Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Leczenie Dzieci 10 gier

Doktorek dla dzieci

Ocena gry

Tym razem zabawimy się w lekarza i naszym zadaniem będzie leczyć a także badać naszych pacjentów. Twoimi pacjentami są głównie małe dzieciaki, ponieważ jesteś lekarzem rodzinnym i pracujesz w gminnym ośrodku zdrowia. Postaraj się każdego pacjenta wyleczyć i zbadać aby znów był zdrowy i czuł się jak najlepiej.Do grania i leczenia małych i dzielnych pacjentów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Powodzenia lekarzu !


Doktor i operacje za darmo

Ocena gry

Grasz w kolejną grę z serii gry operacje serca w której to grze tym razem będziemy operowali serce, które jest tak jakby głównym narządem organizmem każdego człowieka, więc z powodzeniem możemy powiedzieć że serce to silnik każdego organizmu. Właśnie tym razem będziesz musiał/a wcielić się w lekarza i przeprowadzić bardzo ryzykowną operację serca swojego pacjenta.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Doktor Jacek

Ocena gry

Pracujesz tym razem w szpitalu jako doktor Jacek. Musisz się oczywiście na początku wcielić w doktora aby wczuć się bardzo dobrze w wykonywaną pracę. Tym razem będziemy zajmowali się dokładnie leczeniem mózgu jednego z naszych pacjentów. Zobacz co jest grane i jeżeli będzie taka potrzeba to zacznij operować mózg twojego pacjenta.Postaraj się w tej grze przeprowadzić jak najwięcej operacji i w dodatku musisz przeprowadzić je bardzo dokładnie, ponieważ jak już pewnie wiesz mózg to bardzo ważny organ każdego organizmu człowieka.Do gry weź myszkę komputerową.


Doktor jakie gacie

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii gry Doktor jakie gacie. Jest to bardzo podobna gra to tej gry z bajki. W tej grze oczywiście jak już się pewnie domyśliłeś/aś po samej nazwie tej gry musisz wcielić się w doktora i zacząć leczyć ludzi. Jesteś jednym z lepszych doktorów w mieście, dlatego tez masz aż tak dużo pacjentów, więc musisz pamiętać, że jeżeli jedne raz dobrze wyleczysz swojego pacjenta to na pewno odwiedzi Cię z wizytą jeszcze nie jeden raz.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Doktor Lab

Ocena gry

Doktor Lab czyli gra w której pracujemy jako Doktor w laboratorium. Musimy leczyć ludzi aby potem móc wykonać badania w laboratorium i mieć jakieś porównanie jak ludzie chorują w dzisiejszym świecie. Pamiętaj że każdy pacjent ma inną chorobę, dlatego też musisz podejść indywidualnie do każdej choroby i dobrze ją zdiagnozować. Do gry używaj tylko myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Doktor Przychodnia

Ocena gry

Przed tobą szpital dla dzieci w którym będziemy pracowali oczywiście jako lekarz. Naszym zadaniem pracując w szpitalu będzie oczywiście leczyć ludzi z przeróżnych chorób i pomagać im w trudnych stanach zdrowotnych.Masz wiele pacjentów, których oczywiście musisz wyleczyć i to właśnie jest twoim głównym zadaniem w tej grze. Postaraj się każdego z pacjentów wyleczyć w jak najkrótszym czasie gry.Do leczenia pacjentów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Doktor po polsku

Ocena gry

Grając w grę doktor dla dzieci po polsku naszym zadaniem będzie oczywiście pracować jako lekarz. Tym razem akurat w tej grze zajmiemy się układaniem człowieka z kości. Masz do ułożenia na prawdę bardzo wiele, ponieważ na ekranie gry widnieją wszystkie cząstki człowieka czyli oczywiście kości, które musisz ułożyć używając myszki komputerowej w jedną całość tak aby wszystkie części ciała pasowały do pozostałych. Powodzenia !


Doktor Panda

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii gry doktor Panda w której to grze wcielamy się doktora Pandę i będziemy oczywiście jak już pewnie się domyślacie po nazwie gry leczyli ludzi. Doktor Panda jest bardzo doświadczonym doktorem i dlatego właśnie zawsze masz aż tak dużo pacjentów, lecz tym razem to ty wcielony w doktora Pandę będziesz leczył ludzi. Twoim zadaniem krótko mówiąc jest wyleczyć każdego pacjenta, który trafi do twojej kliniki.Do leczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Doktor Ząbek

Ocena gry

Akcja gry odbywa się tym razem w gabinecie stomatologicznym, ponieważ tym razem wcielamy się w znanego już pewnie Wam doktora Ząbka, który jest dentystą, więc tym razem nie będziemy badali czy też operowali ludzi, tylko zajmiemy się leczeniem ich zębów.Do leczenia zębów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wyleczyć zęby każdego z twoich pacjentów.


Doktor Dosia po polsku

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii gry doktor Dosia po polsku w której to grze będziemy tym razem ubierali doktorke. W grze mamy do wyboru bardzo wiele przeróżnych ubrań,z pośród których możesz wybrać najładniejsze ubrania i ubrać w nie doktorke Dosie. Postaraj się tak ubrać lekarkę aby wyglądała jak najładniej i oczywiście bardzo modnie. Możesz ubierać jak tylko chcesz według swoich upodobań. Do ubierania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Czas zacząć ubierać, ponieważ czasu masz coraz mnie i cały czas go ubywa. Do dzieła !


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955135 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24816 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13003 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11975 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10602 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie