Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kulki Z Obrazkami 16 gier

Bongo bals

Ocena gry

Tym razem przed tobą gra w której to grze będziemy strzelali kulkami razem z małpką. Twoim głównym zdaniem w tej grze jest tak strzelać kulkami razem z małpką aby koło siebie czyli w jednym miejscu znalazły się minimum trzy kulki tego samego koloru. Kulki znajdujące się w takim miejscu znikną a ty otrzymasz punkty. To właśnie jest celem w grze aby wyeliminować wszystkie kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki z małpką dla dzieci

Ocena gry

Kulki z małpką dla dzieci to gra w której celem gry jest tak ustawienie kolorowych kulek aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki tego samego koloru. Czyli na przykład musisz tak strzelać kulkami aby koło siebie znalazły się przykładowo trzy kulki koloru czerwonego. Tak ułożone kulki obok siebie znikną a ty otrzymasz punkty.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Pamiętaj że z upływem czasu niekiedy przybywa kolorowych kulek. Są dodawane specjalnie aby znacznie utrudnić tobie grę.Powodzenia !


Małpie kulki

Ocena gry

Na pewno już nie raz słyszałeś takie powiedzenie jak \"dostać małpiego rozumie\".Brzmi śmiesznie, lecz tym razem grając w tą grę dostałeś właśnie małpiego rozumu i będziemy grali razem z małpką w kulki. Na ekranie gry za pewnie widzisz sporo kolorowych kulek. Twoim zadaniem jest tak strzelać z działa razem z małpką aby dopełnić kulki do trzech takich samych obok siebie. Przykładowo w sytuacji, gdy koło siebie znajdują się dwie takie same kulki to ty musisz dostrzelić w takie miejsce trzecią kuleczkę tego samego koloru. Do grania i strzelania kulkami z małpką użyj myszki.


Małpka kulki

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kulki z małpką w której to grze będziemy grali w kuleczki razem z małpką. Zasady tej gry są bardzo proste a mianowicie musisz zadbać o to aby koło siebie na ekranie gry znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Jednak jak to zrobić ? Jest to bardzo proste, ponieważ to ty masz możliwość strzelania kolorowymi kuleczkami i możesz wybrać miejsce gdzie strzelić taką kulką. Musisz przemyśleć każdy swój ruch i strzelać tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Zuma z małpką

Ocena gry

Już na pewno nie raz graliście w Zuma, lecz nigdy jeszcze pewnie nie graliście w najlepsze zuma czyli takie z małpką. Na widocznym ekranie gry zuma z kulkami są do o koła a w środku nich czyli można powiedzieć że w samym centrum znajduje się małpka, którą to właśnie będziemy grali w tej grze. Musisz wyposażyć się w myszkę komputerową aby zagrać w tą grę i razem z małpką strzelać kolorowymi kulkami tak aby w danym punkcie znalazły się trzy kulki jednego koloru.


Kulki z małpką w roli głównej

Ocena gry

Głównym bohaterem tej gry jak już pewnie wywnioskowałeś/aś z nazwy tej gry jest Małpka. Tak to właśnie razem z małpką będziemy strzelali kolorowymi kulkami grając w tą grę. Celem gry jest tak strzelać kuleczkami aby koło siebie znalazły się minim trzy kulki jednakowego kolory czyli na przykład koloru zielonego. Oczywiście obok siebie może znajdować się również więcej kulek jednakowego koloru niż trzy, lecz nie może być mniej niż trzy. Musisz krótko mówiąc wyeliminować wszystkie kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry.Do grania i strzelania razem z małpką kulkami potrzebujesz myszki.


Gra w kulki z małpką

Ocena gry

Akcja gry się już zaczęła i twoim zadaniem jak już widzisz na ekranie będziesz strzelać kolorowymi kulkami razem z małpką tak aby koło siebie znalazły się kulki takiego samego koloru. Jednak nie może ich być dowolna ilość tylko minimum trzy kulki. Może być ich więcej, ponieważ wtedy nawet lepiej, bo wyeliminujesz od razu więcej kulek.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna.


Logiczna gra małpie kulki

Ocena gry

Ta gra wymaga od ciebie chwili zastanowienia a także logicznego przemyślenia, ponieważ każdy z ruchów, który już wykonasz nie możesz cofną a w tej grze każdy ruch ma duże znaczenie. Celem gry jest ustawienie koło siebie trzech jednakowych kulek, dlatego tez musisz przemyśleć dokładnie każdy ze swoich ruchów. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Małpie kulki mix

Ocena gry

Małpie kulki mix to darmowa gra w której zajmiemy się układaniem kulek obok siebie jednakowego koloru. Pamiętaj że koło siebie możesz ustawić więcej niż trzy kulki tego samego koloru, jednak nie może to być mniejsza ilość niż trzy kulki. Musisz się jednak zastanowić zanim wykonasz swój każdy ruch, ponieważ niestety nie możesz żadnego z ruchów cofnąć. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Małpie kulki gra online

Ocena gry

Wspaniała i w dodatku darmowa gra z serii gry małpie kulki online w której to grze głównym zadaniem jest ustawić koło siebie lub w jednej lini trzy kulki takiego samego koloru. Możesz oczywiście ustawić koło siebie więcej kulek niż trzy kulki, jednak nie może to być mniejsza liczka od trze. Nawet lepie, gdy ustawić koło siebie więcej niż trzy kulki, ponieważ w takiej sytuacji jednorazowo wyeliminujesz więcej niż trzy kulki poprzez co gra znacznie szybciej się zakończy oczywiście z korzyścią dla ciebie. Myszką komputerową grasz tym razem. Powodzenia !


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955136 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13013 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie