Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Opieka Nad Zwierzętami Domowymi 11 gier

Opieka nad Smokiem

Ocena gry

Przed nami kolejna gra z serii gry opiekowanie się smokiem w której to grze tym razem musimy zadbać o smoka aby wyglądał jak najlepiej. Dlatego też naszym zadaniem w tej grze będzie pokolorować smoka w wybrane kolory, które mamy dostępne w palecie z kolorami, która widnieje na naszym ekranie z grą. Masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych kolorów, więc na pewno wybierzesz te, które bardzo Ci się podobają i pokolorujesz nimi smoka. Zacznij kolorować używając myszki komputerowej.


Opieka nad Stworkiem

Ocena gry

Opieka nad Kucykiem wymaga doświadczonej pracy, ponieważ kucyk jest bardzo wrażliwy na dosłownie wszystko, co mu się tylko nie spodoba. Musisz pokazać swoją opiekuńczość i zająć się jak najlepiej kucykiem. Oczywiście kucyk, którym się będziemy opiekowali jest bardzo wrażliwy i zaniedbany.Na samym początku musisz zrobić kucykowi porządną kąpiel aby go wykąpać a potem ubrać w ładne i modna ubrania.Do grania i ubierania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. A więc do dzieła !


Opieka Krowy

Ocena gry

Akcja gry odbywa się tym razem na farmie. Na ekranie gry widnieją krowy a także inne zwierzęta gospodarcze, którymi będziemy się opiekowali właśnie w tej grze.Jak już pewnie widzisz każde ze zwierzaków stoi na specjalnym podeście, są to zwierzaki, którymi właśnie będziemy się opiekowali grając w tą grę.Postaraj się i wykona swoją pracę jak najlepiej i tak żeby zwierzaki były zadowolone i radosne z twojej pracy.Do grania w tej grze będzie Ci potrzebna tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Opieka Trojaczki

Ocena gry

Opiekowanie się jednym dzieckiem to tak na prawdę \"pikuś\" w porównaniu do opiekowania się trojaczkami lub nawet więcej.Właśnie w tej grze musisz wcielić się w doświadczoną opiekunkę dla dziecka, ponieważ będziesz opiekowała się dziećmi na sali w szpitalu. Zadbaj aby każdy z dzieciaków, który jest pod twoją opieką był zadowolony i cieszył się a także żeby mu niczego nie brakowało. W pierwszej kolejności zajmij się zdrowiem dzieci a potem rozrywką. Krótko mówiąc w tej grze musisz zadbać jak najlepiej o dzieciaki, którymi się opiekujesz. Do opiekowania się dziećmi i do zabawy z nimi potrzebujesz myszy komputerowej.Opieka Szczeniakiem

Ocena gry

Hodowla zwierząt to też nie łatwa praca. W tej grze będziemy zajmowali się właśnie hodowlą zwierzaków domowych a także opieką psa, który jest jednym ze zwierzaków, których to hodowlą właśnie się zajmujemy. Zadbaj o to aby psiaki, które są pod twoją stałą opieką czuły się jak najlepiej i żeby były zadowolone z życia. Musisz im zapewni to co tylko potrzebują, czyli musisz im podawać to czego tylko zachcą. Zazwyczaj w grze masz podpowiedzi, które się wyświetlają na ekranie gry, więc jak nie będziesz sobie radził/a sam/a to na pewno się pojawią. Do gry musisz użyć myszki.


Opieka w Schronisku

Ocena gry

Nasze miejsce pracy to schronisko dla zwierząt w którym to pracujemy jako osoba, która karmi zwierzaki, które tam przebywają. Twoim głównym zadaniem każdego dnia jest karmić zwierzątka, które są głodne. Postaraj się zazwyczaj w jak najkrótszym czasie gry nakarmić każdego zwierzaka,który tylko widnieje na twoim ekranie gry. Do karmienia zwierzaków potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze. Zadbaj o każdego zwierzaka, który jest wygłodniały i nakarm go! Pokaż swoje dobre serce i zacznij grać.


Opieka nad świnkami

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest opiekowanie się Świnką Peppą. Jak pewnie widzisz już na ekranie gry świnka jest bardzo brudna i musisz na początku gry ją wykąpać aby przejść do dalszego etapu gry. Postaraj się i wykąp świnkę Peppe w jak najkrótszym czasie gry aby znów wyglądała ślicznie i pachniała. Po kąpieli świnki przejdź do dalszego etapu, o którym dowiesz sie więcej w grze a także zobaczyć co trzeba dalej robić, więc zacznij grać. Na koniec warto przypomnieć że w tej grze do gry będziemy potrzebowali tylko myszki komputerowej.


Opieka nad świnką morską

Ocena gry

Świnka Morska to bardzo podobne zwierzątko domowe do chomika, które już pewnie każdy z Was zna i kojarzy jak wygląda.Większość z was także ma go pewnie w sowim domu. Tym razem właśnie będziemy zajmowali się opieką świnki morskiej, jeżeli kiedyś już mieliście do czynienia z chomikiem i zajmowaliście się opieką chomika to z pewnością bez żadnego problemu poradzicie sobie podczas opiekowania się świnką morską. Zapewnij śwince zabawę poprzez wkładanie jej do różnych urządzeń, które są przeznaczone do zabawy i widnieją na ekranie gry. Oprócz samej zabawy ze świnką musisz także zadbać o jej zdrowie czyli musisz dawać jedzenie i picie tak aby twoja świnka morska, którą się opiekujesz nie zgłodniała. Bierz myszkę komputerową w rękę, ponieważ ona będzie niezbędna w tej grze i zaczynaj grać!


Opieka nad szczurem

Ocena gry

Akcja gry odbywa się w domu i tym razem będziemy opiekowali się domowym szczurem. Jak już pewnie wiesz jedni kupują chomiki do domu drudzy świnki morskie a ty masz szczura domowego, którym tym razem musisz się zająć i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Postaraj się opiekować szczurem domowym jak najlepiej i postępuj zgodnie ze wskazówkami, które pojawiają się w grze podczas jej grania. Używaj tylko myszki komputerowej do grania.


Opieka Tygrysami

Ocena gry

Czeka na ciebie opieka nad tygrysem, który jest bardzo głodny. Dokładnie to musisz wcielić się w bardzo głodnego tygrysa i poruszając się nim w prawo i lewo musisz łapać mięso, które leci z góry. Do łapania posłużą Ci dwa talerze, które trzyma tygrys. Jeden talerz trzyma w lewej ręce a drugi trzyma w prawej. Musisz tak łapać mięso aby trafiało na talerz, ponieważ jeżeli mięso nie trafi na talerz to niestety ale spadnie na ziemie. Do poruszania się tygrysem i łapania mięsa potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie