Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Nauka Literek Dla 4 Latka 10 gier

Gra z literkami dla dzieci

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia miodek i do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. W tej grze również ten wątek zostanie podtrzymany, a główny bohater pod okiem sowy będzie grzebał w gnieździe pszczół i wyciągał z niego różne litery alfabetu z miodu. Waszym zadaniem zaś jest odnalezienie takiej samej na ekranie i kliknięcie jej. Jeśli Wasza odpowiedź będzie prawidłowa, to Kubuś z uśmiechem na twarzy będzie mógł zjeść swoją zdobycz. Bez wątpienia jest to świetna gra, która łączy zabawę z nauką. Powodzenia!


Literki i słowa

Ocena gry

Lubicie rebusy? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze Waszym zadaniem będzie właśnie rozwiązywanie łamigłówek. Początkowo nie powinno sprawić Wam to żadnego problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie w związku z czym musicie wykazać się nie lada inteligencją. Rozwiązanie wpisujecie w okienko widoczne na ekranie za pomocą klawiszy na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż jest to świetna zabawa. Do dzieła i powodzenia!


Spadające literki

Ocena gry

W poniższej grze wraz z Olinkiem Oktąglinkiem znajdziecie się w kosmosie. Waszym zadaniem będzie zbieranie za pomocą dużej rękawicy gwiazdek, jak i literek, które po skompletowaniu utworzą napis. Jest to bardzo proste, więc na pewno dacie sobie radę. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę, a dodatkowo gra sprawi Wam przyjemność. Dajcie z siebie wszystko i postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie.


Kolorowanka literki

Ocena gry

Kolorowanki to świetna zabawa dla najmłodszych dzieci, a dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż wymalować będziecie musieli literki alfabetu. Jest to bardzo proste, gdyż wystarczy kliknąć na kolor kredki, a następnie na literę, którą chcecie pokolorować. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie się ponieść swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, gdyż końcowy efekt na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!Literki na klawiaturze

Ocena gry

W tej grze znajdujecie się w restauracji i gracie na fortepianie dla pięknej kobiety. Waszym zadaniem jest zauroczenie jej swoja muzyką, lecz pamiętajcie, aby nie uczynić tego w drugą stronę i jej nie wystraszyć. Na górze ekranu pojawiać Wam się będą nuty z literami, a Wy musicie klikać na klawiaturze litery w odpowiednim momencie, tak aby fortepian grał czysto. W innym przypadku Wasza sympatia zacznie się powoli oddalać, aż w końcu odejdzie, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, powodzenia!


Literki alfabetu

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę pewnej postaci, której zadaniem jest zbieranie literek, które w końcowej fazie utworzą wyraz. Początkowo nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu sytuacja ta ulegnie zmianie, gdyż każda kolejna plansza będzie coraz trudniejsza. Zaczną pojawiać się różne przeszkody, a dodatkowo pamiętajcie, że litery musicie zbierać w odpowiedniej kolejności. Jeśli jednak stanie się inaczej to stracicie jedno z trzech żyć, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, w związku z czym dajcie z siebie wszystko.


Literki z komputerem

Ocena gry

W tej grze stoicie na straży miasta i Waszym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. Tym razem nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ nieprzyjaciel postanowił zbombardować miasteczko. Oczywiście nie możecie do tego dopuścić. Na każdej bombie napisana jest literka, a wy musicie jej odpowiednik kliknąć na klawiaturze zanim ta doleci do zabudowań. Początkowo nie powinniście mieć problemu, lecz z biegiem czasu to się zmieni. Do wyboru macie trzy poziomy trudności. Do dzieła i powodzenia!


Literki dla 4 latka

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której pierwszoplanową rolę grają literki. W postaci klocków spadają one z nieba, a Waszym zadaniem jest niedopuszczenie do tego, aby wylądowały one na ziemi. Na każdym kwadraciku widoczna jest literka i musicie kliknąć jej odpowiednik na klawiaturze komputerowej, aby osiągnąć cel. Nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, w związku z czym klocków zacznie spadać coraz więcej i z coraz większą prędkością, więc dajcie z siebie wszystko. Powodzenia!


Literki są wśród nas

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się zdjęcie z papugami, a Waszym zadaniem będzie odszukanie na nim liter. Nie jest jednak to takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one starannie ukryte, co znacząco utrudnia zadanie. Z pomocą przychodzi jednak szkło powiększające, dzięki któremu powinniście dać sobie radę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, sprawdźcie się w teście na spostrzegawczość. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Szukanie literek

Ocena gry

Lalkę Barbie na pewno znacie i lubicie, szczególnie jeśli mowa o dziewczynkach, gdyż właśnie głównie dla nich dedykowana jest ta gra. Waszym zadaniem będzie odszukać wielu liter alfabetu, które zostały w bardzo staranny sposób ukryte na zdjęciu, które przedstawia Barbie podczas koncertu. Wydawać by się to mogło łatwe, lecz wcale takie nie jest, a przekonacie się o tym sami. Z pomocą przychodzi jednak szkło powiększające, dzięki czemu na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955136 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13013 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie