Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Operacje I Zabiegi 6 gier

Amatorska operacja

Ocena gry

Jako mało doświadczony lekarz tym razem musisz się odważyć i przeprowadzić swoją pierwszą w życiu operację, która jeszcze nie wiadomo na czym będzie polegała, ponieważ żaden lekarz nie wie jaką operację będzie miał za chwilę przeprowadzić. Dlatego tez tym razem musisz przygotować się na różne możliwości.Postaraj się tym razem być gotowy/a na każdą operację. Do grania musisz wyposażyć się tylko w myszkę komputerową.


Operacja biustu

Ocena gry

Jesteś tym razem bardzo doświadczonym chirurgiem plastycznym i tym razem podczas grania w tą grę twoim zadaniem będzie wykonanie operacji plastycznej biustu swojej pacjentki. Do operowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Wszystkie inne klawisze jakie będą Ci również potrzebne w tej grze masz rozpisane na ekranie gry. Postaraj się przeprowadzić jak najlepiej operację. Powodzenia lekarzu !


Operacja brzucha

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry operacje brzucha w której to grze nie trudno domyśleć się po samej nazwie gry co będziemy w niej robili, dlatego tez na pewno już dobrze wiesz co będziemy robili w tej grze. Przede wszystkim na początku gry musisz wcielić się w lekarza aby poczuć się jak profesjonalny lekarza podczas operacji na specjalnej sali do zabiegów a następnie możesz już śmiało przejść do wykonywania operacji.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Operacja dr Dosia

Ocena gry

Zagraj w grę i tym razem zacznij wykonywać operację razem z doktorem Dosia, która jest już bardzo dobrze znana, więc myślę że nie trzeba jej już nikomu przedstawiać.Dlatego też dobrze przygotuj się do operacji i zacznij działać. Wszystkie narzędzia jakie tylko będą Ci potrzebne podczas wykonywania operacji to znajdziesz w grze, które są dostępne pod ręką, więc nie będziesz miał żadnego problemu. Chwytaj myszkę komputerową do gry i zacznij grać.Operacja gardła

Ocena gry

Operacja gardła to gra w której musisz już na początku gry wcielić się w dobrego lekarza, ponieważ w tej grze będziesz zajmować się operację migdałów. Pamiętaj oby podczas operacji zachować pełną precyzję i nie patrzyć na czas, ponieważ tym razem liczy się dokładność a nie czas w którym wykonasz operację.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki.


Operacja jelita

Ocena gry

Jelita to bardzo ważne narządy w naszym organizmie,ponieważ to właśnie w nich zachodzi trawienie pokarmów. Jednak tym razem trafił do Ciebie pacjent, który ma znaczny problem z jelitami poprzez co ma utrudnione wydalanie i to właśnie ty w tej grze musisz zająć się operację jelit aby znowu przywrócić je do dziennego porządku. Podczas operacji musisz postępować bardzo dokładnie,ponieważ wystarczy jedno złe cięcie wykonane przez ciebie i może one negatywnie wpłynąć na zdrowie człowieka, który jest twoim pacjentem. Używaj do operowania jelit myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie