Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kierowanie Bmw 9 gier

Kierowca lawety

Ocena gry

Ben 10 tym razem będzie miał nieco inne zadanie, niż typowa walka z potworami. W tej grze jego celem jest przewiezienie rozbitego auta na lawecie do wyznaczonego celu, aczkolwiek z powodu wielu przeszkód nie będzie to takie łatwe. Superbohater ma nadzieję, że mu w tym pomożesz, więc nie czekaj ani chwili dłużej i włącz się do gry. Pamiętaj o zbieraniu talizmanów, które są bardzo ważne i postaraj się mieć ich na mecie jak najwięcej. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze, powodzenia!


Kierowca policji

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w rolę policjanta na motocyklu. Naszym zadaniem będzie eliminowanie przestępców z drogi. Do tego celu posłuży nam pałka, której używamy klikając lewym klawiszem myszki. Na drodze czeka nas jednak wiele przeszkód, jak np. kierowcy samochodów lub zwierzęta. Jako, że jesteśmy policjantami musimy dawać przykład obywatelom i uważać aby nie wjechać w nic, co nie jest przestępcą. Gra bardzo brutalna w której poleje się krew, ale prawdziwemu policjantowi nic nie jest straszne, powodzenia!


Kierowca policyjnego radiowozu

Ocena gry

Tym razem staniemy się policjantem kierującym sportowym radiowozem. Naszym celem będzie dojechanie do wyznaczonego miejsca, lecz nie będzie to takie łatwe, gdy w mieście są zamieszki i droga usłana jest licznymi przeszkodami jak np. pachołki, opony itp. Nie możemy również zapominać o innych uczestnikach ruchu, a zderzenie z nimi nie najlepiej będzie świadczyło o nas jako stróżach prawa. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej, wkładajcie mundur i ruszajcie służyć obywatelom, gdyż oni czekają na Waszą pomoc, powodzenia!


Kierowca szkolnego autobusu

Ocena gry

To kolejna gra w której wcielimy się w postać superbohatera Bena 10. Tym razem naszym zadaniem będzie kierowanie autobusem szkolnym, lecz nie takim jaki znacie, gdyż ten jest monstertruckiem mogącym jeździć po innych autach, gdy zajdzie taka potrzeba. I właśnie min. to spotka nas w tej w tej grze, kiedy to będziemy wykonywali zadanie dojechania do celu. Po drodze musimy zbierać talizmany mocy, które są bardzo ważne, lecz trasa nie jest taka łatwa, ponieważ znajduje się na niej wiele wzniesień i przeszkód.Kierowca straży pożarnej

Ocena gry

W tej grze jesteśmy kierowcami wozu strażackiego,a naszym zadaniem będzie zaparkowanie auta w odpowiednim miejscu, po tym jak przyjedziemy na akcję gaszenia pożaru lub ratunkową. Zgłoszenia odbieramy spacją, a pojazdem kierujemy za pomocą strzałek. Uważajmy aby jednak w nic nie uderzyć, gdyż odejmie nam to bardzo cenne punkty. Jeśli jednak z powodzeniem uda nam się wykonać misję, to otrzymamy nagrodę pieniężną za którą będziemy mogli kupić różnorodne ulepszenia. Wskakujcie więc w strażacki mundur i do dzieła!


Kierowca tira

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielimy się w kierowcę ciągnika siodłowego-potocznie nazywanego tirem. Będziemy dostawać różnorodne zadania min. parkowanie tej wielkiej maszyny w wyznaczonym miejscu. Początkowo nie będzie to takie trudne, lecz z każdym awansem na następny poziom sytuacja ta ulegnie zmianie. Sterowanie ciężarówką odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze. Pamiętajmy, że operujemy bardzo długim pojazdem, więc jako doświadczeni kierowcy musimy umiejętnie wchodzić w zakręty, aby nie zawadzić naczepą o bandy lub inne przeszkody. Każdy taki incydent będzie przybliżał nas do końca gry.


Kierowca Widlaka

Ocena gry

Tum razem naszym zadaniem będzie transportowanie skrzyń wózkiem widłowym. Praca operatora widlaka wcale nie jest taka prosta, i o ile na początku możecie tak uważać, to gdy awansujecie na kolejne poziomy, Wasze zdanie zmieni się diametralnie. Jeśli nie wierzycie, to najlepszym sposobem aby się o tym przekonać jest zagranie w tę grę. Sterujemy strzałkami na klawiaturze. Nie czekajcie ani chwili dłużej i usiądźcie za sterami tej niedużej maszyny. Przekonajcie się, czy dalibyście radę podołać takiej pracy, powodzenia!


Kierowca wywrotki

Ocena gry

Sterowanie wywrotką to nie taka prosta sprawa, a dzięki tej grze będziecie się mogli o tym przekonać na własnej skórze. Naszym zadaniem będzie celne załadowanie cegieł, a następnie przewiezienie ich w docelowe miejsce. Na przeszkodzie stoi nam jednak nierówna droga, na której w bardzo łatwy sposób możemy zgubić ładunek, a tego musimy uniknąć, gdyż utrata nawet jednaj cegły, to ujemne punkty na mecie. Pamiętajcie więc, że prędkość nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sterować będziemy strzałkami na klawiaturze.


Sterowanie czołgiem

Ocena gry

Czołg to maszyna, którą chyba najtrudniej kierować, a w tej grze właśnie to będzie naszym zadaniem. Początkowo będziemy musieli jako dowódca oddziału ustawić wszystkie czołgi na odpowiednich pozycjach. Podpowiedzią gdzie należy zaparkować jest podświetlone pole widoczne na ekranie. Nie czekaj więc ani chwili dłużej, wkładaj wojskowy mundur, usiądź za sterami tej pancernej maszyny i pokonaj wroga, pokaż kto jest najlepszy na polu bitwy. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze, powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie