Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Lekarz Pediatra 10 gier

Lekarz dentysta dla małych dzieci

Ocena gry

Jesteśmy tym razem dentystą i będziemy leczyli małych dzieci w swoim gabinecie lekarskim. Każdego dnia odwiedza twój gabinet wiele małych pacjentów, które musisz wyleczyć aby ich nie bolały już zęby, ponieważ od silnego bólu zębów bardzo ciężko cierpią.Do leczenia zębów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Lekarz okulista

Ocena gry

Tym razem Minion ma wizytę u okulisty a tak się składa że okulistą w tej grze jesteś właśnie ty i to ty będziesz leczył jego oczy. Na początku musisz zakropić specjalnymi kroplami oczy Miniona a dopiero potem przystąpić do wykonywania jakich kolwiek badań. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wyleczyć oczy miniona aby znów jego oczy były w dobrej kondycji i aby znów na nie widział.Do leczenia używaj myszki komputerowej.


Lekarz od ucha-leczenie

Ocena gry

Leczenie ucha to gra w której wcielamy się w specjalistycznego lekarza, który zawodowo zajmuje się leczeniem ucha a jest nim laryngolog. Tak się złożyło to właśnie ty w tej grze jesteś laryngologiem i będziesz leczył uszy swoim pacjentom.Postaraj się wyleczyć wszystkie uszy w jak najkrótszym czasie gry.Do leczenia używaj tylko myszki komputerowej, która w tej grze jest bardzo potrzebna.


Lekarz robienie zastrzyków

Ocena gry

Przed tobą kolejna lekarska gra o nazwie robienie zastrzyków. Po samej nazwie tej gry można się od razu domyśleć o co chodzi w tej grze i co będziemy robić. Będziemy robili zastrzyki pacjentom.Tak się składa że zawsze zastrzyki robi siostra oddziałowa czyli inaczej zwana pielęgniarska, lecz tym razem musisz wykonywać je ty, ponieważ pielęgniarka, która zawsze wykonywała zastrzyki w szpitalu jest obecnie na urlopie.Do robienia zastrzyków potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Badanie pacjenta

Ocena gry

Tym razem jesteś zawodowym lekarzem i twoim zadaniem jest badać swoich pacjentów, którymi są zazwyczaj ludzie a także zwierzęta, ponieważ masz też wykształcenie weterynarza, wiec śmiało możesz zajmować się leczeniem zwierzaków i również je badać.Musisz badać każdego pacjenta aby określić co mu dolega i jaką postawić diagnozę i jak leczyć tą chorobę.Do grania i badania pacjentów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Wizyta u lekarza

Ocena gry

Wizyta u lekarza to gra w której jesteśmy lekarzem specjalistą i leczymy naszych pacjentów. U pewnego pacjenta, którego właśnie skończyłeś/aś badać wykryłeś chorobę wirusową, na którą działają tylko zastrzyki, więc musisz dać pacjentowi kilka zastrzyków aby wyzdrowiał.Zastrzyki robimy używając w tym celu tylko myszki komputerowej.


Barbie leczenie zwierząt

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w Barbie i będziemy leczyli zwierzęta. Na początku gry musisz wybrać sobie zwierzęta, które chcesz leczyć a następnie przejść do gry. Musisz w na ekranie gry odnaleźć zwierzaka, którego wybrałeś na początku gry i którego chcesz leczyć a dopiero potem przejść do leczenia do.W tej grze potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie pacjentów

Ocena gry

Tym razem pracujemy w szpitalu i naszym zadaniem jest oczywiście zajmować się leczeniem pacjentów. Na sofie w szpitalu siedzą pacjenci, którym coś dolega i dlatego oczywiście przyszli do szpitala. Musisz każdemu z nich zaproponować pomoc podchodząc do niego. Następnie zapiszą się w rejestracji i dopiero potem możesz dalej działać czyli leczyć pacjenta i także zadecydować czy ma zostać w szpitalu.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie chorych

Ocena gry

Leczenie chorych to gra w której pracujemy w szpitalu gdzie trafiają przeróżni ludzie z bardzo urozmajconymi chorobami. Twoim zadaniem jest wcielić się w pielęgniarkę i zająć pacjentami, którzy siedzą na sofie w szpitalu i czekają na rejestrację w kolejce. Po rejestracji to właśnie ty musisz się zająć każdym pacjentem z osobna tak aby był zadowolony z twojej pomocy.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie chorych dzieci i dorosłych

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy musieli wcielić się na początku w pielęgniarkę a potem w lekarza i naszym zadaniem tym razem będzie praca w szpitalu gdzie będziemy pomagali ludziom i ich leczyli. Postaraj się wyleczyć każdego pacjenta, który trafi do szpitala. Traktuj wszystkich jednakowo i każdemu udziel pomocy. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie