Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Pieczenie Pizzy 10 gier

Pieczenie tortu urodzinowego

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie upieczenie przepysznego ciasta. Zanim jednak do tego przystąpicie musicie znaleźć w kuchni odpowiednie składniki i naczynia. Dopiero gdy Wam się to uda możecie zabierać się za urabianie ciasta. Po tej czynności formujecie je w brytfance i wkładacie do piekarnika. Po upieczeniu i ostygnięciu zabieracie się do kolejnej czynności jaką jest końcowe dekorowanie, bo przecież to one nada plackowi niepowtarzalny wygląd. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Pieczenie tortu dla dzieci

Ocena gry

Pieczenie ciast jest bardzo łatwe, a w tej grze właśnie takiego zadania się podejmiecie. Nie martwcie się jeśli nie znacie przepisu, ponieważ na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi dzięki którym na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc do dzieła! Na samym początku musicie wybrać jednak odpowiednie składniki i naczynia, które porozrzucane są po całej kuchni. Gdy już to zrobicie możecie zabierać się za urabianie ciasta, a gdy i to skończycie, to wkładacie je do piekarnika i gotowe.


Pieczenie hamburgerów

Ocena gry

Hamburgery lubi bardzo wiele osób i można je kupić w każdym barze szybkiej obsługi, lecz żaden burger nie smakuje tak dobrze jak ten którego zrobimy sami, dlatego też wkładajcie fartuchy i zaczynajcie, gdyż takiego zadania podejmiecie się w tej grze. Początkowo musicie przygotować mięso, poprzez dodanie do mielonki różnych przypraw, wymieszanie i uformowanie steków. Po ich upieczeniu wkładacie je do bułki i dodajecie niezbędne składniki, takie jak: pomidory, sałata itp. Obowiązkowy jest oczywiście również ketchup oraz musztarda.


Pieczenie piętrowych tortów

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie dwupiętrowego tortu Myszki Miki, który stanie się niespodzianką i prezentem urodzinowym dla Waszego przyjaciela lub przyjaciółki. Na samym początku musicie urobić ciasto i umieścić je w dwóch formach, mniejszej oraz większej. Następnie wkładacie je do piekarnika i czekacie aż będą gotowe. Między czasie bierzecie się za przygotowanie lukru w dwóch kolorach. Po ukończeniu smarujecie nim gotowe ciasto, a następnie nakładacie jedną część na drugą.Pieczenie tortów weselnych

Ocena gry

Podjęcie się przygotowania tortu weselnego, jest bardzo odpowiedzialne, gdyż przecież nie od dziś wiadomo, że na tę ceremonię wszystko musi być przygotowane idealnie, więc nie ma miejsca na nawet najmniejszy błąd. Nie martwcie się jednak, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę. Po urobieniu i upieczeniu ciasta zabierzcie się za robienie polewy, która nada ostatecznego koloru Waszemu dziełu. Na koniec pozostanie już tylko udekorowanie całości różnymi ozdobami.


Pieczenie tortów ślubnych

Ocena gry

Każda para młoda chciała by aby ich tort ślubny był wyjątkowy i niepowtarzalny. W tej grze staniecie przez zadaniem stworzenia takiego właśnie dzieła. Wbrew pozorom nie jest to trudne, a przekonacie się o tym na własnej skórze, więc wkładajcie fartuch i do dzieła. Na samym początku musicie oczywiście urobić ciasto, które umieścicie w trzech formach o różnej wielkości. Następnie upieczecie je i nałożycie na siebie od największego do najmniejszej. Po tej czynności pozostanie już tylko posmarować całość lukrem i udekorować.


Upiecz tort weselny

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie upieczenie wielopiętrowego tortu weselnego. Zadanie na pewno trudne i odpowiedzialne, lecz z pewnością dacie sobie radę, a z pomocą przyjdą liczne podpowiedzi. Zanim jednak Wasze dzieło zagości na weselnym stole musicie urobić ciasto i upiec je w trzech różnych formach. Każda ma oczywiście inny rozmiar, a po upieczeniu nakładacie je na siebie, w ten sposób tworząc piętra. Końcowa faza to już posmarowanie całości lukrem i udekorowanie różnymi słodkościami, powodzenia!


Piekarnia chleba

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę dziewczynki, która przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Jest to bardzo szczególny czas, więc do którego należy się odpowiednio przygotować, a Waszym zadaniem jest zrobienie świątecznego chleba. Zanim jednak do tego przystąpicie musicie udać się do sklepu i kupić niezbędne składniki. Pamiętajcie jednak, aby niczego nie zapomnieć, gdyż w innym przypadku przepis nie uda się. Po tej czynności zabieracie się za pieczenie. Uważajcie aby nie rozsypać mąki i innych składników.


Pieczenie ryby

Ocena gry

Ryba jest przysmakiem wielu osób, a jej dobre działanie na wzrok, tylko zachęca do jej konsumpcji. W tej grze Waszym zadaniem jest właśnie usmażenie ryby. Kuchnia zlokalizowana jest nad stawem na świeżym powietrzu, więc gotowanie na pewno sprawi Wam jeszcze większą przyjemność. Przepis nie jest trudny, a dodatkowo na ekranie pojawiają się cały czas podpowiedzi, więc bez wątpienia dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Piekarnia dla dzieci

Ocena gry

Na pewno większość z Was kupuje chleb w sklepie i jest to bardzo wygodne, lecz żadne pieczywo nie smakuje tak wyjątkowo jak to zrobione przez siebie samego. I właśnie takie zadanie będziecie mieli w tej grze. Nie martwcie się jeżeli nie znacie przepisu, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą podpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej, wkładajcie fartuchy i zaczynajcie swoją przygodę z pieczeniem. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13504 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12450 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie