Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Hodowla Dinozaurów 9 gier

Hodowanie zwierząt

Ocena gry

Znudzeni ciągłymi grami w hodowlę krów, koni, kur itp? Jeśli tak to mamy coś dla Was! Tym razem przeniesiecie się na farmę z egzotycznymi pandami. Nie przyjdzie nam to jednak tak łatwo, gdyż na samym początku musimy wyciąć las i ziemię przygotować pod budowę gospodarstwa. Jeśli tylko uda nam się osiągnąć ten cel naszymi nowymi mieszkańcami zostaną biało-czarni przyjaciele, a ich samopoczucie w nowym otoczeniu będzie zależało tylko i wyłącznie od Was, gdyż to Wy będziecie sprawować nad nimi ciągła opiekę.


Hodowanie zwierząt online

Ocena gry

Hodowanie zwierząt, to jedno z głównych zajęć rolników na wski. Jest, to ich sposób na życie, a Wasze zadanie w tej grze, które sprawi Wam na pewno wiele przyjemności, więc nie ma co zwlekać, tylko zaczynajcie. Na samym początku dysponować będziecie tylko jedną kurą, lecz z biegiem czasu, to się zmieni, lecz pamiętajcie, że im więcej zwierząt, tym więcej pracy będziecie mieli. Na pewno jednak dacie sobie radę, wiec zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Karmienie i hodowla indyków

Ocena gry

W tej grze jesteście świetnymi opiekunami zwierząt i swoje usługi będziecie świadczyć w wielu krajach, w których przecież żyje wiele różnych zwierząt. Na początku do dyspozycji mieć będziecie tylko indyka, lecz z biegiem czasu ptaków oraz bydła zacznie przybywać, w związku z czym pracy również. Gdy jednak wykonacie wszystkie czynności, to przeniesiecie się do kolejnej krainy. Pamiętajcie jednak, że z każdym levelem poziom trudności będzie wzrastał, aczkolwiek nie ma się co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę.


Hodowanie koni

Ocena gry

Konie to bardzo popularne i pomocne zwierzęta, a w tej grze, to właśnie je będziecie hodować. Na samym początku wybierzecie sobie rasę koni. Następnie zaczniecie wykonywać swoją pracę. Pod swoimi skrzydłami mieć będziecie tylko dwa konie, aczkolwiek z biegiem czasu ta postać rzeczy się zmieni, a pracy przybędzie. Musicie spełniać każde zachcianki kucyków na które jest ograniczony czas. Karmicie je, napajacie, układacie do snu i bawicie. Na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie i zaczynajcie.Hodowla bydła

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie hodowanie bydła, czyli owiec i krów. Na ekranie cały czas pojawiać Wam się będą zwierzęta, które potrzebują jedzenia, picia itp. Ikonki tych potrzeb pojawiać się będą nad ich głowami, a Wy musicie spełnić je w wymaganym czasie. Jest bardzo proste, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc będziecie musieli pracować sprawniej. Na pewno jednak dacie sobie radę więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Hodowla zwierząt dla dzieci

Ocena gry

Na farmie przeważnie hoduje się krowy, konie, kury, czy inne popularne zwierzęta. Tym razem jednak Waszym zadaniem będzie opieka nad pingwinami w lodowej krainie. Początkowo pod swoimi skrzydłami będziecie mieli jednego z nich, lecz z biegiem czasu zacznie się to zmieniać, gdyż każda kolejna plansza będzie coraz trudniejsza, w związku z czym zwierząt i pracy również będzie przybywało. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Hodowanie lew

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której będziecie musieli opiekować się zwierzętami. Tym razem jesteście odpowiedzialni za małe lwy oraz ich przyjaciół. Waszym zadaniem jest bawienie się nimi i podawanie im przedmiotów dostępnych w dolnej części ekranu. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż do wyboru jest sporo atrybutów, a zwierząt również z biegiem czasu będzie przybywało, więc musicie działać szybko i sprawnie aby je zadowolić, gdyż każde niewypełnione zadanie przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić.


Hodowla jajek

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad gęsiami i pilnowanie aby znosiły one jajka, gdyż to one są głównym celem tej gry. Spacerujące zwierzęta musicie łapać i zmusić je, aby usiadły na gniazdach. Następnie karmicie je i po jakimś czasie jajka pojawią się w gniazdach. Gdy tak się stanie bierzecie je i wkładacie do wielkiego kosza widocznego po prawej stronie ekranu. Ostatnią czynnością będzie posprzątanie kurnika, po czym za cały proces możecie zabierać się od nowa. Do dzieła i powodzenia!


Hodowla kurczaków

Ocena gry

Kurczaki, to bardzo popularne zwierzęta, które hoduje się na farmie. Nikt chyba jednak nie lubi życia w niewoli, i właśnie kury postanowiły dać temu kres, w związku z czym robią wszystko aby wydostać się z gospodarstwa. Waszym zadaniem będzie im w tym pomóc, a do tego celu posłuży materac oraz wyrzutnia. Musicie tak dobrać kierunek oraz moc wystrzału, aby kurczaki odbijając się od materaca znalazły się za ogrodzeniem. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie