Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Papa Louie Pizza 10 gier

Gotowanie Barbie

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w postać bardzo znanej lalki, jaką bez wątpienia jest Barbie. Waszym zadaniem będzie upiec tort lub ciasteczka. Wybór należy tylko o wyłącznie do Was. Początkowo musicie rzecz jasna przygotować ciasto. Po jego upieczeniu możecie brać się za polewę, którą wcześniej przygotowaliście. Po wykonaniu tych czynności możecie zacząć własnoręczne dekorowanie składnikami dostępnymi na talerzach. Ich umieszczenie oraz ilość również zależy tylko i wyłącznie od Waszej inwencji twórczej, wiec do dzieła!


Gotowanie koktajli

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę barmana pracującego w ekskluzywnej restauracji. Wasz klient zamówił właśnie orzeźwiający koktajl, a Waszą rolą jest oczywiście przygotowanie go i zaserwowanie spragnionej osobie. Oczywistymi składnikami rzecz jasna jest sok z cytryn oraz lód, a o reszcie przekonacie się w trakcie. Przez cały czas na ekranie pojawiają się podpowiedzi, więc na pewno nie popełnicie żadnego błędu. Po ukończeniu Wasze dzieło może zostać podane klientowi, któremu na pewno będzie smakowało.


Gotowanie koktajl

Ocena gry

Lato to okres upałów, a nie ma chyba nic lepszego w taki skwar jak orzeźwiający koktajl. I właśnie na przygotowaniu takiego napoju polegać będzie Wasze zadanie. Przez cały czas asystuje Wam biała ręka, która podpowiada jakich składników należy użyć, więc nie ma obawy, że coś zrobicie nie tak. Oczywiście podstawowymi składnikami jest sok z cytryny i lód, a o reszcie przekonacie się po włączeniu gry. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gotowanie jajek

Ocena gry

Tym razem głównym składnikiem dania jakie przygotowujemy są jajka oraz cukinia. W skład wchodzi jednak o wiele więcej innych rzeczy, a przekonacie się o tym podczas gotowania, które bez wątpienia przysporzy Wam wiele radości i satysfakcji. Na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, więc wykonujmy polecenia według nich, a na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, no i uważajcie, aby nie stłuc jajek. Sterujemy za pomocą myszki komputerowej.Drugie danie

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie drugiego dania, jakim są jajka z cukinią. Mimo nazwy nie tylko te dwa składniki są umieszczone w przepisie, a przekonacie się o tym podczas gry. Jak zwykle w tego typu grach, tak i w tej na ekranie cały czas pojawiają się wskazówki, więc bez problemu wykonacie wszystkie polecenia, które poskutkują zrobieniem tego pysznego dania. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, wkładajcie fartuchy i do dzieła. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gotowanie sałatki

Ocena gry

Na świecie istnieje wiele rodzajów sałatek. W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie mięsnej odmiany, lecz oczywiście dojdzie do tego wiele składników, które są już pocięte i gotowe do dodania. Jeśli poicie się, że nie znacie przepisu, to nie musicie się obawiać, gdyż przez cały czas towarzyszą Wam liczne wskazówki, które nie pozwolą, abyście popełnili jakiś błąd, więc danie na pewno wyjdzie nieziemsko pyszne. Nie zastanawiajcie się już dłużej i zaczynajcie, gdyż olej na patelni już skwierczy.


Nauka gotowania dla dzieci

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w kucharza, który za zadanie ma przygotowanie pysznej sałatki. W tym celu do dyspozycji macie przestronną kuchnię oraz wiele składników, które należy do siebie dodać. Przez cały czas na ekranie pojawiają się podpowiedzi, więc nie musicie się bać, że coś zrobicie nie tak, w związku z czym możecie w całości poświęcić się radości z gotowania. Po przygotowaniu dania, Wasze dzieło będziecie mogli podziwiać zaserwowane na talerzu. Sterowanie odbywa się w całości myszką komputerową.


Gotowanie obiadów i zup

Ocena gry

Zupa kalafiorowa, to bardzo zdrowa potrawa i zapewne niejednokrotnie rodzice nakłaniali Was do jej jedzenia. Jedni za nią przepadają, druzy nie, ale grając w tę grę zobaczycie, że jej ugotowanie to świetna zabawa i frajda, więc wkładajcie fartuchy i do dzieła. Na stole będziemy mieli już przygotowane składniki, więc pozostaje nam je już tylko dodać do siebie w odpowiedniej kolejności. Z pomocą przychodzą nam liczne wskazówki, które będą pokazywać, co należy w danej chwili zrobić, wiec na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Przygotuj zupe

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kucharza, którego zadaniem będzie ugotowanie zupy kalafiorowej. Zrobicie to wedle prawdziwego przepisu, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyście pod opieką rodziców wdrożyli go również i w Waszej domowej kuchni. W tej wirtualnej jest jednak o tyle prościej, że wszystkie składniki są już przygotowane, w związku z czym wystarczy je tylko do siebie dodać w odpowiedniej kolejności, wedle podanych na ekranie wskazówek. Po wykonaniu tych czynności przygotowane przez Was danie będzie już gotowe do podania.


Gotowanie i krojenie

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę osoby, której jest gorąco, w związku z czym postanowiła ona sobie przygotować orzeźwiający napój z ananasa. Zadanie to jest bardzo proste, więc nie musicie się martwić, że mu nie sprostacie, gdyż tak na pewno nie będzie. Początkowo musicie pokroić egzotyczny owoc i oddzielić od niego niepotrzebne części. Następnie kawałki wrzucacie do miksera z wodą i miksujecie stopniowo dodając kostki lodu. Po tym wszystkim zimny sok ananasowy jest już gotowy, i możecie zacząć jego degustację.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie