Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kombajny I Traktoy 11 gier

Symulator kombajnu

Ocena gry

Symulator kombajnu to gra w której wcielamy się w kierowcę kombajnu i naszym zadaniem będzie kierować właśnie tą maszyną.Przed tobą w tej grze tor na którym nie brakuje przeszkód i musisz przez niego przejechać w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj jednak na małe utrudnienia, którymi są samochody i inne rzeczy na drodze. Musisz to wszystko zniszczyć przejeżdżając bo tych przedmiotach. Do grania potrzebujesz tym razem tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kombajn dla dzieci

Ocena gry

Kombajn dla dzieci to kolejna fantastyczna gra dla najmłodszych użytkowników naszego serwisu z darmowymi grami. Tym razem w tej grze będziemy jeździli kombajnem i naszym zadaniem będzie do jechać na pole w jak najkrótszym czasie gry. Droga po której jedziesz nie jest najłatwiejsza, ponieważ jest ona pomiędzy drzewami. Twoim zadaniem jest tak jechać aby nie uderzyć po drodze w żadne drzewo. Postaraj się przejechać tą trasę w jak najkrótszym czasie gry.Do jazdy używaj tylko strzałek.


Kombajny online

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziesz jeździć oczywiście kombajnem, lecz oprócz jazdy twoim zadaniem będzie także niszczyć wszystko co tylko spotkasz w drodze do mety. Będą to najczęściej samochody, po których musisz oczywiście przejechać aby je zniszczyć doszczętnie. Postaraj się przejść w tej grze jak najwięcej plansz a także dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry.Do gry używaj strzałek, które posłużą Ci jako kierownica.


Kombajn bizon

Ocena gry

Jesteś kierowcą ogromnego kombajnu bizona, który jedzie kosić pole.Jednak pole na które jedziesz znajduje się za lasem i logiczne że aby dojechać na pole musisz przejechać przez las. Przed tobą nie lada wyzwanie, ponieważ musisz jechać leśną drogą omijając drzewa, w które jak uderzysz to rozwalisz kombajn.Omijaj drzewa i dojedź jak najszybciej na pole aby wykonać pracę.Do kierowania kombajnem używaj tylko wyłącznie strzałek.Kombajn w polu

Ocena gry

Wcielasz się w kierowcę i zarazem operatora kombajnu i twoim zadaniem jest dotrzeć na pole w jak najkrótszym czasie gry.Niestety droga po której jedziesz nie należy do najlepszych, ponieważ nie brakuje na niej drzew, które musisz ominąć.Możesz w nie uderzyć kilka razy, ponieważ jest wskaźnik uszkodzenia kombajnu. Uważaj aby jednak nie rozbić za bardzo kombajnu.Do grania używaj tylko strzałek, za pomocą których będziesz kierował/a kombajnem.


Kombajny co koszą

Ocena gry

Kombajny co koszą to gra w której jeździmy kombajnem i będziemy kosili wszystko to co tylko spotkamy na drodze do mety. Między innymi będą to samochody i naszym zadaniem jest je zniszczyć doszczętnie. W tej grze przydadzą Ci się tylko strzałki, które posłużą Ci do kierowania kombajnem.


Praca w polu kombajnem

Ocena gry

Jesteś rolnikiem i zarazem kierowcą traktora. Tym razem musisz dotrzeć przez las kombajnem na pole i je skosić. Jednak musisz uważać w lesie, ponieważ masz do omijania bardzo wiele drzew.Jak tylko uderzysz w jakieś z nich to rozbija Ci się kombajn. Masz na ekranie wskaźnik uszkodzeń i musisz zwracać na niego uwagę aby nie rozbić kombajnu do końca. Do jazdy używaj tylko wyłącznie strzałek.


Kombajn koszenie w polu

Ocena gry

Kombajn koszenie w polu to gra w której wcielasz się w kierowcę kombajnu czyli rolnika i twoim głównym zadaniem w tej grze jest dotrzeć do pola, które znajduje się za lasem. Jednak aby tam dotrzeć to musisz przejechać przez las w którym to lesie droga nie jest za dobra, ponieważ po drodze musisz omijać drzewa. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek którymi kierujesz w tej grze.


Kombajn dla czterolatka

Ocena gry

Jest to gra w której twoim zadaniem jest wcielić się w operatora kombajnu czyli potocznie mówić w kierowcę i tym razem będziemy jeździli kombajnem po trasie na której nie brakuje przeszkód. Oczywiście przeszkodami są drzewa, które musisz ominąć. Uważaj aby nie uderzyć zbyt wiele razy w drzewa, ponieważ wtedy rozwalisz kombajn. Kieruj używając w tym celu tylko wyłącznie strzałek.


Kombajn kosi pole

Ocena gry

Kombajn kosi pole to kolejna darmowa gra z serii gry kombajny w której to grze twoim zadaniem jest zasiąść za kierownicą kombajnu i dotrze do domu jadą przez leśną drogę, ponieważ kosiłeś pole i nie masz zbyt dużo paliwa, dlatego też wracasz przez las na skróty. Omijaj drzewa i dotrzyj do domu w jak najkrótszym czasie gry. Do jazdy maszyną potrzebujesz tylko strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26228 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11067 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie