Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kulki 5 W Jednej Lini 11 gier

Kulki klasyczne Po polsku

Ocena gry

Klasyczne kulki to już tradycja polskich gier. W naszym serwisie właśnie teraz masz możliwość zagrania w tradycyjne kulki. Cel gry jest tylko jeden. Musisz wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Jednak aby to zrobić musisz grupować kulki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz dobrze przemyśleć swój każdy ruch zanim go wykonasz, ponieważ niestety ale nie możesz cofnąć swojego ruchu. Dlatego jeszcze raz powtarzam abyś przemyślał/a swój ruch dwa razy zanim go wykonasz. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki Magnetyczne

Ocena gry

Musisz poustawiać kulki magnetyczne na ekranie według kolorów. Oznacza to że musisz układać je kolorami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz się postarać i właśnie tym o to przedstawionym sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry.Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Zacznij grać i streszczaj się, ponieważ przed tobą wiele rund do grania.


Kulki Lisek

Ocena gry

Kulki Lisek to gra w której to strzelamy kolorowymi kulkami tak bay koło siebie uzbierać minimum trzy kulki takiego samego koloru.Oczywiście może być więcej kulek koło siebie nić trzy takiego samego koloru, lecz nie może być ich mniej niż trzy. Twoim zadaniem jest używając myszki komputerowej strzelać kolorowymi i wyeliminować za pomocą opisanego wcześniej sposobu wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Przed tobą kilka plansz, lecz na pewno dasz sobie radę!


Kulki Łaciate łączenie

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kulki łaciate łączenie w której to grze musisz łączyć kulki w grupy tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Czyli przykładowo koło siebie musisz ustawić minimum trzy kulki czerwonego koloru. Tak ustawione kulki znikną i właśnie tym sposobem musisz wyeliminować wszystkie kolorowe kulki, które tylko znajdują się na ekranie gry. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry i przejść do kolejnego poziomu czy też levelu. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna.Kulki łuk dla dzieci

Ocena gry

Tym razem musisz strzelać z łuku kulkami tak aby uzbierać koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz oczywiście przed każdym strzałek dobrze wycelować myszką tak aby twoja kulka poleciała w odpowiednie miejsce. Dodatkowo przed ruchem powinieneś go przemyśleć, ponieważ niestety nie możesz cofnąć swojego ruchu. Do grania potrzebujesz myszki komputerowej. Celem gry jest wyeliminować w jak najkrótszym czasie gry wszystkich kolorowych kulek z ekranu gry.


Kulki magiczne

Ocena gry

Magiczne kulki w tej grze musisz układać kolorami. Nazwa magiczne kulki pochodzi ze znikania kulek z naszego ekranu. W momencie gdy ułożysz koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru to one znikną i o to właśnie chodzi w tej grze aby tym sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Dlatego ta gra została nazwana magicznymi kulkami, ponieważ tak na prawdę nikt nie wie co się dzieje z kolorowymi kulkami po zniknięciu. Do gry musisz wyposażyć się tylko wyłącznie w myszkę komputerową, która jest w tej grze niezbędna. Powodzenia w grze !


Najnowsze kulki online

Ocena gry

Przed tobą najnowsze kulki online dla dzieci w której to grze głównym celem jest strzelanie kolorowymi kulkami tak aby koło siebie w jednym miejscu ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Tak ustawione przez ciebie kulki znikną i o to właśnie chodzi w tej grze aby opisanym sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów w tej grze.


Kulki obrotowe strzelanie

Ocena gry

Zdecydowanie utrudnienie w grze, ponieważ musisz strzelać kulkami i jednocześnie się obracać. Jak widzisz na ekranie jest cały ciąg kulek czyli tak zwany wąż kulkowy, który musisz uzupełniać kulkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru.Oczywiście koło siebie może znaleźć się więcej kulek niż trzy, lecz nie może ich być mniej jak trzy. Postaraj się właśnie tym o to sposobem czyli za pomocą ustawiania kulek po trzy takie same koło siebie wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki odbijanie od platformy

Ocena gry

Odbijanie kulki i zbijanie klocków to gra w której musisz dobrze poruszać się platformą, od której odbijająca się kuleczka zbija czy też niszczy kolorowe kuleczki, które znajdują się w górnej części gry.W tej grze musisz wykazać się niezwykłym refleksem, ponieważ w niektórych sytuacjach kulka znacznie przyśpiesza i musisz tak poruszać platformą aby ją odbić. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem będzie niezbędna i nie zastąpiona.


Kulki online zagraj sam

Ocena gry

Kulki lecz tym razem wersja dla jednego gracza. Celem gry jest wyeliminowanie czy też pozbycie się kolorowych kulek z ekranu gry oczywiście w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ jeszcze przed tobą kilka poziomów w grze. Dlatego musisz tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Oczywiście możesz ustawić więcej kulek koło siebie niż trzy, lecz nie może ich być pod żadnym warunkiem mniej jak trzy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie