Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Minecrafr Na 2 Osoby 17 gier

Minecraft alpha

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w pewną postać, która musi dostać się do wyznaczonego miejsca. Poruszacie się tutaj po labiryncie, a grafik gry do złudzenia przypomina tę z maincrafta. Osiągnięcie celu nie jest jednak łatwe, gdyż na Waszej drodze staną rywale, których musicie pokonać za pomocą dostępnych rakiet. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś strzelacie klikając spację. Początkowe poziomy nie powinny sprawić Wam problemów, lecz z biegiem czasu levele staną się coraz trudniejsze.


Minecraft budowanie domu

Ocena gry

Jeśli jesteście fanami Minecrafta, to mamy coś specjalnie dla Was. Oto pomniejszona wersja tej gry, nad którą i tak zapewne spędzicie sporo czasu. Pierwszym Waszym zadaniem będzie przekopanie drogi do domu. Gdy już tego dokonacie, to będziecie mogli zabierać się za budowę, a w tym celu posłużą Wam bloki skalne widoczne na dole ekranu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż nie ma co tracić czasu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Minecraft 2

Ocena gry

Minecraft, to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. My przedstawiami Wam jej wersję demo, w którą właśnie teraz będziecie mogli zagrać. Jest ona prawie identyczna jak oryginał, więc na pewno przypadnie Wam do gustu, tak jaj jej pierworodna wersja. Jednym z pierwszych zadań jakie dostaniecie będzie przekopanie drogi do domu. Gdy już tam się znajdziecie, to możecie zaczynać budowę kolejnych konstrukcji. Dokonacie tego za pomocą bloków, które dostępne będą na dole ekranu. Do dzieła i powodzenia!


Gra prawie jak minecraft

Ocena gry

Przedstawiamy Wam grę, która do złudzenia przypomina jedną z najpopularniejszych na świecie, jaką bez wątpienia jest słynny Minecraft. Wcielicie się tutaj w pewną postać, w której kierunku zmierza bardzo duża ilość zielonych stworków. Waszym zadaniem jest nie dopuścić, aby Was one dotknęły, gdyż winnym wypadku niestety zakończycie grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. W tym celu użyjecie amunicji. Strzelacie lewym klawiszem myszki i również nią ustalacie kierunek. Postacią sterujecie już jednak strzałkami na klawiaturze.Minecraft 9

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w pewną postać, która znajdują się na środku planszy przypominającą tę z Maincrafta. Waszym zadaniem będzie jak najdłuższe utrzymywanie się przy życiu. Wydawać by się mogło proste, lecz niestety takie nie jest o czym przekonacie się na własnej skórze. W Waszym kierunku zmierzać będą zielone stworki, a Wy za wszelką cenę nie możecie dopuścić, aby Was one dotknęły. W tym celu za pomocą myszki będziecie do nich strzelali. Postacią sterujecie zaś za pomocą strzałek na klawiaturze.


Minecraft na komputer za darmo

Ocena gry

Gra Minecraft ma fanów na całym świecie. To głównie zasługa tego, że zadania w niej są bardzo urozmaicone. Tym razem wcielicie się w zieloną postać, którą musicie pokonać labirynt i dotrzeć do wyznaczonego celu. Jeśli myślicie, że pójdzie Wam jak z płatka, to jesteście w błędzie, gdyż już pierwszy poziom sprawia wiele trudności, a pamiętajcie, że każdy kolejny jest coraz trudniejszy. Najważniejsze jest tutaj, aby nie dotknąć lawy, gdyż przez taki incydent niestety będziecie musieli zacząć od początku.


Minecraft classic online

Ocena gry

Lawa niejednokrotnie była motywem wielu gier, i nie inaczej jest tym razem, kiedy to wcielacie się w postać z Minecrafta i musicie pokonać labirynt nią wypełniony, aby dotrzeć do celu. Jest to bardzo trudne, o czym przekonacie się na własnej skórze już za chwilę, a dodatkowo każdy kolejny levl będzie sprawiał jeszcze większe trudności. Nie czekajcie już jednak ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno czeka Was wiele godzin spędzonych przed tą gierką. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz spacji, przy której pomocy skaczecie.


Podobna gra do minecrafta

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, która w znaczący sposób jest podobna do tej o nazwie Maincraft - najpopularniejszej na świecie. Tym razem stajecie się kosmitą lądującym na nowej planecie - Ziemi. Początkowo jest on trochę zagubiony, aczkolwiek mimo to musi wykonać on swoje zadanie. Przeszkadzać mu w tym będą liczne drzewa i inne przeszkody przegradzające drogę, aczkolwiek po kliknięciu lewego klawisza myszki włączy Wam się laser, który potrafi zniszczyć wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Strzelanki Minecraft

Ocena gry

Minecraft, to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, a dzięki nam będziecie mieli teraz okazję w nią zagrać. Wasze zadanie jest banalnie proste. Na ekranie pojawia Wam się plansza w kilkoma dziurami w ziemi. Wychylać się z nich będą różne przedmioty, a Wy musicie najeżdżać na nie kursorem myszki i strzelać do nich naciskając lewy jej przycisk. Nie jest to trudne, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, lecz na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Minecraft 3

Ocena gry

W poniższej grze zagracie w bardzo popularnego na całym świecie Maincrafta. Waszym zadaniem będzie strzelanie do różnych przedmiotów wyłaniających się z dziur wydrążonych w ziemi, które widoczne są na ekranie. Wydawać by się mogło proste, i rzeczywiście na początku takie jest, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc bądźcie czujni. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno gra się Wam spodoba i spędzicie przy niej trochę czasu.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13504 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12450 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie