Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Minecraft Budowanie Domów 7 gier

Darmowa gra minecraft

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii Minecraft. Tym razem akcja gry również toczy się na tle pola z gry minecraft. Trochę tym razem odejdziemy na bok od klasycznego mincrafta w którym się buduje przeróżne budowle i będziemy tym razem strzelać w kostki a także przeciwników, którzy pokazują się z pod ziemi wyskakując z dołków. Postaraj się strzelać bardzo celnie tak aby każdy przedmiot, który wyleci na powierzchnię rozstrzelić w bardzo drobny mak. Do strzelania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gra o minecrafcie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę o minecrafcie w które to grze poruszamy się małym ludzikiem i naszym zadaniem jest zniszczyć przeciwników czyli minecraftowe kostki z których to kostek zazwyczaj w innych wersjach tej gry budujemy wszelakie budowle. Poruszaj się po mapie i strzelaj w przeciwników. Jeżeli będziesz miał taką potrzebę to możesz także uciekać przed swoimi przeciwnikami a dopiero potem ich zabić gdy zagonisz je w czarny punkt.Poruszaj się za pomocą strzałek oraz strzelaj w przeciwników używając myszki komputerowej.


Minecraft Classic Online

Ocena gry

Na pewno już nie raz graliście wa bardzo popularną grę minecraft w której to grze buduje się przeróżne budowle z przedmiotów, które tylko spotkamy na mapie. Na samym początku gry musimy wybrać sobie mapę na której będziemy grali a także świat.Dla przypomnienia jest to wersja klasyczna czyli classic, czyli jedna z pierwszych wersji jaka kiedykolwiek w ogóle powstała.Wejdź do gry kliknij play i zagraj zupełnie za darmo.W tej grze nie ma żadnych zasad po prostu trzymamy się teorii\"buduj jak chcesz\". Podsumowują poruszamy się ludzikiem i budujemy dowolne budowle kopiąc kilofem lub innym przyrządem.Podczas poruszania się i chodzenia po mapie możemy oczywiście znaleźć różne przedmioty i możemy je zatrzymać.Do grania w tą grę potrzebujemy tylko strzałek i myszki komputerowej.


Minecraft 5

Ocena gry

Minecraft to gra, która jest popularna na całym świecie. Grają w nią miliony, a ta poniższej do złudzenia przypomina jej oryginalny odpowiednik. Wcielicie się tutaj w pewna postać, która porusza się po labiryncie. Waszym zadaniem jest dotarcie ro wyznaczonego miejsca, co jednak nie jest łatwe, ponieważ przeszkodzić Wam w tym będą chcieli Wasi wrogowie. Musicie ich zlikwidować, a do tego celu użyjecie pocisków, które odpalacie po naciśnięciu spacji. Pamiętajcie również, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy.Minecraft po polsku dla dzieci

Ocena gry

Przedstawiamy Wam kolejną grę z serii Minecraft, która na pewno przypadnie Wam do gustu, jak jej oryginalna wersja, zresztą popularna jest na całym świecie. Wcielacie się tutaj w postać mężczyzny, którym chodzicie po planszy i zbieracie napotkane przedmioty mogące się Wam przydać do różnych czynności. Dysponujecie kilofem, przy pomocy którego możecie się wkopać nawet w dół ziemi, gdzie znajdują się np. diamenty. Macie tutaj dużą swobodę, co jest wielką zaletą. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Darmowa gra minecraft

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w jedną z postaci Minecrafta i poruszać się nią będziecie po świecie, który uprzednio możecie sami stworzyć, co jest wielką zaletą, w związku z czym na pewno już na samym początku gierka przypadnie Wam do gustu. Waszym zadaniem będzie zbieranie napotkanych przedmiotów, a dzięki kilofofi jakim dysponujecie będziecie mogli się wkopać nawet w dół ziemi, przez co zbierzecie zalegające tam cenne diamenty. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


Gra jak majkraft

Ocena gry

W poniższej prze wcielicie się w kosmitę, który właśnie swoim statkiem wylądował na ziemi. Musi on się przemieścić do wyznaczonego miejsca, co nie jest jednak takie proste, gdyż często drogę przegradzają drzewa, jak i inne przeszkody. W tym celu użyjecie lasera, który bez problemu je zniszczy. Używacie go za pomocą myszki komputerowej, zaś postacią sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza jest co raz trudniejsza, w związku z czym dajcie z siebie wszystko.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13504 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12450 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie