Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Motory Cross 5 gier

Stunt na motorach

Ocena gry

Kieruj motorem i wykonuj triki na specjalnych skoczniach. Postaraj się tak wykonywać triki aby przeskoczyć przeszkody i dotrzeć bez żadnego upadku do mety. Uważaj zwłaszcza na doły, które musisz przeskoczyć. Pokaż swoje umiejętności jazdy motorem i postaraj się w każdej z rund dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry.Kieruj używając tylko wyłącznie strzałek.


Kaskader na motorze

Ocena gry

Akcja gry toczy się na specjalistycznym torze na motory. Tym razem zabawimy się w kaskadera i twoim zadaniem jest kierować motocykle i podczas jazdy wykonywać przeróżne akrobacje w powietrzu. Dodatkowo podczas wykonywania akrobacji musisz zwrócić uwagę na balony, które zalegają w powietrzu, ponieważ musisz tak jechać aby poprzebijać zamieszczone w powietrzu baloniki. Do jazdy używaj tylko wyłącznie strzałek.


Motocyklista

Ocena gry

Motocyklista to kolejna darmowa gra z serii gry motocyklowe w której to grze musimy zasiąść za kierownicą motocykla i naszym zadaniem jest jechać po ulicach miasta i wyprzedzać inne pojazdy na drodze oczywiście tak aby bezpiecznie dotrzeć do mety. Uważaj zwłaszcza na samochody, które zmieniają pas, ponieważ bardzo często lubią zajechać drogę. Do grania używaj tylko strzałek.


Motory Mario

Ocena gry

Wcielamy się tym razem w kierowcę motoru a dokładnie w dobrze znaną postać Mario chociażby z bajki i naszym zadaniem będzie tym razem tak jeździć aby podczas jazdy zebrać jak najwięcej złotych monet a także omijać czy też przeskakiwać przeszkody, którymi są najczęściej robaki. Uważaj aby czasem nie wpaść w prost na potwora czy też robaka, ponieważ wtedy tracisz życie a jak stracisz wszystkie w tej grze to zaczynasz od nowa. Do gry używaj tylko strzałek.Mario Motor

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii gry ścigacze, lecz tym razem będziemy jeździli motorem razem z Mariem. Twoim zadaniem w każdej z plansz tej gry jest oczywiście jechać jak najszybciej aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety a także w drodze do mety aby zebrać wszystkie złote monety i oczywiście omijać przeszkody, którymi są potwory, które należy przeskoczyć. Do grania potrzebne Ci będą tylko wyłącznie strzałki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie