Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kopalnia Na Marsie 11 gier

Górnik zbiera brylanty

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Górnika pracującego w kopalni, a Waszym zadaniem będzie zbieranie błękitnych brylantów. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, tym bardziej na dalszych poziomach. Czeka tutaj na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Szczególnie uważajcie na wielkie głazy, które mogą na Was upaść, a każdy taki incydent zakończy Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła!


Kopanie złota w kopalni

Ocena gry

Złoto jest bardzo pożądanym surowcem na całym świecie, aczkolwiek jego wydobycie jest bardzo trudne, o czym przekonacie się w poniższej grze, gdyż wcielicie się w niej właśnie w poskramiacza złotych bryłek. Do dyspozycji macie wyciągarkę, której koniec wystrzelacie w głąb ziemi. Starajcie się celować tak, aby łapa trafiała w złoto, a nie w głazy, gdyż tylko wtedy uda Wam się osiągnąć wymaganą ilość wydobycia, dzięki czemu przejdziecie na kolejny poziom, który jest oczywiście trudniejszy. Powodzenia!


Wydobywanie złota

Ocena gry

Na pewno znacie Boba Budowniczego, który jest prawdziwą złotą rączką jeśli chodzi o naprawę wszystkiego. W tej grze jednak po wcieleniu się w niego przyświecać Wam będzie nieco inne zadanie, gdyż przeniesiecie się do kopalni złota. Jego zdobycie nie jest jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać, ponieważ strzegą go zombie, a żeby je pokonać musicie zrzucić na nich skrzynie ze złotem, a następnie cały ten cenny surowiec zebrać. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Górnik zbiera diamenty

Ocena gry

Diamenty to obok złota najbardziej pożądany surowiec, a to za sprawą ceny jaką osiąga. W tej grze Waszym zadaniem będzie przepchnąć diamenty na wyznaczone miejsce, co niestety nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ w bardzo łatwy sposób możecie nimi zablokować sobie korytarze. Początkowe plansze nie powinny sprawić Wam problemu, aczkolwiek z biegiem czasu ich poziom trudności wzrośnie, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.Wydobywanie złota multiplayer

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której tematem głównym jest wydobywanie złota. Wcielicie się tutaj w górnika, który operuje wyciągarką. Jej sznur zakończony chwytakiem wystrzeliwujecie w głąb ziemi, tak, aby natrafił on na bryłkę złota. Im ona większa, tym trudniej ją wyciągnąć, aczkolwiek cena za jaką ją sprzedacie na pewno wynagrodzi trud. Jeśli zamiast cennego surowca złapiecie wielki kamień, to klikając lewy klawisz myszki możecie go rozsadzić bombą i pozbyć się zbędnego balastu. Do dzieła i powodzenia!


Gra o wydobyciu złota

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w prawdziwego wydobywcę złota. Będziecie tutaj jeździli po kopalni wagonikiem i wystrzeliwali łapę wyciągarki w głąb ziemi. Musicie to robić celnie, aby trafić w jak największą bryłę złota. Jej wyciągnięcie nie będzie należało do najprostszych, aczkolwiek cena za jaką ja sprzedacie na pewno wynagrodzi Wam ten trud. Aby przejść na kolejny poziom musicie na danej planszy zarobić podaną wcześniej ilość pieniędzy. Sterowanie wagonikiem odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś wyciągarką za pomocą myszki.


Gra w wydobywanie złota

Ocena gry

Gorączka złota w ostatnim czasie opanowała wiele osób i nie ma co się dziwić, gdyż surowiec ten jest bardzo pożądany na całym świecie. Zawdzięcza on to swojej cenie jaką osiąga na rynku. W tej grze wcielicie się w górnika, który właśnie postanowił wydobywać ten surowiec. Bryłki złota są bardzo duże i ciężkie, więc musicie je dotransportować na wagonik. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, o czym zresztą sami się przekonacie, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Wydobywanie diamentów

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w pewną błękitną postać, a Waszym zadaniem będzie poruszanie się po kopalni i zbieranie bardzo cennych diamentów. Wydawać by się mogło proste, lecz niestety nie do końca takie jest, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Za pomocą myszki możecie torować sobie tunele w ziemi, co jest bardzo pomocne, szczególnie, gdy musicie ominąć np. metalowe wirniki. Do przejścia macie 20. plansz, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Wydobywanie pieniędzy

Ocena gry

Na pewno kojarzycie Spongeboba Kanciastoportego, który jest bohaterem popularnego programu. Jeśli jednak nie, to teraz macie świetną okazję, aby nadrobić te zaległości, ponieważ w tej grze wcielicie się w jego postać. Znajdujecie się właśnie w jaskini, która zaczęła się walić. Musicie z niej jak najszybciej uciekać, co nie jest łatwe, gdyż po drodze czeka Was wiele przeszkód. Musicie je przeskakiwać, czego dokonacie za pomocą myszki. Pamiętajcie również, aby zbierać rozsypane pieniądze. Powodzenia!


Poszukiwanie złota

Ocena gry

W poniższej grze przeniesiecie się na Dziki Zachód i wcielicie się w kowboja, który poszukuje złota. W tym celu poruszać się będziecie w wagoniku i w głąb ziemi wystrzeliwali łapę, tak aby pochwycić złoto. Nie jest to jednak takie proste, gdyż musicie dobrze wycelować, a na tym nie koniec, gdyż w momencie kontaktu chwytaka z bryłką złota musicie nacisnąć lewy klawisz myszki, aby łapa rozwarła się, w innym wypadku złoto spadnie jeszcze głębiej i go niestety już nie wydobędziecie. Wagonem sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie