Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Medyczne Online 13 gier

Operacja biodra

Ocena gry

Jesteś lekarzem i tym razem podejmujesz się jednocześnie dwóch operacji, które nie należą do najłatwiejszych. Pierwsza operacja jaką musisz wykonać to będzie operacja kolana a następnie musisz wykonać operację biodra. Postaraj się aby operacja, którą przeprowadzasz przebiegała jak najlepiej czyli tak aby pacjent był zadowolony. Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna. Pamiętaj aby zachować precyzję na jak najwyższym poziomie podczas operacji. Powodzenia lekarzu podczas operacji !


Operacja Doktor Dośka

Ocena gry

Przed tobą gra z serii gry Operacja doktor Dośka w której to grze jak nie trudno domyśleć się po samej nazwie gry będziemy musieli zająć się razem z Doktorem Dośką operacją naszego pacjenta. W grze musisz pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ pamiętaj że operacja to nie takie proste zadanie i wymaga od Ciebie bardzo dużego doświadczenia a także wprawy i dokładności. Podczas operowania w grze musisz użyć tylko myszki komputerowej.


Operacja głowy Barbie

Ocena gry

Operacja głowy wymaga bardzo dużej dokładności i cierpliwości. Dodatkowo tym razem twoją pacjentką jest prawdziwa gwiazda, która za pewne już znasz a jest nią Barbi. Przeprowadź właśnie Barbie operację twarzy i również głowy. W grze masz do wyboru bardzo wiele przyrządów, które są niezbędna do wykonywania operacji. Zacznij operować i postaraj się aby twoja operacja przebiegła jak najlepiej.Do operowania używaj wyłącznie myszki komputerowej.


Operacja kolana po polsku

Ocena gry

Kolano to jeden z ważniejszych stawów człowieka, który jest bardzo często zbyt mocno obciążany i wtedy najczęściej dochodzi do jego uszkodzenia. Właśnie tym razem twój pacjent ma poważnie uszkodzony staw kolanowy, który wymaga leczenia operacją. Postaraj się wykonać operację tak aby twój pacjent jak najmniej odczuwał ból podczas operacji.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Operacja migdałków

Ocena gry

Pracujemy w szpitalu jaki zawodowy chirurg i naszym zdaniem tym razem jest wykonać operację migdałów naszego pacjenta. Ból migdałów to bardzo częsta przyczyna choroby czyli tak zwanego wyrośnięcia dodatkowego migdałka, którego musisz właśnie tym razem usunąć podczas operacji. Postaraj się wyciąć migdała tak aby pacjenta to jak najmniej bolało. Do grania i operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Operacja wycięcia migdałów

Ocena gry

Gry wycinanie migdałów to zbiór darmowych gier właśnie z t których pochodzi ta gra. Twoim zadaniem w tej grze jest wyciąć pacjentowi migdałek, który wyrósł dodatkowo i nie jest nikomu potrzebny. Postaraj się podczas operacji wykonywać bardzo dokładne i precyzyjne cięcia tak aby operacja, którą wykonujesz przebiegła bardzo pomyślnie. Używaj do grania tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do grania.


Operacja usuwanie migdałów

Ocena gry

Usuwanie migdałów to nie takie proste jak się wydaje, ponieważ musisz się wcielić w doświadczonego lekarza tym razem i przeprowadzić bardzo poważną operację, która polega na wycięciu dodatkowego migdałka, który nie jest potrzebny pacjentowi a wręcz przeciwnie bardzo mu przeszkadza w jego codziennym funkcjonowaniu. Pamiętaj aby podczas operacji zachować szczególną ostrożność i skupienie. Używaj myszki do operowania.


Usuwanie i wycinanie migdałów

Ocena gry

Przed tobą gra z serii gry usuwanie i wycinanie migdałów w której to grze zabawiamy się w lekarza a dokładnie w chirurga i naszym celem jest wykonać poprawnie operację, która polega na wycięciu migdałów. Pamiętaj, że tym razem nie liczy się czas, czyli nie wykonuj tego w jak najkrótszym czasie gry, lecz skup się bardziej na precyzji i wykonaj operację bardzo dokładnie. Do wykonania tej operacji używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Operacja ostry dyżur

Ocena gry

Poważna operacja czeka na Ciebie tym razem czyli tak zwany ostry dyżur. Musisz przeprowadzić operację ucha, która wymaga dosyć sporego doświadczenia i umiejętności. Przede wszystkim musisz zapoznać się dokładnie co dolega pacjentowi czy też pacjentce, którą będziesz operować. Do operowania potrzebujesz tym razem tylko wyłącznie myszki komputerowa, która jest tym razem niezbędna i bez nie nie poradzisz sobie w tej grze. Skup się i wykonaj operację bardzo precyzyjnie.


Operacja palca

Ocena gry

Przygotuj sobie myszkę komputerową, ponieważ właśnie ona będzie potrzebna Ci do grania w tą grę i zacznij grać. Tym razem będziesz musiał wykonać operację palca u nogi, który doznał bardzo poważnego urazu. Pamiętaj że tym razem akurat nie liczy się czas gry tylko dokładność,więc musisz postarać się wykonywać operację bardzo dokładnie a nie patrzyć na czas. Uważaj na cięcia, ponieważ każde złe cięcie możę narazić pacjenta na wykrwawienie się.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie