Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kucharz Z Pizzą 10 gier

Robienie drinka

Ocena gry

Przygotowanie orzeźwiającego napoju nie jest wcale takie trudne, a grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze. Waszym zadaniem będzie przyrządzenie drinka z ananasa. Oczywiście początkowo musicie przygotować wszelkie składniki i tak też będziecie musieli pociąć ananasa i oddzielić od niego niepotrzebne części. Kawałki wrzucacie następnie do miksera z wodą i stopniowo dodajecie kostki lodu. Po tych wszystkich czynnościach Wasze dzieło jest już gotowe i możecie się nim degustować, powodzenia!


Gotowanie obiadu

Ocena gry

Krewetki to bardzo egzotyczny składnik wielu dań wywodzący się i bardzo ceniony we Francji, aczkolwiek coraz bardziej popularny w naszym kraju. W tej grze waszym zadaniem będzie przygotowanie dania właśnie z krewetkami, a drugim głównym składnikiem jest czosnek. Przepis jest trochę skomplikowany, aczkolwiek nie musicie się tym martwić, ponieważ na ekranie cały czas pojawiają się wskazówki. Gdy już skończycie swoje dzieło możecie śmiało podziwiać efekty własnej pracy. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Przygotuj danie

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie dania, którego głównym składnikiem są krewetki oraz czosnek. Najprawdopodobniej przepis nie jest Wam znany, gdyż danie to jest bardzo popularne we Francji, aczkolwiek nie martwcie się, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, a z ich pomocą na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Wkładajcie fartuchy i spróbujcie swoich sił w przygotowaniu tego egzotycznego dania. Do dzieła i powodzenia!


Gotowanie tortu z Sarą

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać Sary, która piecze pyszny tort. Waszym zadaniem będzie jej w tym pomóc, co sprawi Wam bardzo dużą przyjemność, więc nie ma się co zastanawiać. Przepis jest bardzo długi, lecz nie martwcie się, ponieważ na ekranie cały czas widoczne są podpowiedzi, a z ich pomocą na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Do dyspozycji macie wiele składników, jak i mikrofalę i lodówkę, które odgrywają niezbędną rolę w tym przepisie. Wkładajcie więc fartuchy i zaczynajcie, powodzenia!Gotowanie tortów

Ocena gry

Pieczenie tortu to bardzo powszechne zajęcie niejednokrotnie utożsamiane ze sztuką, ponieważ swoją osobowość można wyrazić poprzez jego wygląd, który zależy przecież od nas. W tej grze Waszym zadaniem będzie właśnie upieczenie pysznego tortu z okazji dnia kobiet. Jest to więc nie tylko świetna gra dla dziewczynek, ale również dla chłopców, w związku z czym każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gotowanie owoców morza

Ocena gry

Owoce morza są bardzo popularne i cenione w kuchni śródziemnomorskiej, czyli w krajach takich jak np. Hiszpania, Francja, czy też Włochy. Grając w tę grę zetkniecie się właśnie z nimi, a Waszym zadaniem będzie przygotowanie pasty z muszli. Przepisu zapewne nie znacie, lecz nie musicie się tym martwić, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, których wystarczy się trzymać, a gotowanie na pewno zakończy się sukcesem. Po zakończeniu zostanie Wam tylko podziwiać swoje dzieło i oczywiście je spróbować.


Gotowanie makaronu

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kucharza, który jest specjalistą od kuchni śródziemnomorskiej, czyli specjalizującej się w owocach morza. Waszym zadaniem będzie przygotowanie dania, którego głównymi składnikami będą makaron, oraz różnego typu składniki, które nie są zbyt popularne w naszym kraju. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż kontakt z inną kuchnią i kulturą na pewno sprawi Wam wiele frajdy. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej, zakładajcie fartuchy i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki.


Gotowanie zupy

Ocena gry

Na świecie jest wiele rodzajów zup. W tej grze Waszym zdaniem będzie przygotowanie takowej o nazwie eskariola. Jeśli nazwa mało Wam mówi, to przepis również na pewno będzie Wam obcy, aczkolwiek nie musicie go znać, aby skutecznie gotować, ponieważ na ekranie przez cały czas pojawiać się będą podpowiedzi, dzięki którym gotowanie stanie się o wiele łatwiejsze i zapewne sprawi Wam wiele przyjemności. Nie zastanawiajcie się już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kuchnia gotowanie

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w rolę kucharza, który gotuje zupę o egzotycznej i zapewne obcej Wam nazwie jaka jest eskariola. Nie taki jednak diabeł straszny jak go malują, gdyż przepis jest bardzo łatwy. Głownie za sprawą podpowiedzi, które cały czas pojawiają się na ekranie, a zarazem pomagają. Dzięki nim na pewno nie będziecie mieli żadnych problemów, więc nie zwlekajcie już ani chwili dłużej, zakładajcie fartuchy i do dzieła, gdyż nowy przepis już na Was czeka. Sterować będziecie myszka komputerową.


Gotowanie tortów ślubnych

Ocena gry

Przygotowywanie tortów to bardzo trudne zajęcie, jeśli zaś mówimy o torcie ślubnym to presja i odpowiedzialność jest podwójna, gdyż przecież w tym przypadku musi on być idealny, tak aby młoda para zapamiętała go do końca życia. Tak też zaczyna się nasza przygoda w tej grze, w której staniemy właśnie przed tak trudnym zadaniem. Nie ma się jednak czego bać, gdyż przez cały czas dysponujemy licznymi podpowiedziami, dzięki którym na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nasz tort będzie prawdziwym arcydziełem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie