Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Lekarz Ciąża 10 gier

Operowanie

Ocena gry

Pora wykonać kilka operacji i uratować ludzi. Wciel się w chirurga i wykonuj operacje na stole specjalistycznym, który jest przeznaczony głównie do operacji. W każdej z rund tej gry musisz wykonać operację innej części ciała. Do operowania potrzebujesz tylko myszki.


Lekarz dla zwierząt

Ocena gry

Lekarz dla zwierząt to gra z serii gry lekarz dla zwierząt w której wcielamy się w lekarza i będziemy zajmowali się leczeniem zwierzą i zwierzątek. Zadbaj o każde zwierzątko, które jest twoim klientem. Postaraj się wyleczyć każdego swojego pacjenta. Do leczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Doktor i lekarz Pou

Ocena gry

Tym razem Pou został poszkodowany i jest u lekarza. Tak się składa że to akurat w tej grze ty jesteś lekarzem i musisz zadbać o zdrowie Pou. Postaraj się wyleczyć Pou stosując wszystkie metody jakie tylko znasz aby Pou po wyjściu z twojej kliniki znów czuł się jak dawniej i był zdrowy. Daj z siebie wszystko i wylecz Pou grając myszką komputerową.


Lekarz operacja

Ocena gry

Akcja gry odbywa się w szpitalu a dokładnie na stole operacyjnym, na którym będziesz wykonywał operację wcielając się w lekarza. Twoim zadniej jest przeprowadzić operację w jak najkrótszym czasie gry aby jak najszybciej uratować swojego pacjenta, który jest stałym bywalcem w szpitalu gdzie pracujesz, ponieważ docenia twoją pracę.Do operowania używaj tylko myszki.Gra w lekarza dla dzieci

Ocena gry

Lekarz to bardzo dobrze płatny ale za to odpowiedzialny zawód, ponieważ zazwyczaj operujemy ludzi i walczymy o ich zdrowie. Ty też właśnie w tej grze jesteś lekarzem i twoim zadaniem jest wykonywać operację na stole operacyjnym. Postaraj się i wykonaj operację aby uratować swojego pacjenta. Daj z siebie wszystko aby operacja przebiegła oczywiście pomyślnie.Do operowania używaj myszki komputerowej.


Barbie Lekarz

Ocena gry

Barbie jest bardzo chora i prawdopodobnie ma grypę. Musisz grając w tą grę ją wyleczyć aby znów była zdrowa i zachowywała się normalnie. Podejrzewam że sam kiedyś miałeś/aś grypę, więc wiesz jakie jest to uciążliwe, dlatego tez postaraj się wyleczyć ją w jak najkrótszym czasie gry. Do leczenia używaj myszki komputerowej.


Lekarz odbieranie porodu

Ocena gry

Lekarz odbieranie porodu to gra w której wcielamy się w lekarza i naszym zadaniem będzie odebrać poród naszej pacjentki, która już od dłuższego czasu leży w szpitalu i spodziewa się dziecka. Na samym początku jeszcze zanim odbierzesz porów wraz z pielęgniarką, która Ci asystuje to musisz przebadać dobrze pacjentkę. Użyj przyrządów dostępnych w grze i upewnij się przed odebraniem porodu że pacjenta jest zdrowa. Do odbierania porodu przyda Ci się tylko myszka komputerowa.


Lekarz Pediatra dla dzieci

Ocena gry

Pediatra to lekarz przeznaczony do dzieci. Wspaniałe podejście pediatry do dzieci gwarantuje że wyleczy ich z każdej chory. Wspaniale zna się na chorobach, które mają dzieci i zna metody ich leczenia. W tej grze to właśnie ty jesteś pediatrą i będziemy leczyli dzieci i poznawali metody leczenia choroby.Do leczenia dzieci potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Badanie ludzi i zwierzą

Ocena gry

Badanie ludzi i zwierzą to kolejna darmowa gra z serii gry lekarskie w której to grze będziemy właśnie wcielić się w jednego z lepszych lekarzy w całym szpitalu i naszym zadaniem będzie leczyć zarówno zwierzęta i dzieci. Przed postawieniem diagnozy czyli co dolega dziecku lub zwierzakowi to oczywiście wcześniej musimy wykonać badanie, które pozwoli nam na diagnozę choroby i potem będziemy już wiedzieli jak przystąpić do jej leczenia.Używaj myszki w tej grze.


Lekarz dentysta-stomatolog

Ocena gry

Stomatolog to inaczej zwany dentysta. Odmiana lekarza, który zajmuje się leczeniem zębów zarówno dzieci jak i dorosłych. Przygotuj się, ponieważ w tej grze to właśnie ty będziesz dentystą i twoim zadaniem będzie leczyć zęby swoich pacjentów. Pamiętaj aby przykładać się jak tylko potrafisz do leczenia zębów każdego pacjenta, ponieważ jeżeli pacjent będzie zadowolony z twojego leczenia to na pewno nie raz wróci do twojego salonu aby mu pomóc.Do leczenia zębów używaj tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie