Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Liczenie Do 20 7 gier

Matematyka dla dzieci online

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy liczyli i przy okazji nauczymy się bardzo dobrze liczyć na dużych liczbach. Musisz wybrać odpowiedni wynik z prawej strony, który jest wynikiem działania matematycznego. Najczęściej jest to dodawanie.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka nie należy do zajęć za którym dzieci przepadają. Jednak dzięki tej grze można połączyć przyjemne z pożytecznym. Waszym zadaniem tutaj jest rozwiązywanie działań matematycznych. Na ekranie pojawi Wam się wielka tabela z wieloma cyframi, a na jej dole widoczne będzie działanie z podanym już wynikiem. Wy zaś musicie wybrać dwie takie cyfry, aby po ich pomnożeniu równanie się zgadzało. Początkowo nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu ta postać rzeczy zmieni się, gdyż każdej z cyfr możecie użyć tylko jeden raz.


Liczenie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze jesteście właścicielami farmy, i właśnie w Waszą stronę zbliżają się wielkie osy. Jedynym sposobem, aby się ich pozbyć jest rozwiązywanie działań matematycznych, które są na nich widoczne. Wynik wpisujecie na klawiaturze i klikacie enter. Jeśli będzie on właściwy, to osa eksploduje. Starajcie się robić to sprawnie, gdyż każdy owad, który doleci do celu niestety przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i dajcie z siebie wszystko.


Liczenie i zabawa

Ocena gry

Połączenie nauki z zabawą, to nie jest taka prosta sprawa, lecz dzięki tej grze staje się to możliwe. Wcielacie się tutaj w postać snowboardzisty. Przez cały czas wyświetlać Wam się będą działania matematyczne, a Waszym zadaniem jest jechać tym torem, na którym podany jest właściwy wynik, gdyż również tylko tam jest rampa, na której wykonacie triki i dostaniecie punkty. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, powodzenia!Liczenie od 1 do 40

Ocena gry

Matematyka, to przedmiot nazywany królową nauk. Bez wątpienia nie jest on łatwy, lecz dzięki tej grze macie okazję go sobie poćwiczyć i na pewno warto z tego skorzystać. Waszym zadaniem będzie rzecz jasna rozwiązywanie działań matematycznych. Na ekranie pojawi Wam się tabela w wieloma cyframi, a na jej dole dostępne są działania, gdzie wynik zawsze bezie podany. Wy zaś musicie dobrać takie cyfry, aby po ich uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Pamiętajcie jednak, że każdej liczby możecie użyć tylko raz i gdy już to zrobicie, to znikną one z tabeli.


Liczenie do 10 dla dzieci

Ocena gry

Mało kto lubi chodzić do szkoły, a nauka jest prawdziwą udręką. Jeśli jednak uda się ja połączyć z zabawą, to niekoniecznie tak jest, więc na pewno warto zagrać w tę oto grę. Przeniesiecie się w niej do wirtualnej szkoły, gdzie rozwiązywać będziecie zadania matematyczne. Do wyboru macie dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielenie. To od Was zależy co wybierzecie. Wyniki wpisujecie za pomocą klawiszy na klawiaturze i potwierdzacie je enterem. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Liczenie do 9

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra matematyczna. Tym razem jednak nie będziecie wpisywać wyników, gdyż te są już podane, podobnie jak inne cyfry. Waszym zadaniem będzie wstawianie odpowiednich znaków, aby po ich uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Do wyboru macie symbole dodawania, odejmowania, mnożenia oraz dzielenia. Jak sami widzicie są one standardowe, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie