Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Pieczenie Ciast 15 gier

Pieczenie babeczek i ciasta

Ocena gry

Wcielamy się tym razem w rolę zawodowego piekarza i naszym zadaniem w tej grze jest pieczenie babeczek i ciast.Oczywiście zanim wstawimy ciasto do piekarnika to logiczne jest że musimy je odpowiednie przygotować do pieczenia i wygnieść ciasto. Postaraj się przygotować jak najlepsze ciasto a dopiero potem musisz je włożyć do piekarnika i upiec.Do pieczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie chleba

Ocena gry

Pieczenie chleba dla dzieci to darmowa gra z serii gry pieczenie chleba w której to grze tym razem jak można sie już domyśleć po samej jej nazwie będziemy piekli chleb. Przygotuj oczywiście przed pieczeniem chleba zakwas czyli taką jakby pożywkę dzięki której wychodzi znacznie lepszy chleb. Niech twój wypiek będzie jak najlepszy i chleb powinien oczywiście smakować każdemu.Postaraj się podczas pieczenia chleba, niech on wyjdzie najlepszy.Piecz używając tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie pizzy

Ocena gry

Jesteśmy piekarzem tym razem a przed nami pieczenie pizzy. W grze mamy do wyboru wiele gotowych składników z których będziemy mogli przygotować pizze. Wybierz te składniki, które najlepiej lubisz i te której chcesz aby pojawiały się na pizzy i potem ułóż je na pizzy. Najlepiej jak rozłożysz składniki po całej pizzy, ponieważ wtedy na każdym kawałku będzie równomiernie rozłożone i każdy zje. Do grania i pieczenia pizzy potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie tortu na wesele

Ocena gry

Pieczenie tortu na wesele to gra w której wcielamy się w piekarza i naszym zadaniem będzie upiec tort na wesele. Tor który będziesz piekł/a w tej grze musi być wyjątkowy, ponieważ wesele jak dobrze już pewnie wiesz to bardzo wyjątkowa okazja na której jest bardzo wiele gości i każdy z nich spożywa tor, więc powinien on być przede wszystkim duży a także smaczny aby goście na weselu jedli go ze smakiem. Upiecz tor weselny grając myszą.Pieczenie pizzy dla dzieci

Ocena gry

Pora upiecz pizze na dzisiejszy obiad. Właśnie wróciłaś z pracy około dziesięć minut temu i bardzo zgłodniałaś i masz ochotę na pizze. Nie ma co się zastanawiać, lecz najwyższa pora zrobić właśnie pizze.Składniki masz gotowe pod nosem, więc musisz tylko nałożyć je na pizze i włożyć pizze ze składnikami do piekarnika.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Upiecz pizze

Ocena gry

Pizza to jedno z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsze danie na świecie. Uwielbia ją chyba każdy, a wywodzi się ona z Włoch. W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie jej, jak tylko najlepiej potraficie. Na samym początku weźmiecie się za rozwałkowywanie ciasta. Następnie posmarujecie je sosem pomidorowym, po czym będziecie już mogli kłaść niezbędne składniki, które są zawarte w przepisie. Gdy już skończycie to robić, pozostanie ostatnie zadani, czyli włożenie pizzy do pieca i gotowe!


Pieczenie hot dogów

Ocena gry

Lubicie hot dogi? Jeśli tak, to mamy coś dla Was. Waszym zadaniem w tej grze będzie przygotowanie tego właśnie przysmaku, więc nie czekajcie dłużej, wkładajcie fartuch i zaczynajcie! Pole manewru macie dosyć spore, gdyż do wyboru jest wiele składników, lecz najpierw zadecydujecie jakiego rodzaju bułki chcecie użyć. Następnie wybierzecie gatunek parówki. W końcowej fazie pozostało już tylko dodać sałatki i różnego typu dodatki, które również wybierzecie sami, a na finiszu polejecie wszystko ketchupem i musztardą.


Pieczenie pizzy po polsku

Ocena gry

Nie ma nic lepszego jak włoska pizza, a w tej grze wcielacie się w rolę prawdziwego kucharza z tego właśnie kraju, który pracuje we własnej restauracji, więc bądźcie pewni, że Wasza pizza nie będzie miała sobie równych. Do wyboru macie trzy poziomy trudności, lecz na początku lepiej wybrać ten najłatwiejszy, a dopiero potem warto podnieść sobie poprzeczkę. Waszym zadaniem jest właściwe ułożenie składników na cieście według podanego wzoru. Każda czynność jest punktowana, więc postarajcie się jak tylko najlepiej potraficie.


Piekarnia babci

Ocena gry

Chleb jest podstawowym składnikiem żywieniowym chyba każdego, a z jego dostępnością w sklepie nie ma problemu. Lecz nic nie smakuje tak jak własnoręcznie zrobione pieczywo, które jest chrupiące i niesamowicie pachnie. Gra nie jest jednak taka łatwa jak mogło by się wydawać, ponieważ wskazówki do nas kierowane są niestety w języku angielskim. Jest to jednak świetna okazja, aby poćwiczyć umiejętność tłumaczenia, gdyż każdy profesjonalny kucharz powinien taką umiejętność posiadać. Do dzieła i powodzenia!


Pieczenie bułek

Ocena gry

Piekarnia to miejsce w którym tworzą się najznakomitsze wypieki. W tej grze Waszym zadaniem będzie właśnie praca w niej i upieczenie bułek, pączków, czy też chleba. Zapoznajcie się z samouczkiem, który włączy się na początku gry, gdyż jest on bardzo pomocny, ponieważ w dalszej fazie żadne podpowiedzi nie będą dostępne, w związku z czym musicie zdać się na swoje własne umiejętności. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej, wkładajcie fartuch i zmierzcie się z tym przepisem. Sterowanie za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie