Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Literki Do Pisania 10 gier

Literki online

Ocena gry

Scooby-Doo, to chyba jeden z najbardziej znanych psów na świecie. W bajkach wraz ze swoimi przyjaciółmi zawsze szukali wskazówek, które doprowadzały ich do rozwiązana zagadek, a teraz Wy przejmiecie tę rolę. Waszym zadaniem będzie odszukanie w strasznym pomieszczeniu literek, które utworzą zdanie wskazujące Wam gdzie ukrył się Scoobi. Nie będzie to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, gdyż w pokoju jest bardzo dużo miejsc, gdzie literki mogły się schować, więc dajcie z siebie wszystko, powodzenia!


Literki z klawiatury

Ocena gry

Kojarzycie Kung Fu Pande? Na pewno tak, a w tej grze to właśnie ona będzie głównym bohaterem na obrazku, który wyświetli Wam się na monitorze. Waszym zadaniem będzie odszukanie literek alfabetu, które się tam ukryły. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż świetnie się one tam zakamuflowały, a dodatkowo nie macie do dyspozycji szkła powiększającego, jak to bywa w większości tego typu grach. Pamiętajcie również, że kliknięcie w puste miejsce spowoduje utratę punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, gdyż każdy taki przypadek przybliża Was do końca gry.


Litery nauka dla dzieci

Ocena gry

W przedstawionej grze będziecie dopasowywali literki do siebie tak, aby utworzyły one dany wyraz. Nie jest to jednak takie proste, gdyż chodzi tutaj o wyrazy w języku angielskim. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę w związku z czym nie czekajcie dłużej i zaczynajcie, gdyż dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, a sami przyznacie, że to nieczęste połączenie jeśli chodzi o edukację, w związku z czym warto to wykorzystać. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Literki dla dzieci po polsku

Ocena gry

Ortografia to pięta achillesowa wielu uczniów, przez którą nie jedna jedynka znalazła się w dzienniku. Dzięki tej grze będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym i potrenować ten jakże ciężki kawałek chleba. Waszym zadaniem będzie za pomocą myszki wybierać odpowiedni litery dla danego wyrazu. Gdy już tego dokonacie odsłaniać się będzie mała część obrazka, i tak oto z biegiem czasu ujawniać się będzie coraz to większa jego część. Dajcie z siebie wszystko i starajcie się popełniać jak najmniej błędów. Nie robicie tego na czas, więc macie dużo czasu na zastanowienie się.Nauka literek dla najmłodszych

Ocena gry

Znajomość alfabetu to podstawa, której dzieci uczą się już w przedszkolu, w tej grze również alfabet będzie tematem przewodnim, lecz jego wymowy uczyć się będziecie po angielsku łącząc zabawę z pożytecznym, a sami przyznacie, że w nauce to nieczęsto spotykane połączenie, w związku z czym warto je wykorzystać. Waszym zadaniem będzie ułożyć wagony w odpowiedniej kolejności. Za każdym razem lektor będzie powtarzał prawidłową wymowę danej literki, więc Wy róbcie to razem z nim, a na pewno w szkole przyniesie to pożądane efekty.


Ukryte literki

Ocena gry

Pamiętacie bajkę Auta i ich bohaterów? Na pewno tak, a w tej grze Zygzak McQueen oraz Złomek powracają. Pojawią się oni na pewnej scenie z filmu, która wyświetli Wam się na ekranie. Waszym zadaniem będzie odnalezienie na nim ukrytych literek, których szablony widoczne są w dolnej części ekranu. W większości tego typu grach do dyspozycji jest szło powiększające, niestety tutaj takim gadżetem nie dysponujecie, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok, co jest bez wątpienia jednym z utrudnień.


Literki matematyczne za darmo

Ocena gry

Bajki Disneya są najpopularniejsze na świecie, mają całą rzeszę zwolenników, a dzięki tej grze macie okazję po raz kolejny spotkać się z ich bohaterami. Na ekranie pojawiać się będą różne sceny z filmów, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie na nich świetnie ukrytych cyferek. Nie jest to łatwe, lecz z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające, dzięki któremu na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pamiętajcie jednak, że każde kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjecie punktów, a do tego nie możecie dopuścić.


Nauka literek dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się zdjęcie stada pingwinów na którym zostały ukryte literki całego alfabetu. Waszym zadaniem będzie rzecz jasna je odnaleźć, co niestety nie jest takie proste, gdyż nie macie tutaj do dyspozycji szkła powiększającego, jak w innych tego typu grach, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok. Na dole ekranu widoczne są wszystkie nieznalezione litery, lecz po każdym odkryciu będą one znikać, dzięki czemu na bieżąco widzicie jakich liter musicie jeszcze szukać.


Literki bez logowania

Ocena gry

W tej grze zmierzycie się ze spadającymi literkami, a Waszym zadaniem jest niedopuszczenie, aby doleciały one na ziemię. W tym celu musicie klikać ich odpowiedniki na klawiaturze, i gdy to zrobicie to dana literka zniknie z ekranu, a Wy na swoje konto zapiszecie cenne punkty. Niestety, lecz każda inna, która wyląduje na ziemi spowoduje odjęcie punktów, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko, gdyż ta gra sprawi Wam na pewno wiele frajdy, a poza tym jest to świetny trening na nauczenie się szybkiego pisania na komputerze.


Gra w literki dla dzieci

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie Waszym zadaniem będzie szukać ukrytych literek na obrazkach. Tym razem do czynienia macie ze scenami z filmu \"Horton Słyszy Ktosia. Do dyspozycji jest szkło powiększające, a z jego pomocą na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pamiętajcie również, że za każde kliknięcie w puste miejsce zostaną Wam odjęte punkty, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie