Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Nauka Literek 47 gier

Znajdź ukryte literki

Ocena gry

Znajdź ukryte literki to gra w której musisz zdecydowanie wykazać się swoją spostrzegawczością i odszukać w jak najkrótszym czasie gry literki, które zostały ukryte na ekranie gry. Przyglądając się dobrze na fotografię, na pewno uda Ci się w bardzo krótkim czasie gry odszukać wszystkie literki na ekranie.Do szukania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Alfabet kolorowanka

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia ze świetną grą edukacyjną. Możecie uczyć się, a zarazem bawić a to wszystko dzięki kolorowance alfabetycznej. Waszym zadaniem jest pokolorowanie poszczególnych literek, które pokazane są na tablicy. Przy okazji wykonywania polecenia możecie ćwiczyć sobie ich pisownię, a nawet wypowiedź, dzięki czemu nawet najmniejszym dzieciom sprawi to radość. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, łapcie za pędzel i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Alfabet online

Ocena gry

Literki i alfabet nie zawsze musi kojarzyć się ze szkołą i pisaniem w zeszycie. Czasami można wykorzystać je do całkiem przyjemnego celu, tak jak ma to miejsce w tej grze. Waszym zadaniem jest trafienie klocka z poszczególna literką nabojem na którym również jest umieszczona ta sama litera. W tym przypadku F i D. Zadanie nie jest takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ z poziomu na poziom plansze są coraz trudniejsze. Do sterowania używacie myszki oraz klawiszy F i D, którymi ustalacie moc wystrzału.


Znajdź litery alfabetu

Ocena gry

W tej grze musicie maksymalnie wytężyć swój wzrok. Waszym zadaniem będzie znalezienie literek alfabetu, które sprytnie ukryte są na obrazku z kreskówki lub też bajki. Pamiętajcie jednak, ze nie jest to takie łatwe, a dodatkowo za każde kliknięcie w złe miejsce są odejmowane punkty. Z poziomu na poziom plansze również są coraz trudniejsze, w związku z czym musicie się maksymalnie skupić, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Nauka literek i alfabetu dla dzieci

Ocena gry

Alfabet powinien umieć każdy. To podstawa do poprawnej pisowni i wymowy, która przyda nam się na całe życie. W szkole jednak nie zawsze macie chęć i ochotę na naukę, a dzięki tej grze możecie połączyć przyjemnie z pożytecznym. Waszym zadaniem jest ułożenie wagonów od litery A do Z. Jest to świetna zabawa, która zapewne spodoba się najmniejszym dzieciom, a może właśnie dzięki niej nauczycie się abecadła. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Literki darmowe dla dzieci

Ocena gry

Gnomeo i Julia, to bohaterowie bajki, którą prawdopodobnie kojarzycie, a jeśli nie, to macie świetną okazję, aby te zaległości nadrobić. Waszym zadaniem w tej grze będzie znajdowanie na obrazku literek alfabetu. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest ponieważ są one bardzo dobrze ukryte. Nie martwcie się jednak, gdyż z pomocą przyjdzie Wam szkło powiększające, a wspólnymi siłami na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Literki dla 6 latka

Ocena gry

W tej grze będziecie mieli bardzo proste zadanie, jakim bez wątpienia jest szukanie liter, które porozrzucane są po całym zdjęciu przedstawiającym jedną ze scen danej, animowanej bajki. Dokonujecie tego za pomocą lupy, która jest Wam bardzo potrzebna, gdyż litery są dobrze zakamuflowane. Pamiętajcie również, że kliknięcie w puste miejsce będzie powodowało odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Dajcie z siebie wszystko i postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie.


Gra z literkami dla dzieci

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia miodek i do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. W tej grze również ten wątek zostanie podtrzymany, a główny bohater pod okiem sowy będzie grzebał w gnieździe pszczół i wyciągał z niego różne litery alfabetu z miodu. Waszym zadaniem zaś jest odnalezienie takiej samej na ekranie i kliknięcie jej. Jeśli Wasza odpowiedź będzie prawidłowa, to Kubuś z uśmiechem na twarzy będzie mógł zjeść swoją zdobycz. Bez wątpienia jest to świetna gra, która łączy zabawę z nauką. Powodzenia!


Literki i słowa

Ocena gry

Lubicie rebusy? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze Waszym zadaniem będzie właśnie rozwiązywanie łamigłówek. Początkowo nie powinno sprawić Wam to żadnego problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie w związku z czym musicie wykazać się nie lada inteligencją. Rozwiązanie wpisujecie w okienko widoczne na ekranie za pomocą klawiszy na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż jest to świetna zabawa. Do dzieła i powodzenia!


Spadające literki

Ocena gry

W poniższej grze wraz z Olinkiem Oktąglinkiem znajdziecie się w kosmosie. Waszym zadaniem będzie zbieranie za pomocą dużej rękawicy gwiazdek, jak i literek, które po skompletowaniu utworzą napis. Jest to bardzo proste, więc na pewno dacie sobie radę. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę, a dodatkowo gra sprawi Wam przyjemność. Dajcie z siebie wszystko i postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie