Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Opieka Nad Dzieckiem 14 gier

Opiekunka ubieranka

Ocena gry

Na ekranie gry widzisz już pewnie garderobę pełną ubrań,ponieważ w tej grze będziemy właśnie ubierali opiekunkę aby wyglądała jak najlepiej. Twoim zadaniem w tej grze jest postarać się i ubrać opiekunkę jak najlepiej, aby prezentowała się modnie podczas opiekowania się dziećmi. Masz pod ręką do wyboru bardzo wiele przeróżnych ubrań, więc na pewno wybierzesz coś co Ci się spodoba i ubierzesz w nie opiekunkę. Do ubierania potrzebujemy myszy.


Opieka nad dzieckiem Barbie

Ocena gry

Wcielamy się w profesjonalną i bardzo doświadczoną opiekunkę i naszym zadaniem właśnie w tej grze będzie opiekować się dzieckiem Barbie. Nie możesz pozwolić na to aby dziecko Barbie płakało, ponieważ wiesz że Barbie jest bardzo dobrze znaną postacią i nie może jej dziecko płakać, ponieważ będzie z tego duża afera.Dlatego też musisz zrobić wszystko co tylko możesz aby dziecko nie płakało oczywiście chodzi tutaj o jak najlepsza opiekę dzieckiem Barbie. Baw się i rozweselaj dziecko.Do grania potrzebujesz tylko razem tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Opiekunka w domu

Ocena gry

Opiekowanie się dzieci a dokładnie karmienie i kąpanie dzieciaków to wszystko co czeka na ciebie właśnie w tej grze.Tym razem przed tobą prawdziwe wyzwanie w którym musisz dać z siebie wszystko a także pokazać w sobie ukrytą opiekunkę i zacząć opiekować się dzieciakami. Postaraj się tak opiekować aby dzieciaki nie płakały i były zadowolone z twojej opieki a także z zabawy razem z tobą. Używaj do tej gry tylko myszki komputerowej.


Opiekowanie się zwierzątkiem

Ocena gry

Zagraj w grę w z serii gry opiekowanie się zwierzętami w której to grze jak już pewnie domyśliłeśa/aś się po nazwie tej gry będziemy opiekowali się właśnie słodkimi zwierzakami. DO twoim obowiązków będzie należała między innymi zabawa z psami i kotami. Pokaż swoje umiejętności opiekowania się zwierzakami i zacznij grać używając w tym celu tyko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna.Opiekunka w przedszkolu

Ocena gry

Pracujesz tym razem w przedszkolu jako opiekunka dzieci. Do przedszkola chodzą także małe dzieciaki, ponieważ w tym samym budynku jest także przedszkole dla najmłodszych dzieciaków czyli tak zwany żłobek czyli miejsce do którego rodzice mogą oddać swoje dzieci na czas jak idą do pracy i tam właśnie ty się będziesz opiekowała tymi najmłodszymi dzieciakami. Do twoich obowiązków należy między innymi zabawa z dziećmi a także pełna opieka nad nimi. Musisz tak się opiekować nimi aby nic im nie brakło.Do grania i opiekowania dzieciakami potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Opiekunka w szkole

Ocena gry

Opiekunka w szkole to gra w której pracujemy w szkole jako nauczycielka, lecz wchodząc do sali na lekcję zobaczyłaś na korytarzu przed klasą małego dzidziusia i musisz się nim zaopiekować, ponieważ jak się okazało jest to dziecko matki ucznia, która teraz rozmawia z dyrektorem. Postaraj się przez kilkanaście minut opiekować się dzieckiem tak aby było wesołe czyli nie płakało a także tak aby nic mu się nie stało.Pokaż w sobie ukrytą opiekunkę.Do grania potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Opieka bobasami

Ocena gry

Bardzo lubisz dzieciaki a przede wszystkim lubisz się nimi opiekować ? Jeżeli tak to ta gra jest przeznaczona dla ciebie, ponieważ właśnie w tej grze będziemy grali jako opiekunka dla dzieci i będziemy musieli się opiekować małymi dziećmi czyli bobasami. Zrób wszystko a także zadbaj o to aby bobasy nie płakały.Do grania i opiekowania się potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Opieka bobasem

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry opieka nad bobasem w której to grze jak już pewnie domyśliliście się po samej nazwie tej gry będziemy pracowali jako opiekunka i naszym zadaniem będzie opiekowanie się bobasem, który jest bardzo rozdarty i niegrzeczny. Musisz pokazać się na prawdę od jak najlepszej strony i udowodnić że jesteś idealną osobą na miejsce opiekunki dla bobasa. Do opiekowania się potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem będzie niezbędna do grania. Powodzenia ! Oczywiście musisz opiekować się bobasami jak najlepiej umiesz :)


Opieka bobasa

Ocena gry

Jak już pewnie bardzo dobrze wiesz małe dzieci są bardzo rozdarte i niegrzeczne a zwłaszcza mowa tutaj o bobasach, które bardzo często płaczą i należy się z nimi bawić aby nie płakały. Właśnie w tej grze będziemy musieli również opiekować się bobasami tak aby nie płakały. Myślę że taka osoba jak ty na pewno poradzi sobie z opieką nad nawet najbardziej niegrzecznym bobasem na świecie. Musisz tylko pamiętać aby nie pozwolić dziecku zacząć płakać, ponieważ jak już zacznie to nie wie kiedy przestać. Do gry używaj myszki komputerowej za pomocą której opiekujesz się bobasem w tej grze. Powodzenia !


Opieka nad niemowlakiem

Ocena gry

Tym razem gra w której będziemy musieli wcielić się w opiekunkę czyli inaczej zwaną nianię i naszym zadaniem będzie oczywiście opiekować się niemowlakiem, który jest bardzo rozdarty i cały czas płacze. Musisz zrobić wszystko aby uspokoić dziecko tak aby nie płakało. Zacznij się bawić z niemowlakiem a także rozwesel go aby był szczęścili i miał uśmiech na twarzy.Opiekowanie wymaga do użycia tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie