Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Hodowla Zwierząt 10 gier

Hodowanie świń

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad zwierzętami hodowlanymi, takimi jak np. świnie. Zanim jednak do tego przejdziecie musicie zaprojektować i stworzyć całe gospodarstwo od podstaw. Do dyspozycji macie wiele rodzajów drzew, zagród, roślin i zwierząt. Również dom wybudujecie sami. Możliwości jest naprawdę wiele więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt na pewno będzie oszałamiający. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do działa i powodzenia!


Hodowla krów

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w postać małej dziewczynki, której mama wybiera się na zakupy i powierzyła Wam opiekę nad gospodarstwem. Rzecz jasna nie możecie jej zawieść, więc musicie zrobić wszystko, aby Wasze zadanie zakończyło się sukcesem, a polega ono na karmieniu psów, kurcząt, koni, krów i innych zwierząt gospodarczych. Macie na to ograniczony czas, a każdy niezrealizowany cel przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, więc łapcie za myszki i do dzieła. Sprawcie, aby mama była z Was dumna!


Hodowla psów

Ocena gry

Pies uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka i tak bez wątpienia jest, a w tej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad tym przemiłym czworonogiem. Musicie się nim opiekować i starać się, aby nic mu nie brakowało. Jego pasek potrzeb widoczny jest w prawym, górnym rogu ekranu i to on wskazuje Wam czego Wasz pupil teraz potrzebuje. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej poprzez klikanie lewym jej przyciskiem na psinę oraz miejsce do którego powinna ona się teraz udać. Na pewno dacie sobie radę.


Hodowla ryb

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę morskiej rybki. Na samym początku jesteście bardzo mali i musicie jeść, aby urosnąć. Waszym pożywieniem będą inne mniejsze ryby, lecz ich zjedzenie wcale nie jest takie łatwe, gdyż wokół pływają inne, większe osobniki, które to Was mogą skonsumować, więc musicie być ostrożni i sprawni, aby unikać ich paszczy. Z biegiem czasu oczywiście urośniecie, w związku z czym będziecie mogli jeść coraz to większe ryby. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.Hodowla świń

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad świniami. Początkowo jest ich tylko dwie, lecz z biegiem czasu ich liczba zwiększy się. Wy musicie zaś je karmić, napajać oraz zabawiać. Na wykonanie każdej czynności macie ograniczoną ilość czasu, a każde niepowodzenie przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, wiec dajcie z siebie wszystko. Początkowo nie powinniście mieć żadnych problemów, lecz z każdym kolejnym levelem zwierząt oraz atrybutów zacznie przybywać, wiec i pracy będzie więcej.


Hodowanie ryb

Ocena gry

Hodowanie ryb, to bardzo przyjemne zajęcie, a w tej grze właśnie to będzie Waszym zadaniem. Na samym początku do dyspozycji macie mała rybkę, która musi jeść aby urosnąć, wiec koniecznie za pomocą myszki nakierowujcie ją na mniejsze ryki, aczkolwiek w tym samym czasie musicie uważać na większe drapieżniki, gdyż macie tylko trzy życia. Z każdym kolejnym poziomem gatunek ryby będzie się zmieniał, więc nie ma mowy o nudzie. Pamiętajcie jednak, że gdy się skujecie, to niestety zaczynacie od pierwszego poziomu.


Hodowla dinozaurów

Ocena gry

W tej grze będziecie mieli nietypową pracę, a tym samym zadanie, gdyż pracujecie w zoo pełnym...dinozaurów i musicie tak budować ogrodzenia, aby zwiedzający ludzie nie wpadli w ich szpony, gdyż niestety każdy taki przypadek przybliżać Was będzie do końca gry, a do tego za wszelką cenę nie możecie dopuścić, więc dajcie z siebie wszystko i pamiętajcie, że wiele ogrodzeń nie powstrzyma niektórych zwierząt przed ich zniszczeniem, więc musicie je dodatkowo wzmacniać. Nie czekajcie już dłużej i do dzieła!


Hodowanie dinozaurów

Ocena gry

W tej grze będziecie opiekować się słodkim dinozaurem o imieniu Dino. Właśnie wrócił on z podwórka cały ubrudzony błotem i musicie go oczywiście umyć. Na samym początku pozbędziecie się błota. Kolejno weźmiecie wodę, mydło i umyjecie Waszego przyjaciela. Po tej czynności czeka Was jeszcze mycie głowy oraz szorowanie zębów. Na sam koniec pozostanie Wam już tylko obcięcie paznokci oraz ich wypolerowanie. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż Wasz przyjaciel czeka na pomoc, powodzenia!


Hodowla kur

Ocena gry

Robaki to bardzo drobne stworzenia, które są przysmakiem wielu zwierząt, a szczególnie kur. W tej grze Waszym zadaniem będzie sterowanie właśnie nią i zjadanie robaków, które przez cały czas wychylają się z dziur znajdujących się w ziemi. Czas na to macie ograniczony, więc postarajcie się przed jego upływem zebrać jak najwięcej punktów. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie kurą odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś dżdżownice zjadacie klikając spację.


Hodowla rybek akwariowych

Ocena gry

Marzyliście kiedyś o rybkach w akwarium? Jeśli tak, to dzięki tej grze możecie je teraz spełnić, gdyż Waszym zadaniem będzie właśnie opieka nad nami. Na samym początku urządzicie jednak ich dom najlepiej jak tylko potraficie. Do wyboru macie wiele rodzajów roślin, dna i innych atrybutów. To również od Was zależy jakie rybki znajdą się pod Waszą opieką, nawet kolor im możecie wybrać. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż zabawa jest naprawdę fajna i na pewno gra Wam się spodoba.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955203 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25661 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13431 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12408 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10874 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie