Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Gotowanie Bez Instrukcji 10 gier

Gotowanie jak chce

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie bardzo popularnego islandzkiego dania jakim bez wątpienia jest ciasto z pomidorami. Nie będziecie jednak gotować sami, lecz w gronie bardzo zacnej osoby, jaką jest lalka Barbie, którą zapewne znacie. Gra jest dedykowana głównie dla dziewczynek, więc bardzo szybko znajdą one wspólny język ze swoja nową koleżanką. Na początku przepisu musicie pokroić pomidory. Następnie urobić ciasto i dodać do niego niezbędne składniki, a w końcowej fazie pocięte wcześniej pomidory. Smacznego.


Zupa z kurczaka

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie ugotowanie zupy z kurczaka. Nie robicie tego sami, gdyż Waszym pomocnikiem będzie indyk. Razem na pewno nie dopuścicie, aby była ona za słona lub zbyt mało doprawiona. Jeśli nie znacie przepisu, to nie martwcie się, ponieważ na ekranie pojawiać się będą przez cały czas liczne podpowiedzi, więc nie zwlekajcie już ani chwili dłużej, zakładajcie fartuchy i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gotowanie rosołu

Ocena gry

Rosół to bardzo popularne danie w naszym kraju, które w prawie każdym domu gości na stole w niedzielne popołudnie i nie tylko. Przepis jest bardzo prosty, więc na pewno dacie sobie radę, a dodatkowo na ekranie pojawiać się będą liczne podpowiedzi, więc wszystko powinno pójść zgodnie z planem. Jako pomocnika będziecie mieli indyka, który uwielbia gotować, lecz nie zawsze wie jak to robić, więc pomóżcie mu najlepiej jak tylko potraficie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, powodzenia!


Kucharz duży i kucharz mały online

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać zapewne świetnie Wam znanej bohaterki animowanej, jaką bez wątpienia jest Dora. Waszym zadaniem będzie poprowadzenie restauracji, aczkolwiek nie będzie to takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ wszystkie czynności jakie będziecie wykonywać są na czas. Nie powinno to dziwić biorąc pod uwagę, że klienci w restauracjach zawsze są zniecierpliwieni. Starajcie się wykonywać swoje zlecenia na czas, gdyż w innym przypadku gra zakończy się, a to przecież ostatnia rzecz jaką byście chcieli.Gotowanie na czas

Ocena gry

Dora to animowana postać, którą zapewne znacie. Postanowiła ona otworzyć restaurację, która specjalizuje się m meksykańskim Tacos. Jak to jednak w restauracjach bywa klienci chcieli by dostawać wszystko jak najszybciej, w związku z czym musicie się naprawdę spieszyć z zamówieniami. Wszystkie czynności jakie wykonujecie robicie na czas, a jeśli Wam się nie uda, to gra niestety zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gotowanie jak się chce

Ocena gry

Zapiekanka z bakłażanami zapewne nie jest popularnym daniem i możliwe, że pierwszy raz słyszycie o takim przepisie, ale dzięki tej grze będziecie mieli jednak szansę go zorganizować i przekonać się jaka to pyszna potrawa. Na samym początku koniecznie pokrójcie bakłażany i przygotujcie mięsny sos. Następnie na dnie naczynia żaroodpornego kładziecie warstwę fioletowych bakłażanów i zalewacie sosem. Potem czynność tę powtarzacie po raz kolejny. Na samym końcu pozostaje już tylko włożyć całość do piekarnika i czekać aż potrawa będzie gotowa.


Gotowanie Ewa gotuje

Ocena gry

W tej grze pomożecie Ewie w ugotowaniu zapiekanki, której głównym składnikiem będą bakłażany. Przepis jest dość unikatowy, aczkolwiek nie jest trudny. Macie prawo go jednak nie znać, dlatego też na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, w związku z czym na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Na samym początku jednak musicie pokroić bakłażany, a następnie przygotować mięsny sos, który dopełni całości tego wyśmienitego dania, więc nie czekajcie już ani chwili i zaczynajcie!


Kucharz za darmo online

Ocena gry

Cielęcinę można zrobić na wiele różnych sposobów. W tej grze Waszym zadaniem, będzie przygotowanie jej w sosie włoskim, a głównymi składnikami będą oliwki, pomidory jak i sok z cytryny. Na samym początku musicie pokroić wszystkie składniki i dodać to siebie. Następnie skraplacie wszystko cytryną i możecie zabierać się za mięso, które trzeba oczywiście odpowiednio przygotować poprzez doprawienie. Po tych czynnościach jagnięcinę kładziecie na grillu i czekacie, aż będzie gotowa. Do dzieła i powodzenia!


Robienie frytek z ziemniaków

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać Dory, która jest Wam zapewne znana. Waszym zadaniem będzie przygotowanie ryby z frytkami. Danie to jest bardzo popularne i na pewno niejednokrotnie je jedliście. Na samym początku należy obrać ziemniaki i je pokroić. Pamiętajcie, że robicie, to na czas, więc trzeba być sprawnym. Następnie zabierzecie się za robienie panierki, a po jej przygotowaniu czas na rybę i jej smażenie. Jeśli wykonacie te wszystkie polecenia i zmieścicie się w czasie, to Wasze danie będzie gotowe.


Gotowanie frytki

Ocena gry

Dorę na pewno znacie z wielu filmów animowanych, a dzięki tej grze będziecie mieli okazję gotować razem z nią! Waszym zadaniem, a zarazem specjalnością jest robienie ryby z frytkami, czyli bardzo popularnego dania, w związku z czym bez problemu powinniście sobie poradzić. Jeśli jednak nie znacie przepisu, to nie martwcie się, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, w związku z czym wszystko na pewno pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie