Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kopalnia Minerałów 11 gier

Górnik w kopalni złota

Ocena gry

Praca górnika to bardzo trudny zawód o czym przekonacie się w tej grze na własnej skórze. Wcielacie się tutaj właśnie w jednego z nich, a Waszym zadaniem jest oczywiście odnalezienie cennego surowca. Aby tego dokonać musicie dojść do wyznaczonego miejsca, co niestety nie jest łatwe, gdyż po drodze czeka Was wiele przeszkód, takich jak wielkie kolce oraz przepaście. Nie możecie dać się im pokonać, a do tego celu użyjecie klawiszy A oraz S odpowiedzialnych kolejno za skakanie oraz kopanie. Powodzenia!


Górnik wydobywanie złota

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Bena 10, którego zapewne znacie z bardzo popularnego serialu. Tym razem nie będziecie jednak ratowali świata przed potworami, lecz przeniesiecie się do kopalni w celu wydobywania złota. Poruszać się tutaj będziecie wagonikiem za pomocą strzałek. Dysponujecie również wyciągarką, której koniec spuszczacie w głąb ziemi. Musicie to zrobić celnie, aby łapa trafiła na bryłkę złota. Na tym jednak nie koniec, gdyż w tym samym czasie musicie nacisnąć lewy klawisz myszki, aby łapa rozwarła się. W innym przypadku bryłki nie pochwycicie.


Kopalnia złota

Ocena gry

Jeśli chcieliście kiedykolwiek zostać wydobywcą złota, to dzięki tej grze macie świetną okazję, aby zrealizować tą fantazję, gdyż właśnie to będzie tutaj Waszym zadaniem. Dysponujecie wyciągarką, która zakończona jest sporym chwytakiem. Musicie tak nim wycelować, aby po spuszczeniu w głąb ziemi trafił on na bryłę złota, gdyż tylko wtedy wyciągając ją na powierzchnię zarobicie pieniądze, dzięki czemu awansujecie na kolejny poziom. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


Szukanie złota pod ziemią

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której będziecie poszukiwali złota. Tym razem robicie to w chinach, aczkolwiek metoda nie zmienia się. Wciąż Waszym środkiem transportu jest wagonik kolejowy, którym sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze. Wyciągarką strzelacie zaś naciskając dolną strzałkę i musicie to zrobić celnie, aby chwytak trafił w ten cenny surowiec. Na tym nie koniec, gdyż w tym samym momencie musicie za pomocą myszki rozszerzyć jego ramiona klikając lewy klawisz, gdyż w innym przypadku bryłka spadnie jeszcze głębiej.Gold miner-kopalnia złota

Ocena gry

W tej grze będziecie kolejną osobą, którą w całości pochłonie gorączka złota. Znajdujecie się tutaj w labiryncie, a Waszym zadaniem będzie się po nim poruszać i zbierać bardzo cenne bryłki złota. Aby przejść na kolejny poziom musicie zebrać je wszystkie oraz klucz dzięki któremu przedostaniecie się do kolejnego etapu. Pamiętajcie jednak, ze każda następna plansza jest coraz trudniejsza, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Wydobywanie złota na 2 osoby

Ocena gry

Przed Wami ciekawa gra, w której wydobywa się bardzo cenny surowiec, jakim bez wątpienia jest złoto. Dysponujecie tutaj wyciągarką, której koniec wystrzeliwujecie w głąb ziemi. Musicie to zrobić celnie, tak aby chwytak trafił w bryłkę, gdyż tylko wtedy po jej wyciągnięciu osiągniecie cel i zarobicie pieniądze. Wielkim atutem tej gry jest fakt, że możecie zaprosić do niej swojego kolegę rywalizując, który więcej zarobi. W tym wypadku jeden steruje strzałką, a drugi klawiszem S. Do dzieła i powodzenia!


Górik ninja

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w pirata ninję, który podróżuje po wyspach całego świata w poszukiwaniu złota. Właśnie znaleźliście się na jednej z nich, a mapa pokazuje Wam gdzie ukryte są skrzynie. Dotarcie do nich nie jest jednak takie łatwe, gdyż na drodze czeka na Was wiele przeszkód, które musicie pokonać. W tym celu użyjecie spacji, którą strzelacie. Postacią sterujecie zaś za pomocą strzałek na klawiaturze. Pamiętajcie, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko.


Wydobywanie minerałów

Ocena gry

Poniższa gra jest kolejną, w której głównym tematem jest górnictwo. Wcielicie się w niej właśnie w górnika pracującego pod ziemią i wydobywającego różnorodne minerały. Są nimi wielkie głazy w które strzelacie kotwicą na łańcuchu. Następnie wyciągacie je i sprzedajcie. Każdy z nich ma inną cenę, a żeby awansować na kolejny poziom musicie uzbierać wyznaczoną ilość pieniędzy. Na pewno Wam się jednak uda, wiec nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie przy pomocy myszki komputerowej.


Wydobywanie skarbów

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w kota, który postanowił pobawić się w wydobywcę skarbów. W tym celu zaopatrzył się on w wyciągarkę zakończoną chwytakiem, którego będziecie spuszczać pod ziemię. Musicie robić to bardzo celnie, tak aby łapa trafiała w złote monety i inne skarby. Aby awansować na kolejny poziom konieczne jest zarobienie wyznaczonej ilości pieniędzy. Na pewno Wam się uda, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Górnik kopanie złota

Ocena gry

W tej grze wybierzecie się do Korei, aby pracować w tamtejszej kopalni złota. Poruszać po niej będziecie się wagonikiem kolejowym, który wyposażony jest w wyciągarkę zakończoną chwytakiem, który musicie wystrzeliwać w głąb ziemi. Konieczne jest, abyście robili to celnie, tak aby łapa trafiała w bryłki złota, gdyż tylko w ten sposób wydobędziecie je na powierzchnię. Żeby awansować na kolejny poziom musicie uzbierać wymaganą ilość pieniędzy w wyznaczonym czasie, co na późniejszych etapach jest dosyć trudne.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie