Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Nauka Alfabetu Dla Dzieci 12 gier

Nauka alfabetu dla dzieci

Ocena gry

Twoje dziecko nie zna jeszcze alfabetu ?To najwyższa pora aby się nauczyło alfabetu.W tej grze będziemy się alfabetu od podstawa. Zaczynając od A czyli pierwszej litery alfabetu zacznij naukę. Musisz układać wagoniki z poszczególnymi literami na pociąg aż do momentu jak utworzysz cały kompletny pociąg z wagonikami. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Alfabet abc

Ocena gry

Alfabetu uczyliście się zapewne już w przedszkolu i zna go każda osoba chodząca do szkoły. W tej grze wykorzystacie swoje umiejętności do znajdywania poszczególnych literek, które są ukryte na obrazkach z kreskówek i filmów. Zadanie wcale nie jest proste, gdyż za każde kliknięcie w złe miejsce dostajecie karę, a na dodatek z poziomu na poziom plansze stają się coraz trudniejsze. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Wytężcie swój wzrok i wykonajcie to zadanie, powodzenia!


Alfabetyczna gra

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie szukanie różnych literek alfabetu. Z pozoru łatwe zadanie wcale takie nie jest, ponieważ są one ukryte na obrazkach przedstawiających różne sceny z bajek i kreskówek. Dodatkowym utrudnieniem bez wątpienia są kary jakie dostaniecie za kliknięcie w nieodpowiednie miejsce. Gra ta świetnie ćwiczy Wasz wzrok, więc dajcie z siebie wszystko i postarajcie się jak najlepiej wykonać to zadanie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Ukryty alfabet

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem jest odnalezienie liter alfabetu, które są ukryte na poniższym obrazku. Nie jest to jednak takie proste, gdyż pingwinów jest wiele, a na dodatek znacząco się one ze sobą zlewają przez co nasze oczy mogą wariować. Nie możecie jednak się poddać i koniecznie musicie znaleźć wszystkie literki, które się schowały. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż za każe kliknięcie w złe miejsce odejmowane Wam są punkty, a do tego nie możecie dopuścić za wszelka za cenę, powodzenia!Alfabet po polsku

Ocena gry

Rebusy to zabawa, którą lubi chyba każdy. Nic tak nie cieszy jak odgadnięta zagadka, a właśnie na tym polegać będzie ta gra. Waszym zadaniem jest wpisywanie w okienko liter, które w ostatecznym rozrachunku utworzą hasło. Dzięki temu możecie ćwiczyć sobie polski alfabet, gdyż właśnie w takiego języka tutaj używacie. Początkowo zagadki nie powinny sprawiać Wam problemu, lecz z biegiem czasu rebusy będą coraz trudniejsze, więc musicie się bardzo postarać. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc nie czekajcie i zaczynajcie!


Nauka alfabetu dla dzieci

Ocena gry

Zygzaka McQueena zna chyba każdy. Jest to bohater filmu pt. \"Auta\", który ma na całym świecie wielu zwolenników. W tej grze to właśnie on i złomek uczyć Was będą alfabetu. Ukryli oni na swoim zdjęciu wszystkie literki, które musicie odnaleźć. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ są one znakomicie zamaskowane, a na dodatek każde kliknięcie w niewłaściwe miejsce spowoduje odjęcie Wam punktów, a do tego nie możecie dopuścić, więc dajcie z siebie wszystko, wytężcie swój wzrok i wykonajcie to zadanie!


Alfabet po angielsku

Ocena gry

Jeżyk angielski w życiu bardzo się przydaje i warto się go uczyć. Nie zawsze jednak mamy do tego zapał i chęci, lecz dzięki tej grze można połączyć przyjemne z pożytecznym. Waszym zadaniem będzie wstawienie angielskich liter w wolne miejsca danego wyrazu, który określa nazwę przedmiotu znajdującego się powyżej na obrazku. Postarajcie się wykonać polecenie jak najlepiej i potrenujcie swój język angielski. Na pewno dacie sobie radę, więc do dzieła. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Alfabet puzzle

Ocena gry

Kubusia Puchatka na pewno znacie i lubicie, gdyż na jego bajkach wychowuje się chyba każde dziecko. W tej grze wraz z nim i sową uczyć się będziecie alfabetu, który ukryty jest w ulu. Kto jak to, ale Kubuś potrafi szukać w nim najlepiej i to właśnie jemu oddacie tę czynność. Sowa wszystko nadzoruje zaś Wy musicie odszukane literki przyporządkować do pustych miejsc. Dzięki temu możecie potrenować swoja znajomość liter, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie! Żółty bohater Disneya w czerwonej koszulce oraz sowa już na Ciebie czekają.


Alfabet gra edukacyjna

Ocena gry

W tej grze napotkacie prawdziwy deszcz literek z alfabetu. Jest to świetna okazja aby potrenować sobie ich znajomość, a tym samym łączycie przyjemne z pożytecznym. Waszym zadaniem będzie klikanie na klawiaturze liter, które pojawią się na ekranie. Gdy to zrobicie one pękną, jeśli się Wam jednak nie uda, to niestety wylądują one na ziemi, a każde takie niepowodzenie przybliża Was do końca gry. Dodatkowo odejmowane Wam są punkty, więc dajcie z siebie wszystko i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Alfabet dla dzieci

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia z grą w której główną rolę odgrywają Gnomeo i Julia. Waszym zadaniem będzie odnajdywanie literek, które ukryły się na obrazku z ich udziałem. Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one świetnie zamaskowane. Z pomocą przychodzi Wam jednak lupa powiększająca, więc na pewno dacie sobie radę. Dodatkowo z biegiem czasu plansze będą coraz trudniejsze, więc dajcie z siebie wszystko, wytężcie swój wzrok i wykonajcie to zadanie, które już na Was czeka. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955136 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13013 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie