Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kulki Zuma Deluxe 11 gier

Kulki bąbelki dla dzieci

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest poprzebijać wszystkie kolorowe banki czy też kulki, te które znajdują się na ekranie z grą. Jednak nie jest to najłatwiejsze zadanie, ponieważ musisz tak rozplanować i przemyśleć swój każdy ruch aby rozbić każdą z baniek. Najlepiej to zrobić tak żeby kolejna bańka rozwalała poprzednią. Jeszcze raz upominam żebyś przemyślał/a każdy swój ruch zanim go wykonasz. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj się także rozwalić wszystkie bańki w jak najkrótszym czasie gry.


Kulki ball lines online

Ocena gry

Tym razem gra z bańkami, lecz zupełnie z innej baczki. Mianowicie w tej grze będziemy musieli również strzelać bankami, lecz tak aby dwie bańki dotknęły się siebie. Musisz dobrze wycelować a następnie kliknąć myszkę i czekać aż kulka odbije się od jednej banki i uderzy w drugą bańkę. Na tym właśnie polega ta gra, wiec przed każdym ruchem musisz się dobrze zastanowić.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek i w niektórych sytuacjach przyda się tobie również spacja.


kulki bubble bubble super

Ocena gry

Czas na kolorowanie malowanki, która przedstawia przyrząd do puszczania baniek mydlanych, który już na pewno kojarzysz ze swojego dzieciństwa. Twoim zadaniem teraz będzie właśnie podczas grania w ta grę pokolorować urządzenie do puszczania baniek mydlanych, które widzisz na ekranie gry. Masz pod ręką w grze dosłownie wszystkie kolory jakie istnieją, ponieważ masz do wyboru kolory z całej palety barw.Musisz postarać się i pokolorować jak najładniej malowankę z bankami.Do kolorowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki chińskie

Ocena gry

Zupełnie coś innego a mianowicie kulki chińskie w której to grze naszym zadaniem będzie ustawiać kulki koło siebie tak aby znalazło się w jednym miejscu minimum trzy kulki takiego samego koloru. Oczywiście może znaleźć się więcej kulek, lecz nie może być ich mniej niż trzy. Do układania kulek potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna. Postaraj się aby podczas gry wyeliminować wszystkie kolorowe kulki w jak najkrótszym czasie gry. Czeka na ciebie kilka poziomów czy też leveli w grze z którymi musisz dać sobie radę.Powodzenia !Kulki bubble tea

Ocena gry

Grając w tą grę musisz razem z Ben Tenem strzelać kolorowymi kuleczkami. Twoim głównym zadaniem w tej grze jest ustawić koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Oczywiście już uprzedzam twoje następne pytanie, że kulek może być oczywiście więcej nić trzy tego samego koloru. Podczas gry musisz wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry oczywiście w jak najkrótszym czasie gry. W tym celu potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna.


Kulki clusterz

Ocena gry

Całkowicie inna odmiana gry z serii czy też gatunku gry kulki clusterz. Jest to wersja w której to latamy ptakiem i naszym zadaniem jest zrobić drogę dla krowy, która niesie mleko przez farmę. W dolnej części ekranu z grą znajdują się przeróżne kolorowe bańki. Jeżeli tylko w grze zauważysz jakiś brak podłogi czyli platformy i przykładowo będzie się on świecił na kolor żółty to musisz kliknąć na żółte kuleczki i potem ptakiem kliknąć właśnie na tą wolną przestrzeń czyli miejsce, gdzie brakuje podłogi. Do gry używaj myszki.


Kulki co pękają i pryskają

Ocena gry

Bardzo popularna gra z kulkami czyli ta w której kolorowe kulki czy też bańki jak kto woli pękają i pryskają na naszym ekranie gry.Proste zasady i wiele kolorowych kulek, które musisz układać koło siebie oczywiście kolorami. Dokładnie to musisz ułożyć koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Tak ułożone kulki pękają i pryskają nam na ekranie i my za to otrzymujemy punkty.Potrzebujesz myszki komputerowej aby zagrać w tą grę.


Kulki czerwone

Ocena gry

Na ekranie gry już w pierwszej planszy widzisz wiele sprężyn i pewnie zastanawiasz się co to tak w ogóle jest i do czego służą te sprężyny na ekranie. Ze startu w każdej rundzie tej gry wylatuje czerwona piłka, która poprzez odbijanie się od tych właśnie sprężyn trafia do celu, którym jest oczywiście meta.Jednak jak już pewnie dostrzegłeś/aś że w niektórych momentach brakuje jednak sprężyn. W takim oto miejscach musisz dołożyć sprężynę aby czerwona piłka odbiła się i poleciała dalej. Dokładaj sprężyny w miejsca, gdzie ich nie ma używając tylko myszki komputerowej.


Kulki czerwone 4 online

Ocena gry

W grze widnieją dwa kolory kulek: niebieskie i czerwone. Celem gry jest poruszanie się po platformach tak aby dotrzeć do mety czyli żółtej kulki w jak najkrótszym czasie gry. Po drodze czeka jednak na ciebie wiele przeszkód takich jak brak schodków do skakania. W takiej sytuacji na przykład jak jest schodek obok koloru czerwonego i się nie rusza to musisz zebrać kulkę czerwoną i wtedy ten schodek się ruszy. Dokładnie tak samo dzieje się z kolorem niebieskim. Do grania musisz używać strzałek oraz spacji do skakania.


Kulki color balls extreme

Ocena gry

Kulki color balls extreme to gra w której mamy do czynienia z dwoma kulkami. Poruszamy się człowieczkiem po platformach i naszym zadaniem jest w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do żółtej kuleczki, którą jak oczywiście zbierzemy to przejdziemy do kolejnego etapu gry czyli kolejnej planszy. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety i przejść jak najwięcej poziomów w tej grze. Do gry potrzebujesz tylko strzałek, które służą do poruszania się oraz spacji, która jest niezbędna do skoków.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie