Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kierowanie Koparką 9 gier

Jazda na rolkach

Ocena gry

Jazda na rolkach to darmowa gra w której to grze będziemy jeździć na rolkach. Twoim zadaniem jest jechać drogą tak aby dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Postaraj się dojechać do mety bez żadnej wywrotce po drodze, ponieważ jak się wywrócisz to niestety ale zaczynasz grę od nowa. Graj myszką i strzałkami.


Jazda na rolkach po mieście

Ocena gry

Tym razem będziemy jeździli na rolkach po mieście. W mieście został stworzony specjalny tor na rolki, który jest położony w samym centrum miasta pomiędzy budynkami. Twoim zadaniem jest jeździć po torze na rolkach i dojechać w jak najkrótszym czasie gry do mety. Używaj do jazdy myszki komputerowej i strzałek.


Jazda na snowboardzie

Ocena gry

Gra Jazda na snowboardzie to nic innego jak symulator snowboardu czyli jazdy na desce, ponieważ w tej grze będziemy jeździli na snowboardzie po bardzo wysokich górach na których nie brakuje stromych zjazdów. Postaraj się zjechać z tych najbardziej stromych znajdów i po drodze omijać wszystkie przeszkody. Do gry używasz myszki do kierowania oraz spacji do skakania.


Jazda na nartach

Ocena gry

W tej grze razem ze Spongebobem będziemy jeździli na nartach. Twoim zadaniem jest jechać z wielkiej góry i omijać po drodze przeszkody takie jak drzewa, kamienie. Jeżeli dobrze się rozpędziłeś w grze to możesz najechać skocznie i spróbować skoczyć jeżeli czujesz się pewny na nartach. Do gry używaj strzałek do jazdy oraz spacji do skakania.Extremalna jazda quadem po nierównościach

Ocena gry

Extremalna jazda quadem po nierównościach to gra w której będziemy jeździli quadem po bardzo trudnych do pokonania terenach. Przed tobą w grze bardzo wiele trudnych podjazdów i bardzo stromych górek. Postaraj się w tej grze przejechać jak najwięcej odcinków w jak najkrótszym czasie gry. Do gry używaj tylko strzałek.


Jazda extremalna Jeppem

Ocena gry

Jazda extremalna Jeppem to gra w której jak już się pewnie domyślacie będziemy jeździli dużym jeppem po nierównościach i twoim zadaniem w tej grze będzie pokonać właśnie te nierówności i przejechać jak największy dystans w tej grze. Postaraj się jechać jak najszybciej oraz tak aby nie wywrócić jeppa. Graj za pomocą strzałek.


Jazda na deskorolce

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra w której to grze będziesz jeździł na deskorolce. Twoim zadaniem na samym początku gry jest wybrać sobie postać a następnie deskorolkę, którą będziesz jeździł w grze. Po wybraniu deskorolki i postaci ruszasz na drogę i właśnie tam będziesz jeździł na deskorolce. Przed tobą do pokonania bardzo wiele trudnych przeszkód. Pokaż umiejętności swojej jazdy na deskorolce i pokonaj jak najwięcej przeszkód. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Jazda na snołbordzie

Ocena gry

Jazda na snołbordzie to gra w której to grze będziemy jeździć na tradycyjnym snowboardzie bo górach gdzie nie brakuje śniegu. Na trasie, którą musisz pokonać na desce nie brakuje skoczni, z których musisz się wybić i podczas lotu możesz ale nie musisz wykonywać triki.Pamiętaj że gdy wykonasz triki podczas lotu to otrzymasz dodatkowe punkty w grze. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Jazda na Bmx

Ocena gry

Jazda na Bmx to gra w której jak już się pewnie domyślasz po samej nazwie gry będziemy jeździć na Bmx i naszym zadaniem będzie pokonać przeszkody, które znajdują się na trasie. Pokaż swoje umiejętności jazdy po nierównościach rowerem i daj z siebie wszystko aby dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Do gry używaj strzałek, których potrzebujesz do kierowania rowerem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie