziej na lekcjach matematyki, lecz dzięki tej grze mamy nadzieję, że podejście do \"królowej nauk\" zmieni się, więc do dzieła i powodzenia!


Dodawanie i odejmowanie pisemne

Ocena gry

Przed Wami gra o bardzo wysokim poziomie odejmowania i dodawania. Waszym zadaniem w niej będzie oczywiście rozwiązywać równania, lecz nie jest to takie proste, ponieważ zakres przekracza 100, w związku z czym musicie się postarać i dać z siebie wszystko, aby wynik wyszedł prawidłowy. Dla ułatwienia dysponujecie ołówkiem, którym możecie sobie skracać liczby lub wykorzystywać go do czegoś innego. Po właściwym rozwiązaniu i zatwierdzeniu wyniku przez nauczyciela klikacie okienko po lewej stronie i przechodzicie do kolejnego równania.


Matematyczna gra dla dzieci

Ocena gry

Przed Wami kolejna matematyczna gra. Tym razem Waszym zadaniem będzie operować cyframi tak, aby na planszy wyświetlonej na ekranie utworzyć pasek, który będzie wędrował od ściany do ściany. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż drugim graczem jest komputer, który będzie Wam w tym przeszkadzał, a jednocześnie dążył do tego aby wygrać. Nie pozwól mu więc na to i daj z siebie wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Matematyka klasa 1

Ocena gry

Domino to bardzo popularna gra w którą grał chyba każdy. Ma ona wiele zalet, bo oprócz zabawy trzeba w niej również myśleć, co jest bardzo dobre na rozwój dzieci, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie! Zasady są bardzo proste, musicie przykładać każdy klocek do siebie, lecz liczby kropek muszą być identyczne. Jeśli w swoim składzie nie macie pasującego nigdzie elementu, to musicie go dobrać. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich klocków i zróbcie wszystko abyście to byli Wy!


Matematyka dla 11 latka

Ocena gry

Nauka często kompletnie nie wchodzi do głowy, w związku z czym jest prawdziwą mordęgą. Dzięki tej grze ma się to jednak szansę zmienić, ponieważ dobra zabawa jest tutaj gwarantowana! Jedziecie właśnie na desce snowboardowej, a Waszym zadaniem jest rozwiązanie działania matematycznego, zanim upłynie czas. Gdy Wam się uda, to wykonacie spektakularny skok, który zostanie wysoko punktowany. Jeśli jednak Wam się nie uda, to potkniecie się o kamień i stracicie jedno z żyć, co niestety przybliży Was do zakończenia gry.


Matematyczna gra dla dzieci

Ocena gry

Lubicie grać w domino? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was, gdyż właśnie na tym polegać będzie ta gra. Ułożenie tej popularnej gry będzie proste jedynie na początku, lecz z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie. Będziecie musieli między innymi omijać różnorodne przeszkody i walczyć z innymi przeciwnościami, lecz nie ma się co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie dłużej i zaczynajcie. Pamiętajcie również o zbieraniu monet, które przełożą się na Wasz końcowy wynik.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955136 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13013 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie