Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Mnożenie I Dzielenie Do 30 10 gier

Matematyka klasa 4

Ocena gry

Aby nauka bez problemu wchodziła do głowy musiałaby ona być przyjemnością, a te dwie rzeczy mało kiedy idą ze sobą w parze. Są jednak wyjątki, a jednym z nich jest ta oto gra! Wcielacie się tutaj w rolę miotacza baseballowoego a kluczem do wygranie będzie prawidłowe rozwiązanie działania matematycznego. DO wyboru jest kilka poziomów, a najtrudniejszy sięga zakresu kilku tysięcy, więc jest to dobry trening również dla najstarszych. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie zabawę, powodzenia!


Matematyka dla 5 cio latka

Ocena gry

Myszka Miki to bardzo popularna animowana postać, którą zapewne znacie. Tym razem wraz z nią udacie się do szkoły, na lekcję matematyki. Waszym zadaniem będzie oczywiście rozwiązywanie działań matematycznych, co niestety nie jest takie proste, gdyż wykonujecie tę czynność na czas. Początkowo jednak nie powinniście mieć problemu, lecz z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie, w związku z czym musicie wykazać się duża inteligencją i szybkim myśleniem. Sterować będziecie za pomocą myszki komputerowej.


Matematyka szkoła podstawowa

Ocena gry

Kojarzycie Dorę? Na pewno tak, a jeśli nie to dzięki tej grze się z nią poznacie, gdyż razem będziecie chodzili do szkoły. Właśnie jesteście na lekcji matematyki, a Waszym zadaniem jest rzecz jasna rozwiązywanie równań z dodawaniem, odejmowaniem, mnożeniem i dzieleniem. Wykonujecie je za pomocą myszki komputerowej, którą przesuwacie odpowiednią liczbę w puste miejsce widoczne na ekranie. Początkowo nie sprawi Wam to kłopotów, lecz z biegiem czasu działania stają się coraz trudniejsze, więc bądźcie skupieni.


Dodawanie do 100

Ocena gry

Lubicie swojego nauczyciela od matematyki? Jeśli tak, to tego polubicie jeszcze bardziej, gdyż będzie nim Myszka Miki, która chce Wam bardzo pomóc w nauce tego trudnego przedmiotu. Waszym zadaniem będzie przeciąganie właściwej liczby w puste okienko, która jest wynikiem. Zrobicie tak za pomocą myszki i jej lewego przycisku. Co prawda czynności wykonujecie na czas, lecz nie ma się co spieszyć, gdyż ważniejsze jest to, aby wyszedł Wam prawidłowy wynik, więc nie czekajcie dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!Dodawanie do 20

Ocena gry

Tym razem matematyki będziecie się uczyli wraz z Bobem Budowniczym i jego przyjaciółmi, których na pewno świetnie znacie z tej jakże popularnej bajki. Główny bohater przygotował Wam wiele zadań gdzie widoczne są różne przedmioty. Wy musicie zaś je policzyć i przeciągnąć w puste miejsce równania jedną z cyfr widocznych po prawej stronie ekranu. Początkowo nie jest trudno, lecz z biegiem czasu to się zmieni, aczkolwiek nie ma co się zniechęcać, tylko trzeba krzyknąć popularne: \"Damy radę?! Tak, damy radę!\"


Równania matematyczne

Ocena gry

Matematyka to jeden z najważniejszych, ale i najtrudniejszych przedmiotów w szkole. Są jednak sposoby, aby się jej nauczyć, a najlepszym tego przykładem jest ta oto gra, gdzie nauka to nie męczarnie, lecz frajda. Waszym zadaniem będzie takie wykonanie działania, aby wynik zawsze wynosił 10. Dokonujecie tego za pomocą myszki poprzez łączenie klocków z różnymi liczbami. Nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, co zresztą nie powinno dziwić w związku z czym skupcie się i dajcie z siebie wszystko.


Matematyka klasa 3

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę księżniczki, która pragnie się nauczyć matematyki. Na ekranie wyświetlać Wam się będą różne działania z gotowym wynikiem, a Waszym zadaniem jest kliknąć czy dane rozwiązanie jest prawidłowe, czy też nie. Wykonywane przez Was czynności są na czas, lecz starajcie się na to nie zwracać uwagi, gdyż prawidłowa odpowiedź jest najważniejsza, a po drugie każda niewłaściwa przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Nauka matematyki dla dzieci

Ocena gry

Matematyki każdy uczy się od najmłodszych lat i początkowo jej poziom jest bardzo łatwy, co nie powinno dziwić. Ta gra również przeznaczona jest dla tych najmniejszych dzieci, a polega ona na policzeniu misiów, które pojawiły się na monitorze. Następnie za pomocą myszki i jej lewego klawisza wybieracie jedną z kilku cyfr widocznych na dole ekranu. Oczywiście musi ona być właściwa, więc policzcie dobrze. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż nieczęsto nauka sprawia przyjemność, lecz tym razem jest inaczej.


Rozwiązywanie zadań matematycznych dla dzieci

Ocena gry

Działania matematyczne można wykonywać w różny sposób, lecz najpopularniejszym jest dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. W tej grze właśnie rozwiązywanie takich zadań będzie Waszym celem. Na ekranie wyświetli się równanie z wynikiem, zaś Wy musicie wstawić prawidłowy znak, aby po jego uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc bądźcie czujni. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Matematyka dla najmłodszych

Ocena gry

Tym razem matematyki uczyć się będziecie w dość nietypowym miejscu, gdyż odbywa się to w jungli. Bez wątpienia jednak jest to fajne doświadczenie, dzięki czemu tego typu edukację zapamiętacie na długo. Waszym zadaniem na początku będzie posługiwanie się wagami, gdzie umieszczone są zwierzęta i wskazywanie, które z nich jest najcięższe. Następnie przejdziecie do działań matematycznych gdzie w równaniach brakuje znaków, a Wy musicie wstawić te prawidłowe, aby po ich uwzględnieniu wynik się zgadzał.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie