Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Karetka Dla Dzieci 19 gier

Pogotowie ratunkowe 2

Ocena gry

Kierowca karetki pogotowia to zamów,który będziesz wykonywał właśnie teraz w tej grze.Musisz kierować karetką pogotowia i jeździć po osiedlu i zabierać do szpitala chorych ludzi, ponieważ panuje straszna epidemia w mieści i ludzie masowo się zarażają od siebie na wzajem. Podjedź pod każdy dom w specjalnie wyznaczone miejsce i tak zaparkuj karetkę i czekaj aż osoby wsiądą do karetki. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek za pomocą których będziesz kierować karetkę pogotowia.


Pogotowie ratunkowe 3

Ocena gry

Pogotowie ratunkowe 3 to gra w której będziemy jeździli karetką ratunkową i naszym celem w tej grze będzie zawieźć chorych pacjentów do szpitala. Jednak każdy pacjent znajduje się u siebie w domu a twoim zadaniem jest podjechać pod każdy dom zabrać pacjenta i potem pod następny dom. Oczywiście za każdym razem musisz zaparkować samochód idealnie w specjalnie wyznaczonym miejscu.Do gry potrzebna Ci tylko strzałek.


Pogotowie ratunkowe dla dzieci

Ocena gry

Mamy kolejną grę z serii gry karetka medyczna w której to grze będziesz poruszał się a właściwie pracował jako ratownik i kierowca w pogotowiu. Do twoich zadań będzie należało między innymi jeździć po mieście i zbierać chorych pacjentów podjeżdżając pod ich dom a następnie po zebraniu musisz zawieźć ich do szpitala. Do grania i kierowania karetkę pogotowia potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są niezastąpione w tej grze.


Karetka dla dzieci

Ocena gry

Najwyższa pora abyś zaczął jeździć karetką pogotowia i postarał się pomagać ludziom. Musisz w jak najkrótszym czasie gry przewieźć wszystkich chorych do szpitala aby tak zajęli się nimi profesjonalni i bardzo doświadczeni lekarze z dużym stażem, który zdiagnozują niemalże każdą chorobę. Do kierowania karetkę pogotowia potrzebne Ci będą tylko wyłącznie strzałki.Karetka i policja

Ocena gry

W mieście panuje epidemia, jednak nie wiadomo czy to choroba sama z siebie, która się trak szybko rozprzestrzenia czy ktoś za tym stoi. Musisz jeździć po mieście karetką ratunkową i zatrzymywać się pod każdym domem aby zabrać chorego do szpitala na badania a także na spotkanie z policją, która rozwiąże sprawę nagłej i bardzo szybko rozprzestrzeniającej się epidemii w mieście. Strzałkami będziesz kierować w tej grze.


Karetka lego

Ocena gry

Dookoła domy,osiedle a ty tym razem jesteś kierowcą karetki pogotowia. Zagraj w grę z serii gry karetki lego i zacznij pracować w szpitalu i twoim zadaniem będzie dowozić ludzi do szpitala z domów. Czasem też będziesz musiał wyjechać na pilny wyjazd, czyli nagłą i nie zapowiedzianą wcześniej akcję a będzie to najczęściej wyjazd do wypadku drogowego czy też do chorego w domu. Podjedź ambulansem pod każdy dom i zbierz z niego ludzi chorych i zawieź do szpitala w jak najkrótszym czasie gry. Do jazdy i kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Karetka pogotowia dla dzieci

Ocena gry

Kolejny raz musisz zająć się ratowaniem ludzi, lecz pamiętaj że zawsze warto pomagać ludziom, ponieważ bardzo często jest tak że to co dajemy to do nas wraca. Dlatego też postaraj się pomagać ludziom tym razem pracują w karetce pogotowia jako zawodowy kierowca. Musisz podjechać pod każdy dom na osiedlu,zaparkować w wyznaczonym miejscu i zabrać pacjenta do szpitala. Do kierowania karetką pogotowia potrzebujesz tylko strzałek.


Karetka pogotowia ratunkowego

Ocena gry

Pogotowie ratunkowe zawsze stara się w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do poszkodowanej osoby czy to do wypadku czy też do domu nie ważne gdzie, lecz ważne że zawsze jedzie tak szybko jak tylko może. Bardzo podobne zadanie masz ty w tej grze, ponieważ twoim zadaniem tym razem jest podjechać pod każdy z domów na osiedlu i następnie musisz zabrać poszkodowanego do szpitala. Postaraj się jechać uliczkami na osiedlu w jak najkrótszym czasie gry aby zdążyć do szpitala. Do jazdy karetką pogotowia ratunkowego potrzebujesz tylko strzałek.


Karetka,policja,straż

Ocena gry

Karetka pogotowia,policja i straż pożarna to trzy główne organy, które są bardzo potrzebne w każdym mieście. Ty właśnie teraz podczas grania w tą grę będziesz kierowcą karetki pogotowia i twoim głównym zadaniem w każdej z rund tej gry będzie dowieziecie pacjentów do szpitala. Podjedź pod każdy dom aby zabrać pacjenta, musisz to zrobić parkując w specjalnie wyznaczonym miejscu i wtedy pacjent wsiądzie do karetki i musisz go potem zawieźć do szpitala. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są jako jedyne potrzebne do grania w tą grę.


Karetka spieszy na ratunek

Ocena gry

Jeździj karetką pogotowia i postaraj się w jak najkrótszym czasie gry pozawozić chorych z domów do szpitala. Pod każdym domem jak już pewnie zdążyłeś zauważyć na ekranie gry wyznaczone jest specjalne pole w którym to musisz zaparkować karetkę bay chory wyszedł z danego domu i wsiadł do karetki, którą ty kierujesz. W momencie gdy już wsiądzie musisz jechać do następnego domu zrobić dokładnie to samo i na końcu oczywiście musisz jechać prosto do szpitala. Używaj do jazdy strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie