Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Motorówki 10 gier

Statki na dwie osoby online

Ocena gry

Wojny bardzo często toczą się na morzu i to przeważnie tam zapadają najważniejsze rozstrzygnięcia. W tej grze również będziecie światkami takiego starcia, gdyż staniecie się dowódcami całej floty marynarki wojennej. Zanim jednak przystąpicie do walki, to musicie ustalić pozycje swoich okrętów na wybranych polach. Gdy już to zrobicie, to za pomocą myszki komputerowej wybieracie miejsca, gdzie chcecie posłać swoje pociski. Zróbcie Wszystko, aby zatopić okręty wroga zanim on zrobi to samo z Waszymi.


Statki na 2 osoby

Ocena gry

Przedstawiamy Wam bardzo popularną grę jaką bez wątpienia są statki. Jesteście tutaj dowódcą floty marynarki wojennej i musicie ustalić swoje okręty na pozycjach, które będą jak najtrudniejsze do zidentyfikowania przez wroga. Gdy już będziecie gotowi, to możecie zaczynać bitwę. Za pomocą myszki komputerowej wybierać będziecie miejsca gdzie chcecie posłać swoje pociski. Zróbcie wszystko, aby zatopić okręty wroga, zanim on to samo zrobi z Waszymi, gdyż to jedyna metoda odniesienie zwycięstwa, powodzenia!


Statki podwodne

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami statku podwodnego, ponieważ jesteście jego kapitanem. Dostaliście od dowództwa misję, której zadaniem jest dopłynięcie do wyznaczonego celu. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ po drodze czeka Was wiele przeszkód. Musicie omijać góry lodowe, skały, a przede wszystkim bomby oraz torpedy wystrzeliwane przez wrogie statki. Sterujecie za pomocą myszki przytrzymując oraz puszczając lewy jej klawisz. Na pewno dacie sobie radę, więc powodzenia!


Statki morskie dla dzieci

Ocena gry

Jeśli marzyliście kiedykolwiek, aby zostać piratem, to dzięki tej grze macie świetną do tego okazję. Wcielicie się tutaj w kapitana pirackiego okrętu, a Waszym zadaniem będzie pływanie po bezkresach oceanu i zatapianie statków, dzięki czemu będziecie je mogli rabować i się wzbogacać. Czeka tutaj na Was wiele atrakcji, więc na pewno Wam się spodoba, gdyż dzięki temu poczujecie się jak prawdziwe wilki morskie. Sterowanie okrętem zawdzięczacie strzałkom na klawiaturze, zaś strzały oddajecie po naciśnięciu spacji.Elektroniczne statki

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami statku kosmicznego i udacie się w fascynującą podróż po wszechświecie. Będą ją jednak chcieli zakłócić Twoi wrogowie, a do tego nie możesz dopuścić. W tym celu użyjesz dział w które jest wyposażony Wasz statek. Mimo, to zwycięstwo nie przyjdzie łatwo, gdyż przeciwnik ma znaczną przewagę liczebną, w związku z czym musicie wykazać się dużym sprytem. Początkowe etapy są jednak łatwe i nie powinny sprawić Wam problemu, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności znaczącą wzrośnie.


Statki online po polsku

Ocena gry

Nasza planeta Ziemia jest celem najazdów wielu kosmitów, a w tej grze właśnie a takim rodzajem problemu przyjdzie Wam się zmierzyć. Planetę zaatakują kosmici w statkach, które swoim wyglądem przypominają pająki. Waszym zadaniem jest je oczywiście pokonać, a do tego celu posłuży Wam satelita krążąca po orbicie. Strzelać będziecie za pomocą myszki komputerowej, a pociski również naprowadzacie za jej pomocą. Pamiętajcie, że z biegiem czasu każdy poziom stawać się będzie coraz trudniejszy, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę.


Statki na baterie

Ocena gry

Jeśli marzyliście kiedykolwiek, aby zasiąść za sterami statku międzygalaktycznego, to dzięki tej grze macie taką okazję. Musicie dolecieć do wyznaczonego miejsca i wypełnić misję, lecz nie będzie to wcale takie łatwe, ponieważ na przeszkodzie staną Wam wrogie jednostki. Waszym zadaniem jest je zniszczyć, a do tego celu posłużą Wam pociski, którymi dysponujecie. Statkiem sterujecie za pomocą myszki i również przy jej pomocy strzelacie. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał.


Statki po polsku

Ocena gry

Na pewno wielokrotnie oglądaliście bajki z udziałem Bena 10, wiec wiecie, ze jego misją jest chronienie ziemi. W poniższej grze przyświecać Wam będzie identyczny cel, ponieważ wcielicie się w jego postać, w związku z czym spoczywać na Was będzie duża odpowiedzialność. W stronę ziemi zbliżają się wystrzelone przez kosmicznego nieprzyjaciela pociski. Wy musicie wsiąść w swój statek kosmiczny i nie dopuścić, aby doleciały one do celu poprzez ich zestrzelenie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie!


Statki strzelanki

Ocena gry

Przed Wami kolejna kosmiczna gra, gdzie zasiądziecie za sterami statku powietrznego z misją unicestwienia jednostek wroga. Do tego celu posłużą Wam pociski, które znajdują się na skrzydłach Waszej maszyny. Odniesienie zwycięstwa nie jest jednak takie łatwe, gdyż wystarczy jeden celny strzał Waszego rywala, abyście przegrali, a do tego nie możecie dopuścić. Dodatkowo każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Statki 3 d

Ocena gry

Statki kosmiczne nie są tylko dla chłopców, a najlepszym tego potwierdzeniem jest ta oto gra, która dedykowana jest głównie dziewczynkom. Wcielacie się tutaj w jej postać i zasiadacie w biało-różowym statku powietrznym. Waszym zadaniem będzie zniszczenie jednostek wroga, a zrobicie to za pomocą pocisków w kształcie serca, którymi będziecie strzelali. Pamiętajcie również, że na początku może być łatwo, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek oraz spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie