Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kierowanie Helikopterem 7 gier

Kierowanie dźwigiem

Ocena gry

Jesteś pracownikiem dużego budowlanego dźwigu i musisz pracować na sporej wysokości. Do twoich zadań należy przenoszenie elementów z których budowniczy budują budowle na placu budowy. To właśnie ty jako kierowca i operator ogromnego dźwiga musisz przenosić gotowe elementy tak aby budowniczy zbudowali z nich budynki. Do grania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Traktor Rolniczy

Ocena gry

Gra w której poruszamy się traktorem rolniczym, do wyboru będziemy mieli kilka maszyn rolniczych o przeróżnych parametrach. Po wybraniu jednego możemy przystąpić do zabawy. Gra polega na dojechaniu ciągnikiem do wyznaczonego celu, lecz nie jest to łatwe zadanie, czeka na Ciebie wiele przeszkód, wyskoków, dziur oraz utrudnień dzięki którym gra stanie się ciekawsza, a zarazem wciągająca, mapę musimy przejść w określonym czasie, aby ją zaliczyć, po nie udanej próbie klikamy spację i zabawa zaczyna się od nowa. Poruszamy się przy pomocy strzałek.


Kierowanie policja

Ocena gry

Gra ta jest dedykowana głównie dla dziewczyn, a wcielimy się w niej w postać pani policjantki, która kieruje ruchem na drodze, gdyż sygnalizacja świetlna przestała działać. Zanim jednak wybierzemy się do tak ważnej pracy, musimy się stosownie ubrać, a z pomocą przychodzi nam bardzo bogata i urozmaicona garderoba. Pamiętajmy jednak o doborze prawidłowego stroju, gdyż w innym wypadku mało kto zwróci na nas uwagę. Wskakujcie więc w policyjne ubrania i do dzieła, ponieważ na skrzyżowaniu powstał bardzo duży korek.


Kierowanie autobusem

Ocena gry

Tym razem wraz z Harry Potterem będziemy kierowali autobusem, a naszym zadaniem będzie dojazd w wyznaczone miejsce i transport pasażerów. Niestety, lecz drogi po których będziemy się poruszać są bardzo wąskie, co znacząco utrudnia nam zadanie i sprawne manewrowanie. Uważajmy aby przez nieuwagę nie uderzyć w jakiś budynek, gdyż częste tego typu epizody szybko zakończą naszą grę. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze. Potrzebna nam będzie również spacja odpowiedzialna za hamowanie.Sterowanie statkiem

Ocena gry

Sterowanie wielkim statkiem to bardzo trudne zadanie, lecz dzięki tej grze będziemy mogli spróbować swoich sił również i w tej dziedzinie. Na morzu czeka nas wile przeszkód, a trudności napotkamy już na samym początku w bardzo wąskim porcie. Musimy bacznie zwracać uwagę na mniejsze jednostki pływające, falochrony i wiele innych przeszkód. Drogę wyznaczają nam strzałki, a kierowanie również odbywa się przyciskami na klawiaturze o tej samej nazwie. Zakładajcie więc mundur marynarza i przejmijcie dowodzenie na wielkim okręcie!


Kierowanie ruchem lotniczym

Ocena gry

Ciąży na nas bardzo odpowiedzialne zadanie jakim jest dowodzenie lotniskiem, W tej grze naszym zadaniem będzie wydawanie rozkazów samolotom gdzie i jak mają lądować. Do dyspozycji mamy dwa pasy startowe i specjalne lądowisko dla helikopterów. Samoloty Air Force lądują samodzielnie, lecz musimy uważać by nie spowodować powietrznej kolizji. Sterowanie odbywa się myszką, którą po naciśnięciu lewego klawisza rysujemy trasę dla wybranego samolotu. Gra nie jest łatwa, a z minuty na minutę samolotów będzie przybywało.


Kierowanie helikopterem

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w pilota helikoptera służb specjalnych, a za zadanie będziemy mieli tak umiejętnie ustawiać maszynę w powietrzu by komandosi mogli spokojnie wejść na pokład. Nie jest to jednak takie łatwe, a wysokie fale i wiatr utrudniają zadanie. Sterowanie helikopterem odbywa się poprzez strzałki prawo-lewo na klawiaturze, a sygnał dla żołnierzy nakazujący im zejście na statek nadajemy dolną. Uważajcie, aby nikt nie znalazł się w wodzie, ponieważ dostaniemy za to ujemne punkty, przez możemy nie zaliczyć zadania.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie