Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Murowanie 12 gier

Murarz-budowanie wieży

Ocena gry

Pracujesz tym razem jako murarz i tym razem będziemy budowali wieżę z gotowych elementów. Twoim zadaniem jest wybudować wieżę z gotowych elementów w jak najkrótszym czasie gry. Postaraj się tak budować wieżę aby podczas budowy żaden z elementów nie spadł na ziemię, ponieważ wtedy niestety ale będziesz zmuszony zacząć grę od nowa. Do gry używaj myszki komputerowej.


Murowanie i budowanie domu

Ocena gry

Tym razem zajmujemy się budową naszego domu.Twoim zadaniem jest zacząć budować do od podstaw a potem do wyposażyć. Postaraj się zbudować dom a także go wyposażyć w jak najkrótszym czasie gry w tej grze.Pamiętaj że na samym początku twój dom jest w surowym stanie i to właśnie ty musisz zacząć go budować zaczynają od podstaw aby powstał dom o którym marzyłeś/aś. Po wybudowanie musisz także wyposażyć dom między innymi w meble.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Budowanie domku na drzewie

Ocena gry

Budowanie domku na drzewie to gra w której jak już pewnie wiesz po samej nazwie tej gry będziemy budowali właśnie domek, który znajduje się na drzewie.Budowanie czegoś na drzewie jest o wiele trudniejsze niż budowanie na ziemi zaczynając od fundamentów, lecz właśnie tym razem niestety będziemy budowali na wysokości czyli na drzewie, co jest znacznie trudniejsze, lecz pewnie dasz sobie radę z tym wyzwaniem.Do budowania domku na drzewie potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Korzystaj z gotowych elementów, których nie brakuje w tej grze.


Murowanie ścian w domu

Ocena gry

Dom został zbudowany ze ścian tak jak zresztą powstaje każdy dom na ziemi. Dom jest w surowym stanie, więc teraz czas do umeblowanie i udekorowanie go. W grze masz dostępnych bardzo wiele przeróżnych mebli, które możesz wykorzystać i umeblować czy też udekorować nimi dom. Podczas dekorowania domu musisz się postarać tak aby wszystko pasowało do siebie i żeby dom podobał się przede wszystkim tobie.Do dekorowania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.Murowanie okien

Ocena gry

Murowanie ścian to gra w której w każdej z rud tej gry na samym początku będziemy murowali okna. Po zamieszczeniu okna w odpowiednie wybranym miejscu możemy przejść do meblowania naszego domu. W grze mamy do wyboru bardzo wiele gotowych mebli z których oczywiście możemy korzystać podczas meblowania naszego domu. Postaraj się i umebluj swój dom aby wyglądał jak najładniej.Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Murowanie domów

Ocena gry

Wcielamy się w murarza i właśnie grając w tą grę będziemy murowali wiele domów. W każdej z rund tej gry musimy wybudować inny dom, więc gra szybko nam się nie znudzi. Na samym początku każdej planszy dom jest wybudowany i udekorowany w środku. Musisz zapamiętać jak to wszystko wygląda i następnie samemu wybudować i udekorować taki sam dom. Pamiętaj aby wszystkie przedmioty znalazły się na swoim miejscu, gdzie będą odpowiednio pasować do pozostałych elementów w domu.Do układania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Murarz i cegły

Ocena gry

Cegły i murarz do wspaniałe połączenie a może z tego wyjść tylko jedno a mianowicie gotowa budowla. Właśnie w grze będziemy budowali od zera dom. W grze do wyboru mamy przeróżne przedmioty i meble, które musimy ułożyć w naszym domu aby bardzo ładnie wyglądały i pasowały do pozostałego wyposażenia domu.Do grania w grę potrzebujesz tylko myszkę komputerową.


Murarz dla dzieci

Ocena gry

Pracujemy jako zawodowy murarz i wybudowaliśmy już nasz dom a teraz pora na umeblowanie go w środku. Masz dostępne meble w grze, które musisz użyć do meblowani wybudowanego domu. Podczas meblowani musisz skupić się na wyglądzie domu, czyli meblować tak aby dom jak najbardziej Ci się podobał a także pięknie wyglądał.Używaj tylko myszki komputerowej do grania.


Zabawa w murarz dla dzieci

Ocena gry

Zabaw się tym razem w murarza i zacznij budować i dekorować dom. W pierwszej fazie gry został wybudowany już dom, lecz teraz twoim zadaniem jest tylko udekorować wybudowany dom. W grze masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych dekoracji z których musisz udekorować dom. Postaraj się aby twój dom, który będziesz dekorował wyglądał jak najładniej. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do grania.


Zabawa w murarza w przedszkolu

Ocena gry

Tym razem ruchliwa gra a dokładnie zabawa w murarza czyli musimy wcielić się w murarza i zająć się budowaniem domu. W sumie to dom już jest wybudowany tylko twoim zadaniem jest udekorować jego wnętrze w środku budynku. Na ekranie gry jak sam widzisz masz do wyboru bardzo wiele gotowych elementów którymi możesz udekorować środek. Do grania potrzebujesz myszki komputerowej. Postaraj się tak dekorować wnętrze domu aby wyglądało jak najlepiej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie