Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Gospodarstwo Domowe 8 gier

Praca w gospodarstwie

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę małej dziewczynki, która pod nieobecność dziadka zajmie się gospodarstwem. Waszym zadaniem będzie uprawa pola, lecz nie bójcie się, że nie dacie rady, gdyż dziadek zostawił Wam wiele wskazówek, które przez cały czas wyświetlać się będą na ekranie. Na samym początku wykopiecie jednak dół, następnie zasiejecie warzywa, podlejecie i będziecie je pielęgnować, aż wykiełkują. Gdy tak się stanie możecie przystępować do zbierania plonów, a jeśli Wam się uda, to dziadek na pewno będzie z Was dumny.


Gospodarstwo i życie na wsi

Ocena gry

Życie na wsi jest bardzo przyjemne, lecz wiąże się z wieloma obowiązkami, o czym przekonacie się w tej grze. Waszym zadaniem będzie prowadzenie farmy, czyli uprawianie pola, a następnie sprzedawanie plonów w mieście. Do tego celu posłuży Wam samochód którym dysponujecie. Obowiązków macie oczywiście o wiele więcej, ale o tym przekonacie się w trakcie gry, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gospodarstwo zwierząt

Ocena gry

Wieś zawsze kojarzyła się ze zwierzętami hodowlanymi i ta postać rzeczy raczej nie zmieni się przez dłuższy czas, a Waszym zadaniem w tej grze będzie właśnie opieka nad, krowami, owcami itp. Zwierzęta mają oczywiście różne potrzeby, a Wy musicie im sprostać. Będziecie je karmić, napajać oraz oczywiście czyścić. Początkowo nie sprawi Wam to problemu, lecz z biegiem czasu zwierząt zacznie przybywać, a Wy będziecie mieli pełne ręce roboty. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gospodarstwo i farma

Ocena gry

W tej grze wraz z mężem prowadzicie gospodarstwo rolne. Waszym zadaniem będzie głównie przygotowanie pola pod uprawy, posianie warzw, podlewanie ich i pielęgnacja, aż będą gotowe. Gdy już tak się stanie musicie je koniecznie zebrać, za co dostaniecie niezbędne punkty. Pamiętajcie też o swoich zwierzętach, którymi musicie się opiekować. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie dacie rady, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne wskazówki, więc na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.Gra w gospodarstwo dla dzieci

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie prowadzenie farmy, na której to uprawiać będziecie różne warzywa. Na samym początku musicie oczywiście je posiać, a następnie podlewać i opiekować się nimi do momentu, aż dojrzeją. Gdy tak się stanie pozostanie Wam tylko ich zebranie, za co dostaniecie bezcenne punkty. Do wyboru macie kilka rodzajów warzyw, a z biegiem czasu w grze przed Wami otwierać się będą kolejne możliwości. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Duże gospodarstwo-big farm

Ocena gry

Tym razem pod Waszymi skrzydłami macie duże gospodarstwo rolne, na którym będziecie mieli wiele obowiązków. Karmicie tutaj zwierzęta i pamiętajcie aby robić to regularnie, gdyż w innym wypadku mogą one zdechnąć. Do Waszych obowiązków należeć będzie również uprawianie pola, sianie warzyw i zbieranie gotowych plonów, które następnie sprzedacie. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie podołacie tym zadaniom, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, więc na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Gospodarstwo konne

Ocena gry

Konie to zwierzęta, których hodowanie jest bardzo popularne, a w tej grze właśnie to będzie Waszym zadaniem. Na samym początku wybierzecie rodzaj kucyka jakim chcecie się opiekować, a następnie zajmiecie się jego karmieniem, napajaniem, czyszczeniem, no i oczywiście sprzątaniem po nim. Na samym początku nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu zwierząt zacznie przybywać, a wszystko musicie wykonać w pewnym limicie czasowym, więc będziecie mieli pełne ręce roboty. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc do dzieła!


Gospodarstwo dla małych dzieci

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie opiekowanie się farmą, na której przeważają gęsi. Musicie się tak nimi opiekować, aby składały one jak najwięcej jajek. Gęsi umieszczacie w gniazdach, następnie karmicie je i czekacie aż zniosą jajka. Następnie zbiory wkładacie do wielkiego kosza widocznego po lewej stronie ekranu. Na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż farma na Was czeka. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie