Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Opieka Nad Chorymi Dziećmi 9 gier

Chirurgiczna gra dla dzieci

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w zawodowego chirurga i naszym zadaniem będzie wykonać bardzo poważną operację nogi. Na samym początku tuż przed operację musisz oczywiście odpowiednio przygotować się do operacji zanim zacznij operować pacjenta. Po odpowiednim przygotowaniu się możesz zacząć operować.Do operacji oczywiście będą Ci potrzebne różne przedmioty, które masz dostępne w grze. Postaraj sie tym razem nie skupiać na czasie gry czyli nie rób tego jak najszybciej tylko bardzo precyzyjnie i dokładnie, ponieważ chodzi tutaj o zdrowie pacjenta.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Powodzenia podczas operacji !


Chirurg amator

Ocena gry

Tym razem będziemy pracowali jako zawodowy chirurg i naszym głównym celem w każdej z plansz tej gry będzie wykonywanie operacji. Pamiętaj aby za każdym razem postarać się aby operacja, którą wykonujesz przebiegła jak najlepiej.W grze na sali w której wykonujesz operacje masz już wszystkie potrzebne przedmioty do operowania pod ręką.Postaraj się wykonać operację jak najlepiej.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Chirurg amator 2

Ocena gry

Jesteś chirurgiem amatorem, czyli można to określić że jesteś lekarzem bez doświadczenia i dopiero zaczynasz swoją przygodę z chirurgią. Masz w grze kilka plansz i w każdej z niej czeka na ciebie pacjent, którego musisz operować, ponieważ ma wagę. W pierwszej rundzie na przykład twój pacjent ma problemy z nogą i musisz wcielając się w chirurga amatora wykonać operację. Zadbaj podczas operacji o to aby pacjent nie odczuwał bólu. Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Chirurg amator 3

Ocena gry

Już trzecia część z serii gry chirurg amator w której to grze będziemy zajmowali się operacjami i naszym zadaniem będzie w każdej z rund tej gry wykonać operacje. W pierwszej rundzie gry musisz zająć się kolanek i wykonać operację kolana, ponieważ twój pacjent ma dosyć poważny uraz kolana, dlatego też postaraj się wykonać operację jak najlepiej. Nie skupiaj się na tym aby wykonać operację w jak najkrótszym czasie gry, lecz na tym aby wykonać operację dobrze. Używaj myszki do operowania swoich pacjentów.Chirurg plastyczny

Ocena gry

Pracujesz w prywatnej klinice, która zajmuje się wykonywaniem operacji plastycznych zawodowo. Tym razem będziesz musiał wykonać operacje plastyczną twarzy bardzo dobrze znanej osobie jaką jest Barbie. W grze masz do wyboru bardzo wiele przyrządów i narzędzi, które posłużą do wykonywania operacji i bardzo Ci się przydadzą. Operując nimi musisz wykonać jak najlepiej operację swojego pacjenta, dlatego też powinieneś się postarać aby operacja przebiegała jak najlepiej.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Chirurg operacja głowy

Ocena gry

Zajmij się tym razem operacją głowy. Wykonaj profesjonalną operację głowy Roszpunce. Do wykonania operacji potrzebujesz różnych przyrządów, które czekają na Ciebie w grze. Zacznij już w pierwszej planszy wykonywać operację dosyć wolno i starannie aby przebiegła jak najlepiej. Postaraj się oczywiście aby pacjent podczas operacji jak najmniej ucierpiał.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Chirurg operacja mózgu

Ocena gry

Chirurg operacja mózgu to gra w której to grze jak już pewnie domyślacie się po nazwie tej gry będziemy wykonywali operację mózgu.Naszą pacjentką, której będziemy tym razem wykonywali operację jest Suzie. Operacja mózgu to bardzo poważna sprawa, więc nie spiesz się tylko rób wszystko starannie i po woli aby operacja, którą wykonujesz przebiegła jak najlepiej.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Pamiętaj żeby każdy ruch,każde cięcie wykonywać bardzo dokładnie. Powodzenia !


Chirurg operacja kolana

Ocena gry

Operacja kolana to bardzo poważna sprawa dlatego też w tej grze musisz się bardzo skupić i skoncentrować, ponieważ nawet jeden zły ruch lub najmniejszy błąd może skończyć się dla pacjenta tragicznie. Przeprowadź operację powoli i operuj bardzo dokładnie.Zadbaj o to aby pacjent podczas operacji jak najmniej cierpiał.Operujesz pacjenta używając myszki komputerowej.


Chirurg operacja oka

Ocena gry

Musisz wykazać się perfekcyjną precyzją, ponieważ tym razem będziesz musiał/a wcielić się w zawodowego chirurga i twoim zadaniem będzie przeprowadzić operację oka.Musisz wykorzystać wszystkie przyrządy do operowania,które masz pod ręką. Postaraj się bardzo precyzyjnie wykonywać każde nawet te najmniejsze cięcie nożem. Do operowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która jako jedyna jest potrzebna w tej grze. Uważaj aby przez przypadek nie wykonać za długiego cięcia. Skup się !


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie