Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kulki Woobies 16 gier

Kulki Futrzaki Woobies

Ocena gry

Zasady gry Woobies Winter 1.2 są bardzo proste, ponieważ celem gry jest wyeliminowanie kolorowych futrzakowych kulek z ekranu gry. Na przykład jak w jednym miejscu koło siebie są dwa takie same futrzaki koloru białego to musisz w te miejsce strzelić trzeciego futrzaka oczywiście takiego samego koloru, czyli w tym przypadku białego. Takie futrzaki znikają i właśnie w ten sposób musisz wyeliminować wszystkie futrzaki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko zupełnie myszki komputerowej, która jest tym razem niezbędna. Przygotuj się dobrze, ponieważ czeka na ciebie wiele poziomów w grze.


Kulki owoce zimowe

Ocena gry

Zagraj w kulki owocowe i strzelaj kolorowymi kuleczkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Jednak zanim wykonasz jaki kolwiek ruch to musisz go kilka razy przemyśleć, ponieważ niestety, lecz nie możesz cofnąć już potem ruchu, który wykonasz. Dlatego też przemyśl dwa razy swój ruch zanim go wykonasz.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj sie tym sposobem czyli układają trzy kulki takiego samego koloru obok siebie wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry.


Kulki po kawie

Ocena gry

Zrób sobie przerwę od pracy wypij kawę i zagram w kulki po wypiciu kawy. Gra jest bardzo prosta i twoim zadaniem jest ustawić kolorowe kulki tak aby koło siebie znalazło się minimum trzy kulki takiego samego koloru, czyli na przykład koło siebie muszą znaleźć się trzy kulki koloru czerwonego. Tak ustawione kulki znikają i ty otrzymujesz za to punkty. Do grania potrzebujesz tylko myszki. Postaraj się w grze przejść jak najwięcej poziomów w grze. Powodzenia !


Kulki puzzle

Ocena gry

Kulki są bardzo podobne do puzzli, ponieważ też musimy układać, lecz nie puzzle tylko kulki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz strzelając ustawiać kulki po trzy obok siebie takiego samego koloru. Po ustawieniu na przykład trzech kulek koloru zielonego one znikną i o to właśnie chodzi aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kuleczki z ekranu gry.Do grania używaj myszki komputerowej.Stare kulki

Ocena gry

Tym razem przed tobą starsza wersja kulek. Mianowicie tym razem będziesz strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie w tak zwanym wężu kulkowym koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Możesz na przykład uzbierać koło siebie trzy kulki niebieskiego koloru. Wtedy takie kulki znikają i o to właśnie chodzi aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kulki spadające na dół

Ocena gry

Za ekranie gra z serii gry spadające kulki na dół. Zasady gry są bardzo proste. Twoim celem w grze jest wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Musisz strzelać kolorowymi kulkami i ustawiać je w takich miejscach aby jak najszybciej dopełnić tak do trzech kulek tego samego koloru. Właśnie takim sposobem postaraj się wyeliminować czy też usunąć wszystkie kolorowe kulki w każdej z plansz. Do grania niezbędna jest myszka komputerowa.


Likwidowanie kulek

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zlikwidować wszystkie kolorowe kulki, które znajdują się na ekranie gry. Bez strzelania kolorowymi kulami i układają je czy też grupując po trzy koło siebie nie wyeliminujesz kulek. Dlatego też twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami tak aby wyeliminować inne poprzez grupowanie po trzy takie same. Czyli na przykład koło siebie musisz ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Do grania potrzebujesz wyłącznie myszki komputerowej.


Likwidacja kulek

Ocena gry

Na twojej głowie w tej grze jest zlikwidować wszystkie kolorowe kuleczki, które znajdują się na ekranie gry. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry poprzez strzelanie kulkami tak aby koło siebie ułożyć minimum trzy kuleczki takiego samego koloru. Czeka na ciebie kilka plansz w tej grze, lecz z pewnością dasz radę. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest w tej grze niezbędna.


Kulki strzałka

Ocena gry

Tym razem musisz poruszać się ludzikiem i twoim zadaniem jest rozbijać odbijające się kulki od platformy. Musisz tak strzelać aby w jak najkrótszym czasie gry rozwalić duże kulki na mniejsze. Pamiętaj żeby uważać także na rozbite kulki, ponieważ jak spadną na ciebie to tracisz życie a w tej grze masz określoną liczbę żyć, więc musisz uważać. Do grania potrzebujesz strzałek za pomocą których się poruszasz a także spacji, która będzie niezbędna do strzelania w kulki aby je rozbić.


Kulki skaczące

Ocena gry

Na ekranie gry widnieją kulki, które odbijają się od platformy. Celem gry jest rozbicie kuli na mniejsze. Oczywiście na samym początku gry odbija się jedna duża kulka a czasem w niektórych wybranych rundach dwie kulki. Musisz rozwalić te duże kulki na mniejsze czyli połówki a potem połówki jeszcze na mniejsze i tak trzeba rozbijać do momentu aż znikną wszystkie kulki z ekranu gry. Do rozbijania kulek potrzebujesz spacji a do poruszania się tylko strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie