Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kucharskie Dla Chłopców 19 gier

Pieczenie ciasta

Ocena gry

Wciel się w zawodowego piekarza i zacznij piec ciasta w kuchni. Przed upieczeniem ciasta musimy jednak przygotować ciasto,udekorować a dopiero na końcu włożyć do piekarnika i potem czekać na upieczone ciasto aby można było cieszyć się pysznością. Do pieczenia ciasta używaj tylko myszki komputerowej.


Łapanie zwierząt do Zoo

Ocena gry

Akcja tej gry toczy się lesie. Twoim zadaniem jest łapać zwierzęta, które tylko pokazują się z zza krzaków. Musisz złapać w każdej z rund tej gry wyznaczoną liczbę zwierzą. W pierwszej planszy gry łapiemy miski a w drugiej małpy.Co będzie w kolejny ? Zobacz sam/a grając w tą grę.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Aby złapać zwierze musisz w nie strzelać siatkami w które się same zaplątają.


Całowanie się

Ocena gry

Jesteś bardzo zakochany/a w swoim partnerze i właśnie teraz będziesz się całować w kinie tak aby nikt was nie zauważył jak się całujecie. Musisz całować się w ukryciu, ponieważ jak ktoś Was tylko zauważy to tracisz życie a masz ich trzy a grze. Postaraj się tak całować ze swoją drugą połówką aby nie stracisz żadnego życia. Do grania potrzebna będzie myszka. Podczas całowania jak tylko zauważysz że ktoś wyhula się zza krzesła to musisz natychmiast przestać się całować tak aby Cię nie zauważył.


Randka Barbie

Ocena gry

Wybierz się razem z Barbie na randkę i flirtuj ze swoim partnerem. Przed randką musisz się bardzo dobrze przygotować aby wypaść jak najlepiej.Postaraj się zrobić jak najlepsze oczywiście pozytywne wrażenie na swoim partnerze. Do grania i randkowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Meblowanie pokoju dla dzieci

Ocena gry

W tej grze jak już pewnie domyśliłeś/aś się po samej nazwie gry będziemy zajmować się meblowaniem mieszkania pokoju dla dzieci. Twoim zadaniem jest poustawiać meble w pokoju dziecka aby wszystkie pasowały do siebie jak najlepiej i razem tworzyły całość. Musisz dać z siebie wszystko aby pokój twojego dziecka my się spodobał.Mebluj myszką komputerową.


Gotowanie posiłku

Ocena gry

Gotowanie posiłku to gra w której wcielamy się w kucharza i naszym zadaniem będzie gotować posiłki zaczynają od początku.Dzięki tej grze nauczysz się gotować najlepsze posiłki na świecie. W każdej z plansz tej gry logiczne jest że na samym początku musisz przygotować składki z których ugotujesz posiłek i właśnie tym musisz się zająć na początku każdej planszy.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą prawdziwe wyzwanie, ponieważ właśnie w tej grze będziemy zajmowali się pieczeniem pizzy. Musisz za każdym razem zanim zaczniesz piec pizze przyszykować sobie składniki z których tą pizze zrobisz. W grze masz składników pod dostatkiem, więc możesz wybierać jakie tylko chcesz i zrobić pizze o której od dawna już marzyłeś. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Grillowanie

Ocena gry

Zagraj w grę w której będziemy robić grilla, jest to gra z serii gry grill i naszym zadaniem jest przygotować wszystko na grilla a potem przystąpić do grillowania razem z naszą rodziną i przyjaciółmi. Zrób najlepszego i niezapomnianego grilla grając w grę myszką komputerową.


Kucharz Duży

Ocena gry

Wcielamy się kucharza i będziemy gotowali obiad tym razem musimy ugotować obiad zaczynając od początku, czyli mamy tylko do wyboru składniki, które najprościej mówiąc musimy po prostu zmienić w danie. Przygotuj w każdej rundzie przed gotowanie zupy odpowiednio wszystkie składniki a dopiero potem zacznij gotowanie.Do gotowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kucharz Mały

Ocena gry

Kolejna kucharska gra w której będzie tym razem robili pizze.Masz pod ręką wszystkie niezbędne składniki, które są niezbędne do wykonania pizzy, ponieważ jak już dobrze wiesz pizza powstaje ze składników. Najczęściej jest tak że klient wybiera sobie jakie składniki chce mieć tylko na pizzy i kucharz taką robi. Do pieczenia pizzy i wybierania składników potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która będzie niezbędna w tej grze.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie