Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Farmerskie Sadzenie 12 gier

Podlewanie kwiatów

Ocena gry

Czeka na ciebie kolejna gra z cyklu gry podlewanie kwiatów w której to grze właśnie będziemy zajmowali się podlewaniem kwiatów w naszym ogrodzie. Musisz zając się w pierwszej rundzie trzeba kwiatami o które musisz dbać i podlewać je aby nie uschły. Kwiaty są specyficzniej odmiany, która bardzo szybko usycha i więdnie, dlatego też musisz zadbać o to i tak je podlewać aby nie uschły. Jeżeli zauważysz że pąk kwiatu chodź trochę opada w dół to musisz go natychmiast podlać aby nie usechł.Do podlewania używaj myszki komputerowej, która będzie wystarczająca w tej grze.


Przesadzanie kwiatów

Ocena gry

Wcielamy się w ogrodnika i naszym zadaniem będzie tym razem przesadzać kwiaty w ogródku, lecz tak aby koło siebie czy też w jednej lini znalazło się minimum 5 takich samych kwiatów jednego koloru. Kwiaty, które znajdą się już koło siebie lub w jednej lini znikają a to właśnie ty otrzymujesz punkty w grze. Postaraj się aby poprzesadzać jak najwięcej kwiatów w jak najkrótszym czasie gry.Do przesadzania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gra w przesadzanie kwiatów

Ocena gry

Akcja gry tym razem toczy się w ogródku działkowym, gdzie będziemy musieli przesadzać przepiękne kwiaty. W ogrodzie jest już wiele pięknych kwiatów, lecz ty musisz je tak przesadzać aby koło siebie lub w jednej lini znalazło się minimum pięć takich samych kwiatów jednego koloru. Kwiaty, które przesadzisz i będą się znajdowały koło siebie minimum pięć jednego koloru znikną a ty otrzymasz punkty w grze.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Sadzenie kwiatów dla dzieci

Ocena gry

Kwiaty to piękne rośliny za którymi przepadają głównie dziewczyny i to właśnie do nich dedykowana jest ta gra. Na ekranie pojawią Wam się doniczki oraz kwiaty, a Waszym zadaniem będzie posadzenie w nich roślin. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, gdyż z biegiem czasu każda kolejna plansza jest coraz bardziej skomplikowana, a dodatkowym utrudnieniem jest czas, w którego wymiarze musicie posadzić wszystkie kwiaty. Jeśli Wam się nie uda, to niestety gra zakończy się, a tego na pewno nie chcecie.Sadzenie roślin

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie sadzenie różnorodnych roślin w doniczkach, które będziecie mieli do swojej dyspozycji. Na ekranie pojawi się ich spora ilość, a Wy wcielicie się w rolę dziewczyny, która zajmie się sadzeniem. Na pewno dacie sobie radę, gdyż na ekranie przez cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi w związku z czym wszystko powinno pójść zgodnie z planem. Do wyboru macie wiele nasion i warto zapoznać się z nimi wszystkimi. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Sadzenie warzyw

Ocena gry

Warzywa są przepyszne i bardzo zdrowe, lecz zanim będzie można je skonsumować trzeba je oczywiście wyhodować i właśnie to będzie Wasze zadanie w tej grze. Znajdujecie się na farmie wujka, który postanowił nauczyć Was sztuki sadzenia. Nie jest to wcale takie trudne, więc musicie spróbować, tym bardziej, że cały czas dysponujecie licznymi wskazówkami, więc na pewno dacie sobie radę. Początkowo musicie przygotować pole pod uprawy. Gdy już to zrobicie bierzecie się za sianie nasion, a następnie podlewanie i pielęgnujecie do momentu aż dojrzeją. Gdy już to się stanie czekają Was już tylko zbiory.


Sadzenie nasion w ogrodzie

Ocena gry

Dzięki tej grze poczujecie się jak prawdziwy ogrodnik. Waszym zadaniem w niej będzie sadzenie ziemniaków. Na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, więc na pewno dacie sobie radę. Początkowo jednak musicie przygotować pole pod uprawy. Następnie sadzicie tam nasiona i cały czas podlewacie czekając, aż rośliny wykiełkują. Dostęp do wody jest bardzo łatwy, gdyż obok płynie rzeka. W następnej fazie swoje plony będziecie musieli opryskać przed szkodnikami, które tylko i wyłącznie szkodzą ziemniakom.


Pielęgnowanie roślin

Ocena gry

Dora jest Wam zapewne świetnie znana z wielu animowanych bajek, a tym razem wraz z nią będziecie sadzić różne rośliny. Do dyspozycji macie wiele nasion w swojej ogrodniczej książce. Po wyborze jednego z nich wkładacie do doniczki, aplikujecie nawóz i podlewacie do momentu aż roślina wykiełkuje. Międzyczasie jednak możecie zabierać się za zagospodarowanie kolejnej doniczki, których w Waszym małym ogrodzie jest kilka. Gdy już to wszystko zrobicie, to pozostanie już tylko zebrać plony i cieszyć się ze swojego ogrodu.


Sadzenie kwiatów Sue

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę dziewczynki o imieniu Sue, a Waszym zadaniem będzie sadzenie kwiatów we własnym ogrodzie. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, gdyż nie towarzyszą Wam żadne wskazówki, w związku z czym musicie liczyć tylko i wyłącznie na siebie. DO dyspozycji macie wiele atrybutów ogrodniczych taki jak: grabie, łopata, nawóz itp. Są również kwiaty w różnych kolorach i gatunkach, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej.


Praca w ogrodzie

Ocena gry

Krety są zmorą większości ogrodników i każdy się stara z nimi walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Tym razem i Wy staniecie przed takim wyznaniem, a wychylające się z dołów krety musicie uderzać młotkiem. Nie jest sobie jednak tak łatwo w nie wycelować, lecz z pomocą przychodzi cień rzucany na ziemie i to on będzie Waszym wyznacznikiem. Każda runda ma określany czas, więc spieszcie się i starajcie się zdobyć w niej jak najwięcej punktów. Sterowanie tradycyjnie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955203 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25661 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13431 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12408 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10874 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie