Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Gotowanie Jedzenia 9 gier

Pizza Bella

Ocena gry

Pizza jest znana na całym świecie i codzienne spożywa ją miliony ludzi. W tej grze Waszym zadaniem będzie jej przygotowanie. A przepis jest tradycyjny, więc na pewno go znacie i dacie sobie radę. Na samym początku musicie pokroić potrzebne składniki takie jak: pomidory, cebula, papryka, ser itp. Następnie bierzecie się za urabianie ciasta. Po jego rozwałkowaniu smarujecie je sosem pomidorowym i kładziecie wcześniej przygotowane składniki. Na samym końcu pozostało już tylko upiec Wasze danie i gotowe!


Gotowanie pizzy

Ocena gry

W przedstawionej grze podejmiecie się bardzo prostego zadania jakim jest przygotowanie tradycyjnej pizzy. Na samym początku zgodnie z przepisem pokroicie paprykę, pomidory, cebulę oraz ser. Następnie przystąpicie do urabiania i wałkowania ciasta. Po tej czynności posmarujecie je sosem pomidorowym i położycie wcześniej pokrojone składniki. Na sam koniec całość włożycie do piekarnika i gotowe! Wdziewajcie więc fartuchy i zróbcie własną pizzę, gdyż na prawdę nie jest to trudne. Do dzieła i powodzenia!


Super gotowanie

Ocena gry

W tej grze będziecie przygotowywać tort urodzinowy. Pomoże Wam w tym Dora, którą na pewno znacie z wielu bajek, wiec pieczenie sprawi Wam jeszcze większą przyjemność. Na samym początku musicie oczywiście urobić ciasto. Następnie umieszczacie je w formie i pieczecie. Międzyczasie bierzecie się za przygotowanie lukru, którym smarujecie tort. Po tej czynności pozostało Wam już tylko to co najprzyjemniejsze, czyli dekorowanie. Do dyspozycji macie wiele słodkości oraz posypek, a całość zwieńczycie zdjęciem Dory umieszczonym na samym szczycie.


Gotowanie na komputerze

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać bardzo popularnej w bajkowym świecie - Elzy. Waszym zadaniem będzie przygotowanie pysznego placka, jakim bez wątpienia jest szarlotka. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż na ekranie nie będą pojawiały się podpowiedzi, a każda pomyłka przybliżać Was będzie do końca gry, a tego na pewno nie chcecie, więc bądźcie czujni podczas wykonywania różnych czynności, a pierwszą z nich jest obranie i pokrojenie jabłek. Następnie zajmiecie się urabianiem ciasta, a na koniec połączycie wszystkie składniki.Symulator gotowania

Ocena gry

W poniższej grze podejmiecie się bardzo odpowiedzialnego zadania jakim bez wątpienia jest przygotowanie toru weselnego. Nie martwcie się jeśli nie znacie przepisu, ponieważ na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne odpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Po urobieniu ciasta wkładacie je do lodówki, lecz macie pewien problem, gdyż w Waszej kuchni zamieszkały mrówki, więc musicie je zabijać, aby nie dopuścić do zajęcia przez nie Waszego dzieła, powodzenia!


Gotowanie tortu weselnego

Ocena gry

Tym razem podejmiecie się bardzo trudnego zadania jakim bez wątpienia jest przygotowanie tortu weselnego. Każda para młoda dąży do tego aby ta uroczystość była idealna, a więc i Wy musicie dać z siebie wszystko. Na samym początku urobicie ciasto i umieścicie je w trzech formach o różnych wielkościach. Następnie włożycie całość do zamrażarki. Międzyczasie weźmiecie się za przygotowanie czekoladowej polewy, którą obtoczycie wszystkie trzy piętra tortu. Na sam koniec pozostało Wam już tylko przyozdobić Wasze dzieło różnymi wzorkami oraz figurkami.


Papa’s gotowanie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie przepysznych ciasteczek. Przepis nie jest trudny i na pewno dacie sobie radę, a jak nie wierzycie, to zobaczcie sami. Na początku musicie pokroić owoce takie jak jabłka i banany, gdyż to one są głównymi składnikami mufinek. Następnie bierzecie się za urabianie ciasta i umieszczanie go w formach. Po tej czynności wkładacie całość do piekarnika i międzyczasie robicie lukier, który znajdzie się na ciasteczkach. Na sam koniec pozostało już tylko udekorować całość sylwetką znanej Wam postaci - Hello Kitty i gotowe!


Gotowanie Hello Kitty

Ocena gry

Hello Kitty to postać, którą uwielbia prawie każda dziewczynka i ta gra jest dedykowana głównie dla nich, ponieważ Waszym zadaniem jest przygotowanie mufinek a\'la Hello Kitty. Nie jest to trudne, a przekonacie się o tym za chwilę, więc do dzieła! Na samym początku musicie obrać i pokroić owoce takie jak jabłka, banany, gdyż to one są głównymi składnikami. Następnie bierzecie się za urabianie ciasta i umieszczanie go w formach. Po tej czynności czas zabrać się za lukier, który kładziecie na babeczkach. Na sam koniec pozostało już tylko udekorować całość sylwetką Hello Kitty.


Obiadowa gra dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w małą księżniczką, która chce przygotować owocowe ciasto. Zadanie nie jest trudne o czym się przekonacie na własnej skórze, więc do dzieła. Na samym początku musicie obrać jabłka oraz je pokroić. Następnie czeka Was urabianie ciasta, oraz dodawanie do niego pozostałych składników, które dodadzą smaku i aromatu Waszemu kulinarnemu dziełu. Po tej czynności placek wkładacie do piekarnika i czekacie aż będzie gotowy. Na samym końcu do dopracowania pozostały ostateczne detale i można zabierać się do jedzenia.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955203 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25661 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13431 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12408 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10874 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie