Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Motory Choppery 6 gier

Triki motocyklowe

Ocena gry

Tym razem kierujemy motocyklem i jedziemy po nierównościach.Twoim zadaniem w tej grze jest przejechać całą trasę w każdej z rund w jak najkrótszym czasie gry. Podczas lotów, gdy wyskoczysz ze skoczni możesz robić triki używając strzałek. Do jazdy również będą Ci potrzebne tylko strzałki. Powodzenia na drodze !


Ekstremalne triki na motorze

Ocena gry

Jeździmy motorem po mieście i mamy do pokonania przeszkody na drodze.Nie brakuje także na naszej drodze wiele wyskoczy z których możemy wyskoczyć i zrobić triki podczas lotu. Postaraj się właśnie między innymi wykonać w powietrzu jak najwięcej trików. Jednak musisz uważać aby nie przewrócić motocykla do góry kołami, ponieważ wtedy niestety ale jesteś zmuszony zacząć grę od nowa. Do grania używaj spacje,która posłuży Ci do skoków,strzałek do kierowania motorem a także klawiszy 1-4 do wykonywania trików.


Supermotor-Moto mysz

Ocena gry

W tej grze będziemy grali myszą a dokładnie jeździli razem z myszą motocyklem po nierównościach. Twoim zadaniem jest przejechać każdą trasę w poszczególnej rundzie w jak najkrótszym czasie gry.Jednak nie jest to takie łatwe, ponieważ na drodze, którą się poruszasz to nie brakuje przeszkód takich jak ostre i głębokie przepaście, które musisz odpowiednio się rozpędzić aby je przeskoczyć. Do kierowania motorem używaj tylko strzałek.


Motory na ulicy

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą motoru i wyrusz w trasę. Twoim zadaniem jest oczywiście omijać wszystkie samochody oraz potrącać ludzi, który idą środkiem ulicy. Nie ją to prawdziwi ludzie, tylko marionetki. Musisz robić to po to żeby nauczyć się dobrze jeździć i zobaczyć co się stanie jak uderzysz w człowieka. Do grania potrzebujesz tylko strzałek.Mario na motorze

Ocena gry

Mario na motorze to gra w której razem z Mariem będziemy jeździli motorem. Celem gry jest zbieranie złotych monet w drodze do mety i oczywiście musisz postarać się dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry.Przed tobą trasa na której nie brakuje przeszkód takich jak potwory, które używając strzałek musisz przeskakiwać. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Mario i motor

Ocena gry

Za pewne postać Mario jest Ci bardzo dobrze znana. W tej grze będziemy jeździli razem z Mariem motorem po nierównościach. Celem twojej jazdy jest zebranie wszystkich złotych monet w drodze do mety a także musisz postarać się ominąć wszystkie przeszkody, które tylko spotkasz na drodze do mety i oczywiście musisz je ominąć czy też przeskoczyć.Do grania używaj tylko wyłącznie strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie