Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Ortograficzne Dla Klasy 4 15 gier

Ortograficzna gra dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą gra z ortografią w której będziemy uczyli się poprawnie pisać trudnych wyrazów w których nie brakuje znaków ortograficznych. Grając w gry ortograficzne dla dzieci nauczysz się poprawnej pisowni wszelkich wyrazów. Gra została podzielona na wiele plansz a w każdej z rund masz inne wyrazy do uzupełniania. Wygląda to następująco. Masz na przykład wyraz róża i do wyboru masz do wstawienia u lub ó oraz ż i rz. Musisz zadecydować i wybrać poprawną literkę i wstawić ją do wyrazu. Jeżeli wybierzesz poprawnie to dostaniesz jeden punkt.W przeciwnym wypadku, gdy wybierzesz złą to nie dostaniesz. Do grania w tą grę z ortografią potrzebujesz do gry myszki komputerowej.


Ortografia planszowa

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się wielka różowa plansza z wieloma literami. Kolor wskazuje, że jest ona dedykowana dziewczynom i tak rzeczywiście jest. Po lewej stronie widnieć będą słowa, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie ich na tej właśnie planszy. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż są one w języku angielskim, aczkolwiek dzięki temu macie szansę podszkolić się w tej dziedzinie i na pewno warto to wykorzystać. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dyktando dla dzieci

Ocena gry

Bajka \"Kubuś Puchatek\" jest Wam zapewne dobrze znana, a w tej grze wraz z tygryskiem, sową i królikiem uczyć się będziecie angielskiego. Tygrysek ze skrzyni wyjmować będzie litery, które utworzą słowo. Wy zaś musicie wskazać obrazek na którym dana rzecz jest widoczna. Jest to świetna zabawa, a na dodatek połączenie przyjemnego z pożytecznym, dzięki czemu możecie uczyć się poprzez zabawę, więc warto to wykorzystać. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Ortografia gimnazjum

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra tzw. \"wykreślanka.\" Waszym zadaniem jest odnalezienie na planszy słów, które wyświetlone są po prawej stronie ekranu. Nie jest to takie łatwe, gdyż znajdują się one w otoczeniu wielu innych, w związku z czym wymaga to od Was maksymalnego wytężenia wzroku. Dodatkowo są one w języku angielskim, więc możecie go sobie poćwiczyć. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Ortografia dla najmłodszych

Ocena gry

Piotruś Pan to postać z bajki, którą lubi oraz zna chyba każdy. Tym razem Waszym zadaniem będzie na wielkiej planszy z wieloma literami zaznaczyć słowa widoczne po prawej stronie ekranu, które wyrażają charakter tej popularnej bajki. Nie jest to jednak takie proste, gdyż są one w języku angielskim, ale dzięki temu możecie łączyć zabawę z pożytecznym ucząc się ortografii oraz języka obcego. Nie czekajcie, więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Ortografia online

Ocena gry

Są tu jacyś fani Spidermana? Jeśli tak to mamy coś specjalnie dla nich. W tej grze wcielicie się właśnie w człowieka pająka, a Waszym zadaniem będzie oczywiście pokonanie wroga. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ wasz nieprzyjaciel wyrzucił litery, które po właściwym ułożeniu utworzą słowo. I właśnie to musicie zrobić, gdyż to jedyny sposób, aby zwyciężyć. Dużym utrudnieniem jest jednak to, że gra jest na czas oraz w języku angielskim. Nie zwlekajcie więc zbyt długo z odpowiedzią, gdyż każda chwila zwłoki przybliża Was niestety do przegranej.


Nauka ortografi dla dzieci online

Ocena gry

W poniższej grze ortografii będziecie się uczyć w języku angielskim. Na ekranie wyświetlą Wam się sylaby, które musicie dopasować do wyrazu tak, aby powstała nazwa przedmiotu znajdującego się na obrazku. Nie jest to łatwe, lecz dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż poprzez zabawę również się uczycie i na pewno warto to wykorzystać, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Wypracowanie

Ocena gry

Przed Wami wyśmienita gra ortograficzna i to w dodatku w języku polskim. Jesteście tutaj malarzem i po lewej stronie ekranu pojawiają Wam się słowa i w puste miejsca musicie wstawić odpowiednie litery. Za każdym razem gdy to zrobicie namalujecie pewną część obrazu i musicie w ten sposób postępować do momentu, aż Wasze arcydzieło zostanie ukończone. Starajcie się popełniać oczywiście jak najmniej błędów, gdyż każdy taki wypadek powoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym dajcie z siebie wszystko.


Ortografia Jurek Ogórek

Ocena gry

Ortografia jest problemem wielu uczniów i nie ma się co dziwić, gdyż jest bardzo trudna. Te wszystkie wyjątki itp. sprawiają wiele problemów, lecz podobno trening czyni mistrza i tak jest również w tym przypadku. Przed Wami ortograficzna gra w języku polskim, gdzie musicie w puste miejsca wstawić odpowiednie litery. Za każdym razem po tej czynności odsłoni Wam się pewna część obrazu i w ten sposób musicie postępować do momentu, aż całość będzie gotowa. Jest to świetna zabawa połączona z nauką, a sami przyznacie, że w szkole takie połączenie jest nieczęste.


Ortografia na wesoło

Ocena gry

Wraz z SpongeBobem Kanciastoportym będziecie się uczyli w tej grze ortografii. Waszym zadaniem będzie zbieranie literek, które utworzą wyraz znajdujący się na dole ekranu. Do tego celu posłużą Wam balony, gdyż litery znajdują się na niebie. Uważajcie zatem na ptaki, ponieważ zetknięcie z nimi niestety spowoduje przebicie jednego z trzech balonów, a do tego nie możecie dopuścić. Pamiętajcie również, aby zbierać tylko potrzebne litery. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie